Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dołączenie tego "cuda" to porażka CYFRY. Kanał jest całkowicie zbędny (te same programy można oglądać na już obecnych stacjach Discovery). Dodatkowo jakość techniczna jest tradycyjnie (dla Discovery Networks Central Europe) KIEPSKA. Osobiście uważam, że operatorzy (platformy/kablówki) powinni raczej iść w kierunku ograniczania liczby kanałów Discovery (przykładem niech będzie niemiecka Sky Deutschland, gdzie Animal Planet został zastąpiony dużo ciekawszym Nat Geo Wild).

 

jakich brakuje wam kanałów?

 

Niewątpliwie brakuje nowych stacji dziecięcych (w porówaniu z N i Polsatem Cyfra ma ich najmniej), np. Nickelodeon i Boomerang, oraz dobrych stacji muzycznych (głupotą było pozbycie się rewelacyjnego MCM Europe po fuzji z Wizją TV). W niektórych sieciach kablowych można oglądać francuskie MCM Pop i MCM Top (wydaje mi się, iż te stacje byłyby chętniej oglądane niż pakiet 5xFranceTV). Przydałby się kanał HD z jazzem i klasyką (np. Mezzo HD).

Z innych rzeczy: tematyczne National Geographic (Nat Geo Music/Nat Geo Wild), History HD. Nie pogardziłbym też jakimś kanałem nt. komputerów i nowych technologii (4 godzinny Hyper poświęcony głównie grom komputerowym to nie to). Z filmowych chętnie zobaczyłbym Ale kino! w wersji HD.

Nie należy też zapominać o wciąż niekompletnej ofercie kanałów TVP - TVP HD i TVP Historia.

 

 

Żeby uprzedzić pytania gdzie to wszystko upchać / o ile musiałby wzrosnąć abonament zamieszczam listę stacji, których osobiście chętnie pozbyłbym się z oferty:

Animal Planet (zastąpić go Nat Geo Wild), Discovery World oraz Discovery Travel & Living (obecne warianty są dużo gorsze od pierwotnych Discovery Civilisation oraz Discovery Travel & Adventure), Polonia 1, iTV, Tele5, Patio TV, Edusat , Zone Romantica (nawet nie za repertuar, tylko za tragiczną jakość techniczną), Zone Club, z Filmboxów zostawiłbym tylko Filmboxa HD i ewentualnie Filmbox Extra (podstawowy + Family są całkowicie zbędne), MTV Polska (kanał niewiele mający dziś wspólnego z muzyką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moi zdaniem dyskusja jakie i kiedy beda nowe kanaly ,jest to dyskusja zbedna .Bo znajac juz cyfre + ze dolacza wiecej nowych kanalow niz pozostale platformy ,to te wszystkie omowione wymarzone nowe kanaly i tak sie znajda na cyfrze.Wczesniej czy pozniej skoro mamy juz wszystkie discovery to i przyjdzie czas na discovery hd ,to samo z tvp tez dojda nastepne z tej serii tvp hd lub historia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej czy pozniej (...)

 

Wolałbym wcześniej (TVP HD). Na dołączenie TVP Sport trzeba było czekać aż 2,5 roku. W przypadku TVP Historia wystarczyłoby, aby CYFRA nie blokowała dostępu (wciąż brak go na liście kanałów FTA z Astry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorych boli to, ze C+ dolacza co chwile nowe kanaly a ich platformy zatrzymaly sie w czasie.

Takie kanały jak ID to mogą sobie ... wiadomo gdzie wsadzić :mrgreen:

 

Zresztą... sam byłem kiedyś abonentem Cyfry+ - tylko już tam zadbano, bym szybko uciekł do konkurencji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się że nie zobaczymy w Cyfrze TVP HD i TVP Historia.. Telewizja Polska buduje sobie własną platformę cyfrową ( tu info na temat platformy http://media2.pl/media/53757-darmowa-pl ... =tematdnia ) nie sądzę żeby była zainteresowana oddaniem tych kanałów (coś musi mieć na wyłączność)... oczywiście tvp hd jest dostępne w N-ce ale prawdopodobnie nie brali pod uwagę tego myśląc on własnej platformie...

Pożyjemy zobaczymy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cyfra+ nadal szaleję :brawo: Jeśli chodzi o ofertę programową to w chwili obecnej żadna polska platforma się nie umywa :D strzał w 10 moim zdaniem to kanał Travel Channel :] jeśli chodzi o Discovery ID to może i dobry pomysł bo kanały Discovery to marka ale ja bym prosił aby w końcu poprawili jakość tych kanałów :/ bo jest naprawde słaba.Niech teraz skupią się na poprawie jakości niektórych kanałów...(np.także ZoneRomantica)Jeśli chodzi o nowe kanały to ja bym chciał na pewno coś muzycznego w dobrej jakości np.MCM lub MTV Dance,MTV Hits,MTV BASE :] oraz uzupełnienie oferty sportowej kanałem ESPN America i HIstory HD :] Jeśli wejdzie ustawa.... a mam nadzieje że wejdzie to cieszył bym się dodaniem Polsatu do Cyfry+ bo nie wszyscy mają zasieg NTC albo są poza granicami kraju :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cyfra+ nadal szaleje :brawo:
No musi zaszaleć jakimś nowym beznadziejnym kanałem w zamian za stary beznadziejny TVN Lingua. To oczywiste - ilość programów musi się zwiększać, wszystkie powstałe dziury trzeba jakoś załatać :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech też skupią się na ofercie dla dzieci Nick,Boomerang w podstawowym,przypominam podstawowym,bo tu naprawdę bieda,czego tego nie widzicie,oferta w podstawowym jest żałosna poprawiło by pojawienie się Nicka,Boomeranga.

Komfortowy jest zbyt bogaty w kanały dziecięce,a podstawowy 2 na krzyż,śmieszne.

 

a ID Discovery to nie jest w pełni w j.polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli powiekszą ofertę kanałów dla dzieci to nie sądze aby jakiś kanał wstawili do pakietu podstawowego :smile: ponieważ MiniMini i ZigZap to kanały produkowane przez Canal+Cyfrowy i mogła by np.spaść ich oglądalność...:smile: Ale pewnie dadzą coś dla dzieci tylko co :?::?::?: Mi tam jest to obojetne ale zdaję sobie sprawe że jest zapotrzebowanie abonentów.Ja tam nadal oczekuję ESPN America oraz jakiś kanałów muzycznych(tylko nie jakaś ESka TV :lol2: ) oraz poprawienie jakośći kiepskich kanałow pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie.

 

Ale żeby tak pomyśleli o osobach dla których ważne jest oglądanie w wersji oryginalnej. Dlaczego nie można przełączyć na tym Discovery lektora na j.angielski? To samo dotyczy np. National Geographic HD. Kanał za 5 zł nie powinien mieć takich ograniczeń!!!

 

Prawdopodobnie jest to związane z większymi kosztami. Niemniej, tym powinna się charakteryzować oferta cyfrowa w odróżnieniu od analogowej (kablówki) - swobodą wyboru wersji językowej. Wiem, że w Cyfrze nie jest tak tragicznie pod tym względem. Jest kilka kanałów z taką opcją ale powinien byc to standard w odniesieniu do większości.

 

Brakuje mi oryginalnej ścieżki w takich progarmach jak:

Discovery (kiedyś była, ale odkąd jest nadawany w simulcrypcie - nie ma)

Planete

Comedy Channel

ID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mieliby blokować? Przecież te kanały i tak będą w pakiecie bezpłatnym, więc pewnie dadzą do innych platform.

a kto powiedział że tvp hd będzie w pakiecie podstawowym... przecież będą dwa pakiety z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy..poza tym logika nakazuje właśnie tak że mają jakieś kanały na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich miesiacach to nie ma co narzekac na cyfre bo naprawde tam szaleja. Obecnie oferta jest bardzo rozszerzona i nie brakuje mi niczego. Co do kanalu ID to mam zdanie jak do calej oferty discovery-powtorki, ale ogolnie lubie tego nadawce wiec nie narzekam. CYFRA TAK TRZYMAC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84

 

to po co jest mini mini,zig zap w pakiecie komfortowym+ myślisz że myślą że podstawowym uratuje wysoką oglądalność? :lol2: ha ha. i tak oglądają te kanały,ale bez takiej wiochy w podstawowym :cry: tylko te kanały wchodzą w grę,Nick i Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby tak pomyśleli o osobach dla których ważne jest oglądanie w wersji oryginalnej. Dlaczego nie można przełączyć na tym Discovery lektora na j.angielski? To samo dotyczy np. National Geographic HD. Kanał za 5 zł nie powinien mieć takich ograniczeń!!!

Dlatego, że "kopiowaniem" tego kanału na HotBirda zajmuje się n, a nie C+. Zauważ, że wszystkie Discovery z C+ mają angielską ścieżkę. Natomiast główny Discovery z CP także jej nie ma. Tylko dziwię się C+, że nie potrafi sobie tego wyegzekwować u pozostałych, tak jak Cyfrowy Polsat nie narzeka na brak napisów DVB na HBO. :/ Jeśli chodzi o National Geographic HD, to nie posiada on oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Jest to oryginał, a nie kopia przekazu z innego satelity, nie można więc mieć pretensji do C+, że nie oferuje 100% tego, co dostarcza Nat Geo. To raczej do nich należy pisać w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bloo chyba masz rację.. szkoda troszkę bo jeśli nie mozna oglądać diabelskiego mlynu w canal

( dyskusja na forum c+) to przynajmniej na boomerangu można by czasem spojrzec... Czlowiek stary a nadal to smieszy...

 

,,dzikość" byłaby bardzo wskazana :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...