Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji które otrzymał jeden z serwisów informacyjnych kanał eska.tv na pewno nie pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu ani Cyfry+ do końca bieżącego roku (2009). Jak donoszą przedstawiciele prasowi kanału nie rozpoczęto nawet negocjacji których efektem byłoby włączenie w.w. kanału do oferty programowej obu platform.

 

Nie są znane dokładne dane, lecz kanał eska.tv zyskuje z dnia na dzień coraz większą popularność( :lol2: mogę się śmiać? ).

Aktualnie stacja ta dostępna jest na platformie nHDTV oraz w wybranych sieciach kablowych.

 

 

 

 

 

 

tvsat24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież Eska TV jest na wyłączność N co najmniej do jesieni, do tego ITI finansuje kanał (na ile to w sumie nikt nie wie).

 

A co do oglądalności to się śmiać nie musisz, władze Nki rzeczywiście są bardzo zadowolone z oglądalności, bo ta rzeczywiście rośnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Peter dobrze wiesz. Przecież ma być relacja z meczu Polonii Warszawa w eliminacjach LE.

 

EDIT: To nie będzie mecz na żywo. Tylko relacja z chwilowymi wejściami na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A no tak, jakoś nie połączyłem faktów, przepraszam ;)

 

Poza tym mecz będzie w internecie i to w całości - chyba lepiej będzie tam oglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Poza tym mecz będzie w internecie i to w całości - chyba lepiej będzie tam oglądać ;)

Przy iPlusie, przy 128 kbs to chyba samobójstwo?

 

Czy w Internecie cały mecz czy relacja co piętnaście w OSI na to samo wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli komuś nie zależy na wersji językowej to moje argumenty są sensowne. Oczywiście DVB-T nie startuje u wszystkich.

W tej chwili DVB-T w ogóle nie ma, a po umożliwieniu odbioru DVB-T dekoderom Cyfry+ abonenci Cyfry+ stwierdzili, że już nie ma powodów dodawania do oferty Polsatu gdyż będą go mogli odbierać właśnie poprzez DVB-T.

 

Poza tym jak nie ma szans aby Polsat znalazł się w Cyfrze+ to abonenci Cyfry+ określają go mianem Polsyfu, kanału dla wieśniaków, itp; ale jak już pojawi się jaskółka to Polsat by się przydał chociażby dla Formuły 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miło powitam polsat w Cyfrze,nie mam jakiś animozji jak wielu tutaj...odnosze wrażenie że trwa na forach jakaś walka między posiadaczami platform

.. przecież to dziecinada... to tylko kanał telewizyjny taki jak tvn tylko w innym wydaniu..

Poza tym kolega mnie obraża stwierdzeniem że kanał dla wieśniaków... do wieśniaków się nie zaliczam (urodziłem się w Krakowie i przez 30 lat tam mieszkałem) do tego dodam że znam wiele osób mieszkających na wsi i są to bardzo porządni ludzie ....Kolego Emti zbłaźniłeś się i się wstydź!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ja, tylko abonenci Cyfry+ czy N-ki. Jeśli kanał jest produkcji polsatowskiej to nie ma on miejsca na liście kanałów w Cyfrze+ i N bo jest syfem dla wieśniaków.

A po co komu ten Polsyf dla wieśniaków?

To była mała prowokacja, ale co się okazało abonenci Cyfry+ prawie mnie zjedli gdyż oczerniałem Polsat. :shock:

 

Jakby ktoś nie wiedział jestem fanboyem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...