Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Równie dobrze można tak powiedzieć o NGC. Z realnych nowych kanałów to chyba będzie ID i to być może już w tym miesiącu i w tym wypadku można mieć wątpliwości o jakość programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a kiedyś cieszyliście się jak dzieci, gdy do Polsatu Cyfrowego włączyli całodobowe "Dwa Światy." :)

Nie obrażaj abonentów Cyfry+. Dwa Światy to polsatowskie badziewie i nie można było oglądać tego na Cyfrze :x

 

Że badziewie to się zgodzę, ale można było oglądać na Cyfrze całodobowo (na kanale prawie na końcu listy). Polsat to udostępnił jako konkurencję dla 1 serii BB, które było transmitowane 24H na Canal+ niebieski (lub jakoś tak).

A czy ktoś się z tego cieszył .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
, a kiedyś cieszyliście się jak dzieci, gdy do Polsatu Cyfrowego włączyli całodobowe "Dwa Światy." :)

Nie obrażaj abonentów Cyfry+. Dwa Światy to polsatowskie badziewie i nie można było oglądać tego na Cyfrze :x

Znalazła się elita. :lol2:

 

Poza ID raczej nie należy się za wiele spodziewać. Viasatów nie będzie na bank, może za to dojdzie Nick Polska?

 

Kanały tematyczne BBC, to wątpliwa jakość programowa i stosunkowo za tym, małe zainteresowanie nimi wśród potencjalnych widzów. Jedyne co może okazać się interesujące na rynku polskim z podwórka BBC, to ich kanał w HD zapowiadany od ładnych paru miesięcy w kółko :wink:

Wątpliwa jakość programowa to ZigZap czy Discovery Travel&Living, a nie BBC Knowledge to świetny kanał naukowy, bije na głowę wszystkie Discovery razem wzięte. CBeebies to bardzo dobra oferta bez przemocy dla dzieci. Zresztą nie będę wymieniał zalet kanałów, gdyż jest ich wiele. A tak w ogóle z jakiej okazji BBC HD to ma być nie wiadomo co? Miały tam byc emitowane programy z 4xBBC, a więc coś w rodzaju BBC Prime, tyle że w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Viasatów, to gdzieś rzuciło mi się w oczy, iż nadawca tych kanałów nie jest narazie zainteresowany wejście do platform cyfrowych. Co do 4xBBC, to nie wiadomo co będzie jak skończy się wyłaczność CP na nie. Może te kanały trafią do konkurencji, kto wie. Może być przecież różnie, czyż nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucius zawsze znajdzie logiczne wytłumaczenie żeby jakichś kanałów nie dodawać do Cyfry :lol: Kiedyś wybrzydzał na TVP HD a teraz na BBC. A jak już go przekonają że kanał może i dobry to znowu wymyślił zakaz konkurencji :lol2: Ja tam bym chciał oprócz TVP HD także History Channel i NGC Wild, BBC dopiero w następnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kiedy w końcu uatkualnią i uporzątkują kanały FTA z HB i Astry :?::?::?:

Oto co mi odpisali

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na email informuje, że nie posiadam informacji odnośnie aktualizacji listy kanałów FTA. CYFRA + nie ponosi odpowiedzialności za aktualizacje wprowadzanie bądź wycofanie kanałów wolnego dostępu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

 

takze nie mam pytan:)

a wie ktos co to za 4 programy doszly???bo jest 824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Cyfra+ go doda zamiast TVN Lingua. Ponoć w ostatnich dniach czerwca ma być już Orange Sport Info - nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to będzie uzupełniający kanał informacyjny.

 

Tym sposobem w Cyfrze+ mamy dwa ogólne kanały informacyjne TVP Info i TVN 24, kanał pogodowy TVN Meteo i kanał sportowy Orange Sport Info. Kto nie ma czasu np. obejrzeć wiadomości na TVP1 o 19:30 ze sportem i pogodą - ma praktycznie w każdej godzinie dostęp do takich informacji dzięki takim stacją :brawo:

 

Tak przy okazji wie ktoś czy jest możliwość obejrzenia (video) pogody z TVP1 z głównego wydania wiadomości w internecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie to kolejny powtórkowy twór od Discovery Networks -> ID Investigation Discovery... tradycyjnie w iście "syfrowej" jakości i formatem 4:3 (bo na wersję 16:9 taką jak w UK pewnie nie ma co liczyć... zresztą w UK nawet podstawowy Discovery Channel nadaje w 16:9).

Kiedyś byłem fanem Discovery i ich kanałów (lubiłem dawne Discovery Civilisation czy Discovery Travel & Adventure). Niestety obecnie ich produkcji nie da się już oglądać (porządne dokumenty zostały wyparte przez głupawe reality shows, teraz to bardziej kanał rozrywkowy niż dokumentalny). Po marce Discovery została dziś jedynie pusta skorupa.

Dlatego wolałbym bardziej tematyczny Planete Justice (obecny już od jakiegoś czasu we Francji) czy nawet Crime & Investigation (https://satkurier.pl/news/47649/crime-in ... ropie.html).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat, ale moim zdaniem fajnie by było gdyby w Cyfrze+ pojawił się Travel Channel (choć wiem, że obecnie jest na wyłączność w CP). W Cyfrze brakuje kanału o podróżach. Niestety Discovery Travel & Living bardziej skupia się dokonywaniu remontów w domu czy gotowaniu niż na tematyce podróżniczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy wbijam na to forum i widzę nowe posty w tym wątku, robi mi się nadzieja na jakiś nowy kanał w Cyfrze. Niestety, w 99% przypadków są to bezpodstawne spekulacje i ciągle powtarzające się marzenia. Proponuję przerwać te jałowe dyskusje, bo o nowych kanałach cicho, a postów codziennie 2 nowe strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre i zarazem prawdziwe :brawo:

Do czasu uruchomienia przez N kanałów filmowych nie ma co liczyć na coś porządnego w cyfrze .Dodadzą ciut wcześniej niż N lub ciut później.Teraz są wakacje sezon ogórkowy.Ludzie nie kupują zestawów sat. bo wolą wydać kasę na wakacje więc dopiero "wojna"na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciechan: Obawiam się, że nie ma sensu pisać/dzwonić do BOK, gdyż pracują tam sami idioci (i mówię to z pełnym przekonaniem). Ostatnio pisałem do nich (któryś raz z rzędu) w sprawie dołączenia niekodowanej stacji NHK WORLD (kanał FTA -> zarówno na Hot Birdzie, jak i na Astrze) do listy kanałów. W odpowiedzi dostałem coś takiego:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że brak odbioru może być spowodowany nieprawidłowym funkcjonowaniem instalacji antenowej (nieprecyzyjnym ustawieniem anteny).

 

Proszę o sprawdzenie poprawności siły sygnału w menu dekodera dla kanału NHK World (częstotliwość 11137, polaryzacja pozioma). Sprawdzenia sygnału dla innej częstotliwości niż częstotliwość transpondera podstawowego wykonujemy według instrukcji poniżej (...) " (dalej opisana procedura MENU, 7, 1 itd.)

 

Nie lubię jak się ze mnie kpi. W ogóle nie na temat i do tego z bzdurną poradą. Co z tego, że sprawdzę poziom sygnału dla transpondera 11.137H (tak przy okazji - sygnał jest OK), skoro stacji nie ma po prostu na liście kanałów (bo nikomu w CYFRZE od miesięcy nie chce się ruszyć d*** i odświeżyć listy kanałów FTA). No to zadzwoniłem do Biura Dezinformacji Klienta, a tam kolejny Pan ściemnia mi, że widocznie ten NHK (o którym on tak w ogóle pierwsze słyszy) nie jest zbyt popularny i że oni dołączają tylko te stacje FTA, na które jest zapotrzebowanie ze strony klientów. Szczęka mi opadła. NHK World (sztandarowy japoński kanał eksportowy; stacja tej samej klasy co BBC World czy France24) to nie jest byle szrot. Poza tym nikt mi nie wmówi, że abonenci wyrażają większe zainteresowanie nieskobudżetowymi włoskimi i arabskimi śmieciami z Hot Birda (a tych na liście pełno). Na koniec konsultant z działu technicznego próbował mi wmówić, że ich tunery mają ograniczoną pamięć i nie można dodawać za dużo stacji (możemy udostępnić trochę ponad 200 kanałów i tyle). :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masaksra teraz się zrobiła z tego BOK Cyfry+ jak dzwoniłem żeby zlikwidowali w PVR-ach na niektórych kanałąch FTA te głupie napisy na środku ekranu...A pan z BOK powiedział że to nie zależy od nich tylko od nadawcy......... :lol2: Masakra :!::!::!: Mogli by się starać tak np.raz w miesiącu uarualniać listę kanałów z HB i Astry :!::!::!: Kto ich szkoli że tak się w niczym nie orientują :?::?::?: Jeżeli chodzi o nowe kanały to jestem za dodaniem History HD oraz ESPN America :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności discovery travel mamy wersję z uk, cały czas nadają w 4:3. W uk wcale kanały w 16:9 nie robią furory, rtl niemiecki nadaje w 16:9 ale tam jakość obrazu jest idealna. Co do nowych kanałów brakuje mi NG Wild, więcej nic mi nie potrzeba wszystko już mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...