Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koziol84 tu kup im dodatkowe miejsce na satelicie. Jakość wiadomo nie powala, ale normalnie wszystko widać i da się oglądać. Są jeszcze 3 platformy cyfrowe wyboru jak jakość cyfry Ci nie pasuje. Niestety w naszym kraju nie można mieć wszystkiego. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CYFRA+ wprowadzi NIC-a to niech poprawią ofertę bajkowa w podstawowym bo tu bieda,2 kanały na krzyż,i to nuda,zig zap,minimini śmiech na sali.

Chłopie ty nie wiesz o czym piszesz! Mini Mini i Zig Zap to najlepsze kanały dziecięcejakie jakie są w Polsce, zresztą zapytaj dzieci.

A że dorośli nie rozumieją przesłania niektórych bajek, to nie znaczy, że trzeba je od razu wyśmiewać... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po/co ładują wszystko do komfortowego, są osoby, których nie stać a tylko dodają 2 kanały bajkowe do podstawowego. Oto mi chodzi, że nawet Disney dali-by do podstawowego ale nie, sami wiedzą najlepiej. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ to nie instytucja charytatywna ani publiczna, nie ma obowiązku zapewnienia wszystkim wszystkich kanałów, czy kogoś stać czy nie. Abonenci muszą wiedzieć za co płacą te 20 zł więcej, gdyby wszystko ładowali do Podstawowego+ to w pewnym momencie wielu abonentów zrezygnowałoby z Komfortowego+ i zeszło na niższy pakiet, bo te kilka kanałów więcej nie byłoby warte tych 20 zł.

 

P.S.

Jestem pełen podziwu dla cierpliwości Szanownych moderatorów w stosunku do użytkownika ~koziol84 i jego "urozmaiconych", "niepowtarzających się" i pełnych emotek postów :smile:

Jeszcze trochę i będzie kolejny prezent za "lanie wody" :] /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po/co ładują wszystko do komfortowego, są osoby, których nie stać a tylko dodają 2 kanały bajkowe do podstawowego. Oto mi chodzi, że nawet Disney dali-by do podstawowego ale nie, sami wiedzą najlepiej. To tyle.

 

 

A no własnie jak Cię nie stac to oglądasz to na co Cie stać. porównaj sobie CP za te 20zł co on oferuje wiec i tak Cyferka jest w lepszej sytuacji ;)

 

A jeśli chcesz więcej kanałow to i płac więcej, każdy musi zarobić a nie oferowac produkt na granicy opłacalnosci lub na minusie.

Dzieki temu że jest tak jak jest mogą być oferowane róznego rodzaju promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie napisali ze orange sport info dostał koncesje i dołacy do oferty Cyfry ale pewnie też do wszystkich innych użytkowników anten satelitarnych bo bedzie nadawany FTa.

Choc po tym kanale za wiele bym sie nie spodziewał.

Ciekawe czy beda mecze ekstraklasy z odtworzenia z parodniowym opóźnieniem... Mieli by reklame orange sportu i c sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawo24 czemu piszesz z e na dekoderach Cyfry nie da sie samemu dodawać kanałów? Ja mam od nich Stronga którego tak krytykujecie i da sie na nim zarówno dodawać kanały spoza listy jak i samemu ustawiać sobie listę kanałów co daje niezależność od listy kanałów narzuconych przez operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:czy wie ktoś może kiedy Cyfra+ uaktualni swoją listę kanałów z Hot Bird-a i z Astry :?::?::?:

Napisz do nich, które kanały powinni uaktualnić i zrobią to przy najbliższej zmianie na liście kanałów, czyli np. po dodaniu Orange Sport Info. Kiedyś pisałem im, żeby wrzucili na oficjalną listę kanał CMC z transpondera, gdzie jest TVS i pojawił się na 300-którymś. :wink: Oczywiście to nie przypadek, bo dostałem odpowiedź od pani, że przekazała sugestię do techników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...