Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że jeżeli nie odbiera kanałów TVP1,2 TVPinfo i TVP HD a tylko POT czyli Polsat,TV4 i TVN które te ostatnie nadją w MPEG-2 to wynika z tego że ten nie odbiera MPEG-4 a wtedy to już lipa po całości

 

Warszawa:

980-TVP1

981-TVP2

982-TVP INFO

983-TVP Sport

984-TVP HD

Nic więcej nie wyszukuje ale ja mam słabą antenę... no i nie na ten nadajnik. TVN i Polsaty nadają z PKiN a nie z Raszyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś powie, jak wygląda okienko wyszukiwania DVB-T? Takie prymitywne jak "wyszukiwanie" satelitarnych? Może ten tuner nie potrafi wyszukiwać, tylko ściąga listę kanałów DVB-T od C+ i sprawdza, czy któreś są dostępne? To by wyjaśniało brak niektórych pozycji. To jednak byłoby trochę bez sensu - ktoś musiałby cały czas monitorować parametry kanałów ze wszystkich nadajników na terenie Polski i szybko to aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie kanałów naziemnych jest w tym samym miejscu co satelitarnych i działa tak samo (automatycznie przeszukuje pasmo). Znalezione kanały naziemne meldują się od nr 980 i nie ma możliwości ich ruszyć. Mnie znalazł 3 kanały z Suchej Góry w mpeg2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione kanały naziemne meldują się od nr 980 i nie ma możliwości ich ruszyć. Mnie znalazł 3 kanały z Suchej Góry w mpeg2.

Nie da się ich przesuwać (między sobą) ani kasować? A to ci dopiero! Ciekawe co będzie jak multipleksy ruszą oficjalnie i zmieni się kanał nadawania w eterze? Stare zostaną czy automatycznie się skasują przy następnym wyszukiwaniu? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy tu mam pisać ale mam pytanie,co to za kanał jest na cyfrze z 10.796 zwanym TEST :shock: w epg są napisy jaki film leci itp. Czy to kanał czy usługa w cyfrze??? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: hehe najlepiej podejść tak do tego olewczo :lol2: bo i tak olewają sobie swoich abonentów jeżeli chodzi o ich propozycje na nowe kanały :D jak wprowadzą to wprowadzą... chociaż mam nadzieję że się to w końcu zmieni :D wprowadzą jakieś nowe atrakcyjne kanały telewizyjne oraz radiowe,poprawią jakośc tych co mają.A Canal+ wygra przetarg do pokazaywania LM i LE :D i nie da podkupić praw tych wytwórni i lig które mają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Cyfra olewa swoich abonentów (tak jak to nazwałeś). Myślisz, że w Cyfrowym Polsacie czy N-ce jest inaczej :?: . Bo mi się wydaje, że nie :>

Przynajmniej w n mają swoje forum i tam mogą wylewać żale. :] W paru przypadkach to poskutkowało, m.in. podczas startu kanałów Universal i Sci-Fi, kiedy z powodu problemów technicznych nie było polskiej ścieżki lub była przesunięta czasowo. Doprowadziło to do powtórek całych serii serialów, np. Detektywa Monka od 9 rano do 15. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A forum n to jedne wielkie narzekanie ze słaba obsługą i przedstawicielami

 

Nie jest aż tak źle. Z tego co widzę abonentom udaje się załatwić niektóre sprawy (choćby prośby o dodanie takiego a takiego kanału FTA do listy kanałów, dodanie rozgłośni do nRadia itp. ... swego czasu na forum było mnóstwo próśb o TVP Historia i w końcu N-ka go dodała). Czasami admini pomagają w wyjaśnieniu nieporozumień z BOK (wystarczy przesłać im potrzebne materiały na priv). Odpowiedzą też na wątpliwości związane z regulaminem. Zawsze to coś. W CYFRZE nawet czegoś takiego nie ma (i chyba szybko nie będzie... nie mają tyle odwagi). Francuskie szefostwo żyje sobie w swoim własnym matrixie (i polega na tajemniczych badaniach wg których CYFRA jest najlepszą platformą pod słońcem - czytaj wypowiedź prezesa na 3 stronie najnowszego Magazynu+) a BOK robi tylko za firewall (spławić jak największą ilość petentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisza koledzy w temacie o tvp sport ma byc on dostepny juz dzis na kanale 68 - pakiet komfortowy

wychodzi wiec na to, ze kanał 67 czeka na orange sport info, kanal ten czeka na koncesje na nadawanie satelitarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...