Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On myśli chyba że tu prezes Canal+ wchodzi i sobie czyta posty :lol2:

 

Jeśli chcecie alarmować o dane kanały to tylko przez e-mail, innego dostępu nie znam.

No chyba że ktoś będzie tak zdesperowany brakiem danego kanału i pojedzie bezpośrednio do siedziby Canal +/Cyfra+, z napisem na klacie "DAJCIE NAM NG WILD!". :jupi::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie do dobrej oferty brakuje Discovery HD niby ciągle to samo ale to co lubię, Fishing & Hunting bo francuski Chesse & Peche mimo ze jest dobry to nie po Polsku i nie z Polskimi programami... Do tego zapowiadany ID bo czasem fajne kryminalne programy nadają, no i konkurent dla Animala czyli NGC Wild i najlepiej w HD... Tyle mi trzeba do szczęścia a no i Boomerang jeszcze by dali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przydałoby się DiscoveryHD, na Discovery może i są powtórki, ale jak nie ogląda się za często to udzie trafić w coś innego. Poza tym byłby to świetny dodatek do NATGEO HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam gratisowe Discovery HD do końca Czerwca. Cyfrowy Polsat nie jest platformą z którą mam zamiar wiązać się na wieki, dlatego umowa na 10 miesięcy (tych płatnych). Po tym wracam do Cyfry+, "N" mnie kompletnie nie interesuje (programowo), bo sprzętowo to już tak. Tylko platformy nie bierze się dla sprzętu tylko dla oferty programowej.

Najlepszym wyjściem byłoby optymalne połączenie obydwu platform gdyż i tu i tu są kanały na wyłączność na których mi zależy. Mój przypadek jest opisany w "rezygnacjach z Cyfry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie będzie Discovery HD właśnie dlatego że jest NGC HD i to na wylączność.

 

Węgierska platforma Hello HD ma w swojej ofercie National Geographic HD, History HD oraz Discovery HD (dzisiaj właśnie pojawił się testowy przekaz Discovery). Jak widać nie ma powodów, dla których w ramach jednej platformy nie mogłyby funkcjonować 3 (konkurujące ze sobą) kanały dokumentalne HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kiedy C+ skończy się wyłączność na NG HD, mogą jej nie przedłużać i wziąć sobie do oferty Discovery HD, a z kolei pozostałe platformy włączą NG HD i wszyscy na tym skorzystają. Chyba, że macie odmienne zdanie i robi wam to jakąś różnicę, że sąsiad który ma n-kę albo Cyfrowy Polsat, nie ma NG HD i czujecie wyższość nad nim. Bo mnie osobiście to wszystko jedno, a w przypadku zmiany platformy na inną, nie obawiam się utraty swoich ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kanały jak Nat Geo czy Discovery nie powinny być na wyłączność. Przy platformie Cyfra+ mogą mnie natomiast trzymać Canal+ czy kanały autorskie: Ale Kino, Domo, Kuchnia, MiniMini itd. Tak samo z n czy CP. :) Nikt mi nie powie, że uwolnienie kanałów HBO z C+ nie wyszło wszystkim abonentom na dobre. Ceny spadają, a konkurencyjność rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kanały jak Nat Geo czy Discovery nie powinny być na wyłączność. Przy platformie Cyfra+ mogą mnie natomiast trzymać Canal+ czy kanały autorskie: Ale Kino, Domo, Kuchnia, MiniMini itd. Tak samo z n czy CP. :) Nikt mi nie powie, że uwolnienie kanałów HBO z C+ nie wyszło wszystkim abonentom na dobre. Ceny spadają, a konkurencyjność rośnie.

 

uwolnienie HBO nie wyszlo na dobre wszystkim, kanał stracił na swojej "ekskluzywności" do tego poprzez Tworzenie nowych programow typu HBO2 comedy czy cinemaxy stał się bezndziejny....

 

a przeciez kanały na wyłączność głównie decydują o tym czy chcemy dana platforme czy nie...ja chciałem mieć c+ to wybrałem cyfre, a nie polsat....ktos chce nat geo to wybiera cyfre bo tylko tam jest... to jest konkurencja...a jaka by byla gdyby wszystkie programy bez wyjatku powielaly sie na kazdej platformie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeciez kanały na wyłączność głównie decydują o tym czy chcemy dana platforme czy nie (...)ktos chce nat geo to wybiera cyfre bo tylko tam jest... to jest konkurencja...a jaka by byla gdyby wszystkie programy bez wyjatku powielaly sie na kazdej platformie??

 

Bardzo prosta odpowiedź. Platformy konkurowałyby między sobą CENĄ, jakością obsługi, usługami dodatkowymi czy też sprzętem. Polityka wyłączności nie służy tak na prawdę klientom: ograniczna wybór, paraliżuje rozwój rynku a za to wszystko płacimy my, czyli klienci (platforma w końcu musi zrekompensować nadawcy zyski, który mógłby osiągnąć współpracując z pozostałymi graczami).

 

Nikt mi nie powie, że uwolnienie kanałów HBO z C+ nie wyszło wszystkim abonentom na dobre. Ceny spadają, a konkurencyjność rośnie.

 

Szkoda, że nie w Cyfrze, gdzie HBO jest nawet o 10zł droższe niż u konkurencji :( Cena HBO jest celowo zawyżona (na siłę zrównana z ceną Canal+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kanały jak Nat Geo czy Discovery nie powinny być na wyłączność. Przy platformie Cyfra+ mogą mnie natomiast trzymać Canal+ czy kanały autorskie: Ale Kino, Domo, Kuchnia, MiniMini itd. Tak samo z n czy CP. :) Nikt mi nie powie, że uwolnienie kanałów HBO z C+ nie wyszło wszystkim abonentom na dobre. Ceny spadają, a konkurencyjność rośnie.

 

uwolnienie HBO nie wyszlo na dobre wszystkim, kanał stracił na swojej "ekskluzywności" do tego poprzez Tworzenie nowych programow typu HBO2 comedy czy cinemaxy stał się bezndziejny....

 

a przeciez kanały na wyłączność głównie decydują o tym czy chcemy dana platforme czy nie...ja chciałem mieć c+ to wybrałem cyfre, a nie polsat....ktos chce nat geo to wybiera cyfre bo tylko tam jest... to jest konkurencja...a jaka by byla gdyby wszystkie programy bez wyjatku powielaly sie na kazdej platformie??

 

A na czym polegala owa eksluzywnosc HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w stosunku do HBO w Cyfrze to ceny teraz wzrosły.

Niedużo bo o 90 groszy ale wzrosły.

 

 

No ja jestem ciekaw czemu HBO konkurencja potrafi zaoferować juz za 20zł a z HBO HD nawet za 25zł... A Cyfra za minimum 29.90zł + 6zł za HD

Czemu tak jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...