Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!

Jestem tu nowy, o tyle bardziej miło mi wszystkich Was powitać. Przeżyłem przygodę ze wszystkimi platformami. Postanowiłem powrócić do cyfry- to na dzień dzisiejszy naprawdę najlepsza platforma. Cieszę się bardzo zwłaszcza z kanałów dokumentalnych,najbardziej z NGC i jak słyszę, że są szanse na NAT GEO WILD- byłoby świetnie. Animal Planet jest ostatnio coraz gorszy.....SPA dla psa i kota.....wybaczcie, ale szukam czegoś więcej. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że kanały Polsatu są narzędziem reklamowym platformy cyfrowej Solorza. Tylko, że właśnie brak ich dystrybucji w C+ i n powoduje, iż klient, chcący mieć wszystkie kanały naziemne, oraz kanały tematyczne, pójdzie do APS-u CP.

 

Naprawdę nie sądzę by ktoś brał abonament cyfrowego polsatu tylko dla Polsatu(do tego i tak większość ma dostęp) i Polsat News(co innego gdyby np. na cyfrze brakowało kanału informacyjnego) i dlatego uważam, że jako machiny promocyjne powinny być to kanały dostępne na każdej platformie podobnie jak dwa główne kanały tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius, dołączając do pytania Bloo411: Czy C+ szykuje się np. na kanał Jetix Play, który prawdopodobnie po wakacjach będzie już pod marką Disney'a? To jednak duży prestiż dla platformy, posiadać kanał(y) tak znanej marki - szczególnie, że ma je już od dawna konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Bloo411 Co tak ciągle marudzisz z tym Boomerangiem? Dodadzą to dodadzą, a jak nie to nie. Najwyraźniej uważają, że nie ma takiej potrzeby, albo obawiają się, że może być zbyt dużą konkurencją dla kanałów dziecięcych własnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius, dołączając do pytania Bloo411: Czy C+ szykuje się np. na kanał Jetix Play, który prawdopodobnie po wakacjach będzie już pod marką Disney'a? To jednak duży prestiż dla platformy, posiadać kanał(y) tak znanej marki - szczególnie, że ma je już od dawna konkurencja.

Nie jestem pewien, ale jak dobrze pamiętam to mówiono jedynie o zmianie kanału jetix na DisneyXD, a kanał jetix play miał pozostać bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...