Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Straty? Będzie armagedon jak C+ straci prawa do OE (choć mało prawdopodobne, ale zawsze pozostaje jakieś "ale"). Co do kanałów BBC, to nie prędko pojawią się one w Cyfrze. Póki co, CP zawłaszczyła je sobie na wyłączność.

 

Tak @Blacky_, same straty, to jest temat o nowych kanałach w C+, stąd podejrzewam, że z czasem będzie trudno tutaj pisać cokolwiek na temat. Choć na szczęście dołączyli ten Movies24. Jestem ciekawy, na jakim etapie trwają prace tworzenia "Dom'u z ogrodem"

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o BBCprime z transp CYFRY to za duzego wplywu na jakosc kanalow PC to on nie ma...

To nie ma żadnego wpływu, ale są nadawane z innych transponderów, ale jakość kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie jest rzeczywiście marna, ale tak jest nadawane z tego TP i co poradzić :roll: Gdyby wyłączyli Amrita TV i Kairali Channel to jakość byłaby już lepsza (o ile nic by za to nie dołożyli) radio mogliby zostawić, bo nie zabiera dużo pojemności.

 

No, ale to lekko nie ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych kanałów... Temat rzeka... :roll:

Ciekawostka za SatKurierem:

..."Ciekawostką jest fakt, że co najmniej 2 transpondery po TPS na Hot Birdzie dostanie Cyfra+, co da zwiększone możliwości dołączenia nowych kanałów z 13E..."

Ale sprawa się przeciągaaaaaa... :wink:

https://satkurier.pl/?platformy_cyfr ... 6&id=39133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadają tak już od roku albo więcej i doczekać się nie możemy, już nam odpadają ze trzy TP bo ABSat Bis bierze kanały także z transponderów TPS'u i przez to myślę, ze odpadnie nam ich kilka a my mieliśmy je dostać. Pozycja Cyfry mnie strasznie dziwi i lekko mówiąc wkurza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby naszą C+ znowu ktoś znowu nie wy..... z tr.Po fuzji C+ nie chciała wybrać Astry bo się mówiło że dostanie wolne miejsca od Włochów ale to Stream przejął C+ Italię i jako SKY Italia pokazał nam figę teraz nadzieja po TPS aby znów nam nie pokazali figi.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, żeby było coś widać na ten temat :?: Dostaną albo nie, ale coś nie zanosi się na to w najbliższym czasie :roll: Jakie chciałbyś mieć informacje, może dokładnie które transpondery miałyby się należeć Cyfrze. Należy się nam, ale wszystko zależy od "generalnego" Canal+ która jakoś robi nam na złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierają się jak sójka za morze :roll: Ile można przekręcać anteny. Prawie rok i nic z tym nie zrobili, dobra może przestawili anteny iluś tam osobom, ale widać, że się nie spieszą a my przez to cierpimy.

karoo: Dla nich głównie liczy się rynek francuski co dziwne, bo wyniki Cyfry i tak są dobre, ale gdyby nie takie ceny to byłyby jeszcze lepsze. Zobacz ile kanałów włączyli w ciągu tego roku to CanalSat a ile do Cyfry do tego jeszcze kilka w High Definition a u nas raptem dwa. Bałagan się lekki zrobi jak będzie trzeba przenieść kilka kanałów na inny TP, zamieszanie będzie, tzn nie da osób, które mają dekodery od Cyfry i narzucone listy, bo oni sami nie za aktualizują, ale dla osób posiadające własne dekodery i własne listy, np. dla mnie, ja jeszcze nie przesunąłem HBO Comedy a mam ten działający gdzieś na końcu listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu pisałem, że Cyfra+ to dla Francuzów tylko dojna krowa i nic więcej. Przede wszystkim pieszczą "swoją" platformę, a Cyfra+, no cóż, ci w Polsce wszystko kupią. Dla nas (Francja) gatunek pierwszy, a dla nich (Polska) drugi, a najlepiej poza gatunek - używając określenia na płytki ceramiczne. Najlepiej zero kosztów, maksimum zysku. To (Polska) zad..ie. Wystarczy im to co mają i nich się cieszą, że w ogóle mają. Właśnie dzięki takiemu podejściu do sprawy Cyfra+ straciła palmę pierszeństwa na rzecz CP. I coraz więcej słów krytyki pada pod jej kontem. Oby tak dalej panowie we Francji, oby tak dalej. :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi jeszcze o 2 Cinemaxy. Ale mój post i tak usunięty (chyba był za długi :lol: ) więc nie ma sprawy. Wesołych Świąt.

Aha i z nowych kanałów na Nowy Rok ubędzie nam BBC Prime. Pisze o tym Satkurier. Dadzą coś na otarcie łez? W sumie to był dobry kanał łączący wszystko co najlepsze z obecnych 4. Mam podgląd Polsatu to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na [beep]ę Comedy Central - głupkowate amerykańskie seriale ciągnące się jak guma w majtakch :lol: .Mieli dać/ lub mogliby/ NG Wild,Dom i ogród,History Ch. i ewent. jakiś dobry dodatkowy kanał filmowy-za starconą wyłączność HBO i bedę zadowolony ale pewnie pójdą w ofertę VOD z cenami z kosmosu.

Wesołych Swiąt wszystkim forumowiczom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dom i ogród chyba nie mają jeszcze koncesji i pewnie za wielu materiałów, więc chwile poczekajmy, ale co do Nat Geo Wild to się trochę dziwię, History Channel nie nadaje jeszcze po polsku, Cyfra zaniedbuje sprawę nowych kanałów zresztą nie tylko kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...