Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz czekamy jeszcze na LM ,LE w Canal+sach oraz ESPN America :mrgreen: i wystarczy już tych sportowych kanałow :mrgreen: może powinni powiekszyć ofertę kanałów muzycznych tzn.MCM+paczke kanałów tematycznych MTV i kanały dokumentalne typu:History HD,NG Wild HD,Animal Planet HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pojawi się teraz kanał Orange Sport Info. Skoro TVP Sport jest na kanale 68 a Orange Sport na 66 to zapewne będzie to pozycja 67 - tylko ciekawe kiedy będzie dostępny. Ponoć czekają na zgodę od KRRiT na zgodę drogą satelitarną tylko kurde to trwa już miesiąc. Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy najbardziej narzekali na brak tego kanału w ofercie C+, teraz narzekają na jego obecność dopiero od pakietu Komfortowego+ wzwyż. Ot i cała tajemnica. :D

Raczej wszyscy go oglądali z wypiekami na twarzy a także leciał mecz LM. Barca górą :brawo:

A może w proteście przeciw zamknięciu tematu o TVPSport? :lol2: Dyskusja przeniosła się na inne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to już pewnie TVP Sport będzie w DVB-T i wszyscy będą mieli do niego dostęp właśnie taką drogą.

Jeśli nie przedłużą umowy to sportowy kanał TVP straci masę widzę, a co za tym idzie i zyski z reklam, które też utrzymują ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z czystej ciekawości - moze ktos mi powie czemu do cyfry nie dolaczaja tvp historia??

nie zalezy im na tym by byl szeroko dostepny??

mam go w kablu i nie jest mi potrzebny w cyfrze, pytanie ejdnak jest zadawane z czystej ciekawosci

po prostu mnie to zastanawia

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby to pisze? Jeśli to prawda to doskonała zagrywka TVP :brawo:

Mówili o tym w "Sportowym wieczorze" na TVP Sport. :P

 

No nie wiem czy się wyrobią, TVPSport ma być chyba w III multipleksie i nie wiadomo jak będzie z zasięgiem.

Na razie wystarczy, że będzie w pierwszym - podstawowy dostęp do TVP1 i 2 mamy zapewniony. Jeszcze nie wiadomo co będzie w drugim, a ty wyjeżdżasz z trzecim. :wink: Trzeci jak sama nazwa mówi, powstanie po drugim i znajdą się w nim wszystkie kanały TVP z poprzednich dwóch. W takim razie TVP Sport czy HD mogą być w II muxie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili o tym w "Sportowym wieczorze" na TVP Sport. :P

Aż takie pewne źródło to nie jest ;) Przykład? Wczoraj w Teleexpressie mówili o podpisaniu umowy między TVP i C+ na TVP Sport. Prowadzący powiedział, że kanał dołączy do C+ za około miesiąc, a dołączył jakąś godzinę później :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w "Wiadomościach" Piotr Kraśko powiedział: "TVP Sport i inne kanały Telewizji Polskiej od dziś dostępne na platformie Cyfry+". Niby nic by z tego nie było, gdyby nie "od dziś", tylko jeden kanał (TVP Sport) dopiero od wczorajszego dnia dostępny jest w Cyfrze+, reszta jest od dawien dawna.

 

Natomiast co do tej umowy do kwietnia 2012 roku... Również w "Wiadomościach" podano, że abonenci Cyfry+ będą mogli obejrzeć mecze Euro 2012 na TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że liczyłem na to, że Cyfra+ jak dołączy TVP Sport, to razem w pakiecie z TVP Historia i TVP HD. Jak widać, co do kanału TVP HD, nie udało się osiągnąć póki co, porozumienia, ale wydaje mi się, że to jedynie kwestia czasu. Co do TVP Historia, to wydaje mi się, że Cyfra+ zrezygnowała z dołączenia tego kanału do ofery, albowiem jest on dostępny free na Astrze, a po co zapychać częstotliwości i pogarszać przez to jakość, już obecnych w platformie kanałów. To tylko moje gdybanie. Dla mnie, to obojętne, czy TVP Historia dołączy do Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu, bo mam na szczęście antenę z siłownikiem i jak zechcę, to sobie najadę na Astrę i pooglądam ten kanał. Nie ukrywam jednak, że dla wygody, mógłby być na Hot Birdzie. Zresztą, emitowanie sygnału TVP Sport z 3 róznych częstotliwości, jest kompletnie bez sensu i czas najwyższy, żeby platformy się dogadały, co do emisji tego kanału z jednej częstotliwości, jak to jest w przypadku innych częstotliwości. W ten sposób zrobi się miejsce dla innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w "Wiadomościach" Piotr Kraśko powiedział: "TVP Sport i inne kanały Telewizji Polskiej od dziś dostępne na platformie Cyfry+". Niby nic by z tego nie było, gdyby nie "od dziś", tylko jeden kanał (TVP Sport) dopiero od wczorajszego dnia dostępny jest w Cyfrze+, reszta jest od dawien dawna.

 

Natomiast co do tej umowy do kwietnia 2012 roku... Również w "Wiadomościach" podano, że abonenci Cyfry+ będą mogli obejrzeć mecze Euro 2012 na TVP Sport.

 

Coś mi się zdaje że powiedział jeszcze że w najlepszej (najwyższej) jakości. Czekamy na TVP hd i miejmy nadzieję że nie tylko z DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że liczyłem na to, że Cyfra+ jak dołączy TVP Sport, to razem w pakiecie z TVP Historia .... Co do TVP Historia, to wydaje mi się, że Cyfra+ zrezygnowała z dołączenia tego kanału do ofery

Najlepszym wyjściem, aby dołączyli TVP Historia jest pisanie do nich maili z pytaniami : Kiedy TVP Historia w C+ ??? (Tema: Oferta Programowa)

http://www.cyfraplus.pl/_abo_formularz-email.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem, aby dołączyli TVP Historia jest pisanie do nich maili

To żadne wyjście :lol2: . NIGDY wysyłanie e-maili do platformy cyfrowej (dowolnej) nie przyniesie pożądanego skutku - to nie one decydują o tym, czy dany kanał dołączy do oferty.

Poza tym - prędzej, czy później, pozostałe kanały TVP zawitają zarówno do CP, jak i do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wprowadzać TVPHistoria???Miałem ten kanał na N-ce i jest bez rewelacji zamiast TVPHistorii lepiej wprowadzić coś sprawdzonego i w HD czyli np.History HD.Jeżeli chdzi o TVP HD to pewnie przedzej czy później wejdzie na Cyfre+ tak samo za pewne może bedzie z TVPHistorią.Do oferty sportowej Cyfry+ brakuje tylko LM w Canal+ i kanał ESPN America(do naprade godny uwagi kanał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...