Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było zapowiadane że n bedzie odbierać ten kanał z tp Cyfry. Nie pamietam źrodła, ale chyba to był któryś z serwisów internetowych. Więc w końcu jak to jest?

Było zapowiadane ale N nie udostępni koderów Conaxa konkurencji więc ITI załatwiło sobie miejsce na transponderze Eurosportu i z tego miejsca nadaje Movies24 w MPEG4 z bitrate 4Mbit/s. Cyfra+ w Mpeg 2 z bitrate nawet nie 2Mbit/s. Strasznie im brakuje miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nowa lista kanałów powstała, a jak nie były TVP HISTORIA z Astry tak dalej nie ma. Liczyłem, ze może dodadzą także kanał BIELSAT, który wystartował w poniedziałek na Astrze i nic z tego - nie rozumiem Cyfry, co im szkodzi dodać te dwa niekodowane kanały do listy programów z Astry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dlatego uważam, że nie warto mieć dekoderów od C+ i ich genialnej listy kanałów. Polecam wszystkim zawiedzionym tunery z CI lub czytnikiem i wtedy każdy będzie zadowolony. Co do nowych kanałów, to nie sądzę, że coś się zmieni w 2008roku. Cyfra+ narazie omija ten temat... Czemu, nie wiadomo... Ale nie wróży to nic dobrego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Obecny 2007 rok w CYFRZE+ to porażka z kilku powodów. Wymienię parę:

 

1. Utrata wyłączności na kanały HBO

2. Brak inicjatywy i "walki" Cyfry+ o nowe kanały, koło nosa przeszły dla Cyfry 4 kanały BBC, kanały NBC i inne

3. Brak rozwoju oferty w dziale muzyka: dlaczego Cyfra nie dołączy choćby kanałów MTV czy MCM

 

To kilka powodów dla uzasadnienia mojej opinii.

 

A co przyniesie nowy 2008 rok to już zagadka - zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego, ale jaką porażką jest utrata wyłączności na HBO. Przecież te kanały nie znikają z oferty C+. Jest to myślenie bardzo egoistyczne. Niech inni też mają dostęp do tej oferty. Co mi przeszkadza, że abonent N czy CP będzie w tym czasie oglądał to samo co ja. Nic. Porażką byłaby strata praw do OE, bo jakby nie patrzeć C+ przez te kilkanaście lat trochę je wypromowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porazka i to pelna geba...Strata wylacznosci to strata renomy.Pojawienie sie kanalow HD-korzystam z tego,ale to jest zenujace.Zamiast niemal pelnej ramowki,2-3 nie hitowe filmy na dobe/najczesciej powtorki.Sport tez oprocz OE bardzo rzadko wykorzystuje technologie,a kaska za kanaly plynie,bardzo tanim kosztem.O kanalach ktore sie pojawily,ja wstydzilbym sie nawet wspominac i ciesze sie jedynie,ze te g... BBC nie weszlo,zapychajac miejsce i pogarszajac jakosc tego co jest i tak w slabej jakosci.Wypowiedzialem umowe,ale najgorsze jest to ze konkurencja poki co jeszcze nie jest lepsza(juz chyba bardzo niedlugo).Na razie pewnie ja przedluze,ale dopiero jak potraktuja mnie jak klienta,a nie jak smiecia.Jak na razie zamiast do mnie zadzwonic z oferta,to przyslali sms-a z warszwskim nr tel.pod ktory to JA mialbym zadzwonic.Co to oznacza?Ze im nie zalezy,a rzekomo mi zalezy na nich.Jesli nie zadzwonia,to ich oleje,bo to nie mnie powinno zalezec i to nie ja ciagne kase od nich,tylko oni ode mnie.Rok 2007 w Cyfrze-to PORAZKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Brak inicjatywy i "walki" Cyfry+ o nowe kanały, koło nosa przeszły dla Cyfry 4 kanały BBC, kanały NBC i inne

3. Brak rozwoju oferty w dziale muzyka: dlaczego Cyfra nie dołączy choćby kanałów MTV czy MCM

Co do pkt 2 to się zgadzam, Cyfra nic nie zrobiła aby mieć te kanały, jakoś słabo się starają.

Ad 3. Żadna platforma nie zrobiła nic w kierunku aby mieć więcej kanałów muzycznych, co dziwne bo ludzie polecieliby na takie kanały jak MTV Music, kanały MCM czy b.dobre kanały M6 Music Black/Hits/Rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna platforma nie zrobiła nic w kierunku aby mieć więcej kanałów muzycznych, co dziwne bo ludzie polecieliby na takie kanały jak MTV Music, kanały MCM czy b.dobre kanały M6 Music Black/Hits/Rock

 

i zadna nic w tym kierunku nie zrobi. Ludzie sa gotowi placic za najlepszy sport i najnowsze hity filmowe, reszta to dodatek do tego. Na filmie i sporcie zyja paltformy i to jest ich glowne zrodlo przychodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porazka i to pelna geba...Strata wylacznosci to strata renomy.Pojawienie sie kanalow HD-korzystam z tego,ale to jest zenujace.Zamiast niemal pelnej ramowki,2-3 nie hitowe filmy na dobe/najczesciej powtorki.Sport tez oprocz OE bardzo rzadko wykorzystuje technologie,a kaska za kanaly plynie,bardzo tanim kosztem.O kanalach ktore sie pojawily,ja wstydzilbym sie nawet wspominac i ciesze sie jedynie,ze te g... BBC nie weszlo,zapychajac miejsce i pogarszajac jakosc tego co jest i tak w slabej jakosci.Wypowiedzialem umowe,ale najgorsze jest to ze konkurencja poki co jeszcze nie jest lepsza(juz chyba bardzo niedlugo).Na razie pewnie ja przedluze,ale dopiero jak potraktuja mnie jak klienta,a nie jak smiecia.Jak na razie zamiast do mnie zadzwonic z oferta,to przyslali sms-a z warszwskim nr tel.pod ktory to JA mialbym zadzwonic.Co to oznacza?Ze im nie zalezy,a rzekomo mi zalezy na nich.Jesli nie zadzwonia,to ich oleje,bo to nie mnie powinno zalezec i to nie ja ciagne kase od nich,tylko oni ode mnie.Rok 2007 w Cyfrze-to PORAZKA.

 

Mimo wszystko na Twoim miejscu bym zadzwonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych kanalów to ten Movies 24 to straszne badziewie same starocie no ale czego sie spodziewac skoro dodali go juz do podstawowego . Pewnie gdyby byly na nim jakies hity to bylby jako opcja dodatkowa za pare zeta bo przeciez Cyfra musi zedrzec co swoje a tak dołożyli kiche prawie wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyznacznikiem wartości filmu nie jest rok jego produkcji/przykładem niech będzie Świat się śmieje to już staruszek a jednak śmieszy do dziś/ale jego zawartość treściowa i jestem ciekaw czy choć z zawartości programowej widziałeś choć kilka filmów czy patrzysz tylko na rocznik.A filmy to tez kwestia gustu jednemu wystarczy jedynie bijatyka a inny szuka innych treści.Ponieważ tytuły nie są mi znane a jakoś nie było okazji obejrzeć jak na razie więc nie wypowiadam sie o zawartości programowej tego kanału. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...