Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
A ja myślę że spokojnie by wystarczyła paczka MTV + MCM jeżeli o uzupełnienie ofery muzycznej :mrgreen:

 

Zgodzisz się wtedy na podwyżkę abonamentu o 20-30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym skłonny wykupić dodatkowy pakiet jeżeli by dodali całą paczkę MTV+MCM i np.dołożyli do niego Mezzo.Ale myślę że jeżeli Cyfra+ by dodała paczkę MTV+MCM to wsadzili by go do komfortu :D bo w dzisiejszych czasach platformy obniżają ceny i walczą o klientów a nie podwyższają ceny :mrgreen: Więc dlatego np.TVP HD(chociaż moim zdaniem jest to lipny kanał) szybko nie wejdzie na Cyfre+ a dlaczego???Dlatego iż jest to kanał TVP i nie mogą go zrobić jako opcję dodatkową.A w Cyfrze+ tak jak w CP opcje HD są jako opcja dodatkowa i jak by go wprowadzili to abonenci tych platform by się doczepili.Do innych kanałow HD dlaczego są dodatkowo płatne.Uważam że Cyfra+ powinna znieść opłatę za kanały HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj po co wam tyle tych muzycznych kanalow :roll: Jeszcze przeciez teraz moze dojdzie Trace Tropical.
Nie byłbym taki pewny. Strona francuska oficjalnie nic nie wspominała o Polsce, ale za to mówiono o Europie. Oprócz Francji, kanał ma być rozpowszechniany (a może już jest) w Afryce i w rejonach Oceanu Indyjskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ planuje nowe kanały HD i przejęcia

Łukasz Szewczyk, 25 marca 2009, godz. 14:41

Abonenci drugiej pod względem liczby abonentów satelitarnej platformy telewizji cyfrowej, w tym roku nie powinni mieć powodów do narzekań. Spółka zapowiada nowe kanały HD, jest gotowa także na przejęcia.

Bertrand Le Guern, prezes spółki Canal+ Cyfrowy w rozmowie z branżowym tygodnikiem Media i Marekting zdradził, że w tym roku spółka nie planuje uruchomić nowych kanałów własnych, ale wzmacnianie już istniejących. Szef Cyfry+ zapowiada natomiast, że platforma w tym roku chce wzbogacić ofertę HD o nowe kanały telewizyjne oraz rozwijać oferte VOD. W przyszłości Canal+ Cyfrowy uruchomi darmowy kanał na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej.

 

Prezes przewiduje, że w Polsce - podobnie jak w innych krajach europejskich - konsolidacja na rynku telewizyjnym jest nieunikniona. W Polsce funkcjonują aż cztery platformy satelitarne (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, telewizja "n" oraz platforma Telekomunikacji Polskiej). Le Guern zapowiada, że jego platforma nie jest na sprzedaż, nie jest zadłużona, ale jest przygotowana do ewentualnych zakupów.

 

Ten rok Cyfra+ chce zakończyć podobnym wzrostem bazy abonentów co w 2008 roku. Dlatego między innymi spółka dzisiaj wprowadziła nową promocję wiosenną, w ramach której prawie wszystkie usługi zostały obniżone o połowę.

 

Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby Cyfra+ kupiła n-kę, nie mówiąc już o Cyfrowym Polsacie, więc chyba jedynym możliwym scenariuszem jest połączenie się z Telekomunikacją Polską. Zresztą za dużo własnych kanałów tam nie mają, oprócz Orange Sport, który zresztą jest w Cyfrze+. Zanim powstała platforma TP, oferta C+ była już połączona z ofertą TP (Neostrada + kanały C+). Nie mam tylko pojęcia po co C+ miałaby kupować platformę TP, chyba tylko by przyciągnąć więcej widzów do siebie.

 

Cyfra+ dołączyła dziś Radio Jasna Góra - przekaz na Cyfra+ Radio.

źródło: DVBNews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Super nowość, na dodatek stacja jest nadawana sygnałem niekodowanym, więc nie tylko w Cyfrze+ można jej słuchać. :lol2:

Nie szkoda im miejsa? Ciekawe, jaka garstka ludzi będzie słuchać tego radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Są to na maxa słabe kanały ponieważ mam je w N-ce.SCI Fi Chanel i UNIVERSAL Cyfra+ nie powinna dołączyć :D lepiej niech dołączą w końcu to te 2 kanały TVP( czyli TVP Sport i TVP HD) i kanały muzyczne na które czekają także z niecierpliwością abonenci Cyfry+( tzn.Paczkę MTV+MCM) lub dobre kanały które wzbogacą ofertę programową a nie są na wyłączność lub nie ma ich w innych platformach.Chodzi mi o kanały takie jak:HIstory HD,ESPN America,NAT GEO WILD(lub HD),NAT GEO MUSIC :D,Animal Planet HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się okaże czy dodadzą czy nie :D ale mogli by zdecydowanie dodać dałą paczkę MTV a nie tylko MTV HITS i resztę kanałów o których pisze poprzednik :D to jestem za :D Dziwi mnie jedno dlaczego np.nie dodadzą ESPN America jeżeli jest ESPN Classic???Przecież ESPN America nie jest kanałem na wyłączność w N-ce a oferta Cyfry+ wzbogaciła by się o kolejne dodatkowe sporty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty to średnie kanały więc nie sądze aby je dodali teraz do Cyfry+ a kanały BBC jak narazie są na wyłączność w PC ale myślę że jak się skończy umowa Polsatu to Cyfra+ postara się o te kanaly.Dziwi mnie to dlaczego BBC tak opóźnia swój kanał HD czyżby czekał na koniec umowy z PC???? :D No a co dodadzą to zobaczymy :D Miejmy nadzieje że przed świętami wielkanocnymi abonenci bedą mieli miłą niespodzankę od Cyfry+ przez dodanie nowych i długo oczekiwanych kanałów :D (TVP SPORT,Paczka MTV+MCM lub kanał History HD albo kanały z paczki NAT GEO albo ESPN AMERICA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej liście życzeń jest History HD, Viasat History, TVP Historia i oczywiście Nat G. Wild i Music. Ale zapewne nie ma się co napalać przedwcześnie.

Na pewno nie włączą wszystkich kanałów które chcieliby forumowicze, ale miejmy nadzieje w tym roku każda kategoria kanałów czy to dokumentalnych, czy sportowych, czy też muzycznych powiększy się chociaż o plus jeden. Aby każdy z nas był choć troszkę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak obserwuję od jakiegoś czasu sobie wasze debaty i moim zdaniem : Viasaty mam częściowo dostęp i powiem iż te kanaly są naprawdę godne uwagi i milo by bylo gdyby jednak dodano je do c+ ale znając stan rzeczy prędzej Polsat..>(Viasat tv1000) Oglądając raz kanał History Channel SD /HD uważam że jakość nie jest aż taka idealna chwilami gorzej od HBO HD :)

Co do zawartości edukacyjnej jest ok. Patrząc na kanaly jakie są a nie ma ich ani c+ ani N ani Polsat można zauważyć jeszcze Kanał z paczki NG. Nie miałem okazji zobaczyć tego kanału ale : patrząc na ich program sądzę że oferta programowa jest ciekawa ( nie ma takiej monotonii jak na Animal Planet)Kanał ma sporą szansę zaistnieć w C+ ale tak jak z resztą kanałow negocjacje i chęć poszerzenia oferty programowej ze strony naszego operatora....Jest jeszcze NICK polska kodowany dla N moim zdaniem MTV powinno zalezeć aby ten kanał zagościł i w innych Platformach...Coraz więcej piszecie o Likwidacji TVN Lingua ale czy ktoś powie że rezygnują z kanału Viasat po Polsku etc przecież kanał tego typu będący w zaledwie kablówkach ma możliwość istnienia a Kanał Będący w 2ch Platformach ma isc do odstrzału?Moim zdaniem Pisanie pism albo jakieś działania inne mogą nakłonić wielu nadawców kanałów aby weszli do C+ Wydaje mi się iż C+ sama z siebie nie działa wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany i nic więcej. Ciągle tylko: lepiej niech dodadzą... nie! lepiej niech dołączą... Ludzie, gdzie Wy macie mózgi :?: Nikt w zarządzie Cyfry nawet o tych kanałach nie wspomina, a nawet niektórzy z Was mają nadzieję, że dołączą je przed Wielkanocą... Zaczynam coraz bardziej odnosić wrażenie, że średnia wieku użytkowników tego forum wynosi 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...