Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do nich, które kanały powinni uaktualnić i zrobią to przy najbliższej zmianie na liście kanałów

 

Życzę powodzenia. Nie pamiętam już ile razy pisałem do nich w sprawie NHK World (stacja nadaje FTA, zarówno na Hot Birdzie, jak i na Astrze). Niestety nic to nie daje - jak to mówią "jak grochem o ścianę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea kanału ZigZap była jak najbardziej słuszna i cenna. Treści bez przemocy, kierowane do nastolatków to porządany model współczesznej "mądrej" telewizji jaką zawsze propaguje grupa CANAL+ :D .

Niestety dzisiejsze małolaty częściej oglądają programy na jakimś MTV itp. kanałach. Stąd trzeba będzie ZigZapa poddać transformacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, już to widzę. Abonenci CP szykujcie się na nowy kanał! :lol2: Jakoś C+ nie udostępnia ani CP, ani n żadnego kanału swojej produkcji, więc czemu inaczej ma być z Owsikem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Wy się nie bójcie :D . Już tam zmodyfikują Zig Zapa, aby pasmo Owsiaka oraz Hyper się zmieściły. Co ciekawe, kanał TVN Lingua miał zniknąć 15 lipca, a teraz okazuje się, że zniknie 28 czerwca z oferty n (no i tym samym z Cyfry+ również). Ciekawe czy Cyfra planuje zastąpić czymś lookę po tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na pasmo Owsiaka, narzekacie na Dis. ID, a kiedyś cieszyliście się jak dzieci, gdy do Polsatu Cyfrowego włączyli całodobowe "Dwa Światy." :)

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jasne, ale nie negujcie nowych propozycji, zweryfikuje je konkurencja.

Choć też jestem zwolennikiem dodania History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w czasach braku nowych częstotliwości, Cyfra+ będzie nas wszystkich zaskakiwać dołączając kanały, których nikt się nie spodziewa, chociaż są już u konkurencji. Przykład? Myślę, że w przyszłości do oferty dołączą Wedding TV, do kompletu z Zone Romantica. A może TV1000 i Zone Europa, Travel? Chociaż z pewnością najbardziej połakomiliby się na paczkę BBC, która nadaje na transponderze Globecast, a nie Cyfrowego Polsatu, więc nie będzie problemów z dołączeniem jeszcze jednego systemu kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jakość Discovery na dosyle jest równie kiepska, a kopiowanie ich na Hot Birda daje jeszcze większe pogorszenie jakości? Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby Cyfra+ załatwiła sobie inną formę dosyłu tych kanałów. Może światłowodem? Nie wiem gdzie jest siedziba nadawcza.

W każdym razie bardzo cieszę się z poprawy jakości National Geographic SD! Wreszcie przy jakimkolwiek ruchu kamerą logo nie rozmywa się, tak jak było wcześniej. Nie wiem czy to zasługa Cyfry+, czy poprawa jakości dosyłu na Telstarze - ale jest lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Cyfra+ coś poprawiła z kanałem National Geographic SD.Dzwoniłem do Cyfry+ z zapytaniem kiedy znikną paski na niektórych kanałach FTA typu RTL czy Travel Ch.z Astry i co Pan w dziale techincznym tłumaczył się że oni nie mogą tego zlikwidowac bo to nie od nich zależy :lol2: nie wiedział co mówi w tym BOK oni się w ogóle nie znają :lol2::lol2: jak mu powiedziałem że te kanały nadają FTA to nie wiedział co powiedzieć :lol2: Ciekawy jestem kiedy w końcu uatkualnią i uporzątkują kanały FTA z HB i Astry :?::?::?: Ale z tą poprawą jakości kanałów także powinni coś zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...