Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze,ze mieszkamy w Polsce i tu obowiazuje jezyk polski.Ewentualnie niech w jezyku angielskim leca sobie te napisy,a nie odwrotnie.Tak jak to ma miejsce na TV Polonia.Jesli chodzi o same kanaly BBC...Jak dla mnie i ten Prime,jak i te nowe byly slabiutkie i w mizernej jakosci.Na szczescie mnie juz nie mecza.

Masz rację. Tylko polski. Bo się bam :censored:y języków nie uczą. Trzeba im nawet TVPolonia tłumaczyć. Normalnie wstyd i hańba.

Ja podpisuję sie w 100% w kwestii Skandynawów. Tam pytanie "do you speak english?" to faux pas (czytaj fopa - gafa), bo dla skandynawów agielski jest drugim językiem narodowym. A takie BBC Prime dla mnie stanowiło pomoc w nauce / doskonaleniu mówionego angielskiego, zazwyczaj ze świetna dykcją. I dlatego szkoda mi tego kanału. Ale rozumiem też innych, wygodnych :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam! ja wolę oglądać program i słuchać lektora, niż czytać jak książkę i nie widzieć akcji na ekranie (wzrok skierowany na napisy). A jak ktoś chce nauczyć się angielskiego przez tv to polecam edusat albo zmianę języka w menu tunera na angielski. Dobra kończymy, bo chyba nie piszemy na temat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-119 test 1 E(2.22 Mbps)

-119 test 1. E(1.54 Mbps)

-H test 1(2.02 Mbps)

-119 test 2 E( 3 Mbps)

-119 test 2. E( 2.68 Mbps) o godz.7.40 bitrate 7.12 Mbps

-H test 2(3.58 Mbps) o godz. 9.45 bitrate 6.16 Mbps

-119 test 3. E( 7.2 Mbps)

-H test 3(TS: 7.27 Mbps)

 

To nie są testy kanałów CYFRY+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie są testy kanałów, to jest kopia kanałów Canal+ czyli Canal+, Canal+ Film i Canal+ Sport. To jest tam już chyba dobrych kilka lat. Zdaje się, że na H testach jest tylko jedna wersja dźwiękowa i coś inaczej jest z napisami. Krótko: To nie testy, to kopie kanałów Canal+ o tych samych PID'ach, czyli miejsca nie zajmują.

Mogą zajmować więcej miejsca co najwyżej na liście, ale zawsze można wykasować, tylko głupie, że aż tyle się wyszukuje tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak coś mnie się wydaje, że to mogą być przekazy dla kablówek. Cyfra dubluje kanały, które przesyła do kablówek, np.: Minimini, ZigZap itp :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej jakości Trace.tv to ja bym się lekko nie zgodził, ok, nadają w 720x576, bitrate obrazu w miarę przyzwoite z tego co pamiętam, bitrate dźwięku to samo, ale jednak dźwięk jest dziwnie ustawiony a na Trace.tv można zauważyć dropy... Mówię o przekazie z Hot Bird'a, bo tylko do tego mam dostęp.

 

Może trafią do oferty, może nie, to wszystko zależy od tego czy Cyfrze będzie się chciało, bo możliwości mają, są ograniczeni tylko miejscem na transponderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest MCM, MCM TOP, MCM POP 8) Ogólnie leci dużo francuskiej muzyki ale to uważam za plus przy tym natłoku na innych kanałach tylko anglosaskich produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale mają dużo dobrej akustycznej muzyki :D No i oczywiście duzo dobrego house'u ale to juz bardziej clubowo, i przoduja w tym stacje radiowe takie jak Radio FG, Fun, Contact FM, Vibration 8) Ale to kwestia akurat mojego osobistego gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/?telewizja/&kat=175&id=39704

 

Czytaliście ten artykuł??

Jak MCM zostanie przejęte przez Canal + to możliwe jest,że te kanały trafią do Cyfry??

Pojawił się cień nadziei, tym bardziej, że MCM ma zostać przejęte przez francuskie konsorcjum Canal+ Group. Dobrze, bo Trace TV też należy do tej samej partii i działa na polskim rynku od kilku lat. Szkoda tylko, że francuskie portale internetowe same nie podały szczegółów co do powrotu MCM do Polski, ale domysły SAT Kurier'a są jak najbardziej trafne. Pozycja Cyfry+ została w ostatnim czasie dość mocno osłabiona - głównie za utratą HBO na wyłączność jak i wykupienie głównego pakietu transmisji OE w latach 2008-2009 za rekordową sumę + kara na konto UOKiK za nieprawidłowości przy wykupie meczy Ekstraklasy. Oby teraz w jakiś sposób tą pozycję odbudowali, właśnie likwidując ten niedosyt kanałów muzycznych w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że powyższy artykuł stanie się proroczy. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezzo nadaje nieco inną muzykę! Długo się zastanawiałem dlaczego nie można wprowadzić do Polski takiego kanały jak VH1 European czy MTV Europejskie i dopiero niedawno uzyskałem odpowiedź, te kanały są tylko tam gdzie nie ma lokalnych oddziałów MTV czy VH1.

 

Wprowadzenie wcale nie jest takie łatwe, ale żeby wprowadzić trzeba chcieć.

 

Piszesz o tylu kanałach a ile z nich być oglądał :?: Nie wierzę, że często spoglądałbyś na VH1 Classic. MCM ok, fajne kanały, bo akurat mogłem sobie je przez neta podejrzeć w zeszłym roku, bardzo mi się podobały. MTV Dance już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym często oglądał VH1 Classic,bo kiedyś miałęm okazję go ogldać przez pół dnia i nie mogłem wzroku od niego oderwać.Po prostu lubię muzykę z tamtych lat. :) i na pewno nie tylko Ja.Jestem za,aby ten kanał pojawił się się na platformach cyfrowych.Wizja TV jakos mogła mieć ten kanał,to Cyfra też pewnie może tylko tutaj pojawia się kwestia chęci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie do podstawowego pakietu MTV brak nam MTV Base i VH 1 Classic i byśmy mieli to co było w pakiecie easy TV-MTV które z uwagi na piractwo upadła.Więc należy się domagać o dołączenie przynajmniej tych dwóch kanałów a o oglądalność ich nie martwmy się.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...