Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy Cyfra+ zacznie przyciągać nowych klientów wprowadzaniem nowych kanałów :D Np.w kwietniu sieć kabolowa Multimedia Polska wprowadza Nat Geo Music :D czyżby Cyfra+ planowała dodać wiekszą ilość kanałów przed świętami wielkanocnymi????Może rzeczywiśćie wprowadzą Nat Geo Wild,Nat Geo Music oraz oczekiwane kanały TVP(TVP SPORT+TVP HD)???lub paczkę MTV+MCM???A może ESPN AMERICA bo jak do nich pisałem kiedyś mail-a to odpisali mi na mail-a że to teraz od Cyfry+ zależy czy wejdzie ten kanał czy nie.Bo nie jest to kanał na wyłączność w N-ce :D Myślę że to by było na maxa dobre posunięcie i przyciągnęło by bardzo dużo nowych klientów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to zrobić wcale nie muszą mieć wolnych pojemności. 8) TVP Sport i TVP HD - od n lub CP. Paczka MTV - od Sky Italia. Zawsze też mogą się pozbyć któregoś z kanałów FTA - 4fun.tv, Patio TV (ostatnio nie powodzi im się najlepiej) albo Edusat. Tele 5 to raczej coraz lepsza telewizja. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EduSat'u nie usuną ponieważ to jest telewizja studentów WSSE, którzy bez dojazdów do szkoły mają wykłady w domu.

EduSat więc mimo, że jest paczce C+ nie jest ich produkcji...

Zamotałem...

EduSat jest w ofercie C+ bo jest, ale wyłączyć go z satelity nie wyłączą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

Dołączą tvp sport, hd, paczkę mtv, coś-tam history, ng wild i inne [beep]ołowate kanały (no akurat ng wild, nie jest [beep]ołowaty i chciał bym go widzieć w cyfrze)i co potem... podniosą abonament. W końcu nie będą do tego interesu dokładać.

A tak na serio - są szanse na tvp sport i hd z tego co słyszałem od znajomego, ale chyba nic więcej. (niestety z naciskiem na >chyba<, bo informacje są z drugiej ręki, a "pierwsza ręka" też nie decyduje o tych sprawach, wie tylko to, co usłyszy a na dodatek nie chce/nie może wprost nic powiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol91 - z tym że jeśli chodzi o wyrzucenie kanałów typu 4Fun.TV, Tele5 itp. to nie jest to aż takie proste. Cyfra+ ma umowy z nadawcami tych kanałów na udostępnienie im swojego pasma na transponderze za co jej płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno BBC czeka aż skończy się im umowa na wyłączość z CP.Bo mają małą oglądalność w swoich programów CP.Wprowadzenie kanału BBC HD też opóźniają bo chcieli by mieć pewnie od razu wiekszą dostępność jeżeli chodzi o inne platformy.Czy wie ktoś może kiedy kończy się umowa Polsatu z BBC???Może jest jakaś szansa że kanały BBC pojawią się w końcu na innych platformach???W tym w Cyfrze+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...