Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Litości........ z wielu kanałów, które mogliby dołączyć do oferty dołączyli kanał (według mnie oczywiście) dla odbiorcy najmniej wymagającego! Wystarczy przejrzeć sobie ramówkę aby wyrobić sobie o nim zdanie... Ja mam również Vectrę i mam tę wątpliwą przyjemność oglądania tego kanału... Jeżeli w dodatku dołączą ten kanał na i tak juz zapchane transpondery to brak słów.... Podkreślam to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cyfra+ dołącza takie badziewie, to źle świadczy o tej platformie. Ale za to mamy kolejną przesłankę do twierdzenia, że fuzja jest coraz bliżej.

 

Co zle swiadczy o tej platfomie? :shock: To ze dolacza jakies nowe kanaly czy to ze w ogole cos robi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myslałem, że to słaby kanał, ale po tym jak pojawił się w aster, musze stwierdzić, że nie jest taki zły. Coś mi się wydaje, że 16 maja również nka sie pochwali tym kanałem :lol: ale jest w o tyle gorszej sytuacji, że musi go wrzucić na swój transponder.

 

PS. Bogdan pisze się AHA :wink:

 

Aha i jeszcze jedno, nie wiem dlaczego kanał Kuchnia TV niektórzy porównują do Al jazzera, wedding TV, czy KBS.

Jest to kanał popularny i dobry, o czym świądczy ilość sieci kablowych, które się nim zaintersowały, czego nie można powiedzieć o innnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cyfra+ dołącza takie badziewie, to źle świadczy o tej platformie.

 

Ale są różnie ludzie i różne upodobania... Trzeba być tolerancyjnym. Jedni czytają "Superexpress" a inni "Rzeczpospolitą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może... może, nie zaprzeczam ale jak tam raczej nie zaglądam. Mało mam telewizji żeby jeszcze wiadomości na necie przed kompem oglądać ? :D

 

Z tym nude wiadomosciami to tak tylko mowie bo miało być ale z tego co pamietam to z tego wyszły nici.

 

Chodziło mi bardziej o taki kanał luźniejszy, po pracy właczasz żeby coś sie dowiedzieć co tam w świecie słychać ale w takiej innej formule niż ta do której przyzwyczaiły nas pozostałe kanały. W sumie to troche ten kanał przypomina taką gazete codzienną z duzymi odrazkami :D typu Fakt lub super ekspres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...