Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam nadzieję że za BBC wskoczy Nat Geo Wild. A może obydwa wskoczą? :lol:

W każdym razie kanału o kiepskiej jakości NIE będę oglądał, nawet jak zawartość będzie całkiem całkiem. Wiem, że dotrzymam słowa bo ani HBO ani Discovery juz dawno nie oglądam, nie mówiąc o gorszym [beep]ie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ michal218, ale nikt przecież (jeśli nawet ten kanał wejdzie do oferty Cyfry+) nie zmusie Cię do dopłacania za ten kanał jeśli nie będziesz miał ochoty na jego ogląlanie.

Jeżeli CC wejdzie do oferty Cyfry, to najszybciej zasili pakiet "Komfortowy". Ewentualnie "wskoczy" w miejsce BBC Prime (ale nie na tą samą częstotliwość) - tematycznie byłoby bliżej, niż np. z Nat. Geo. Wild. Myślę, że wtedy nie byłoby żadnego podwyższenia abo. Ale niezbadane są wyroki "władzy" ;)

 

Ja nie chce zapychania oferty takim [beep]em,pogorszenia jakosci odbioru innych kanalow (...)

Jeśli już, to zapewne dogadają się z Viacom, tak samo jak ma to miejsce z kanałami MTV Polska , VH-1 Polska i dołączą SimulCrypt na transponderze 11.075V :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę TV TRWAM HD :lol:

Gdyby PO nie wygrało wyborów to strumyk pieniędzy nadal płynąłby do Torunia. Imperium Ojca Dyrektora rosłoby aż miło :D

 

Oj gdyby nie PO to zapewne i zima byłaby ostra, i pieski miauczały i kotki szczekały... :lol: Właśnie przed paroma dniami przyznano dotację wiadomemu Ojcu i co ? To są cienkie bolki, ogłupić małolatów potrafią a jak przyjdzie co do czego to trzęsą portkami. Żeby nie było że piszę tylko off topic to poprę Michała218 :) Nie widziałem tego kanału ale już sobie wyobrażam ten nagrany śmiech i wrzeszczącego lektora Jacka Brzostyńskiego...I koszmarny obraz. Dziękuję, chyba nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie widziałem tego kanału ale już sobie wyobrażam ten nagrany śmiech i wrzeszczącego lektora Jacka Brzostyńskiego...I koszmarny obraz. Dziękuję, chyba nie skorzystam.

To ty jak te Babcie Rydzykowe spod kina. Filmu nie widziały ale przecież trzeba protestować! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"21 stycznia CYFRA+, jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce, wprowadza HBO Digital, czyli serwis z programami na życzenie, bazujący na bibliotece filmów, dokumentów, seriali i produkcji rozrywkowych HBO. Usługa dostępna będzie dla użytkowników dekoderów PVR HD CYFRY+ odbierających kanały HBO i oferowana będzie bezpłatnie do końca czerwca 2008."

 

w końcu zadeklarowali się kiedy uruchomią HBO Digital

 

źródło : http://cyfraplus.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

HBO Comedy wzasadzie było od samego początku nadawania w Polsce... Może tak samo szybko dodadzą HBO HD... Jednak domyślam się, że stworzy on nową opcję dodatkową i prorokuję, że będzie w cenie 6zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central od 29 stycznia!

Znany na polskim rynku kanał Comedy Central pojawi się w ramach oferty kolejnej platformy, tym razem będzie to Cyfra+.

25 stycznie bieżącego roku zakończył nadawanie na teren Polski kanał BBC Prime. Nowym kanałem, który znajdzie się w ofercie Cyfry Plus będzie znany Comedy Central, który jest już dostępny od ponad roku w platformie Nowej Generacji N.

 

ccrl7.jpg

 

żeby nie wywali :!: Tekst jest mojego autorstwa, sam robiłem screen :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...