Skocz do zawartości

Polsat Box - podwyżka cen za usługi od Jesieni 2019.


Paweł Szmit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+sport3,4 jest dla CP i kablówek obecnie Korona -Lech,Wolverhampton-Villa,Wolfsburg-Leverkusen,golf, przed chwilą skończyła się La Liga.I to chciałeś pomieścić w 3-4 stacjach?Gratuluje poczucia humoru ?Nie zapominaj że są abonenci którzy tą paczkę dla oferty filmowej.Paczka jest za duża ale gdy grają ligi nie pomieszczą oferty na   3-4  kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vsat napisał:

@bugmenot ma rację. Dawniej były 3/4 kanały rodziny CANAL+ (C+, C+ Film, C+ Sport i okazjonalnie C+ Sport2), mieli dużo więcej praw sportowych i bez problemu mieścili się na tych 3-4 stacjach. Teraz z mniejszym "kontentem" wręcz "niezbędne" jest im aż 11 stacji... poszli w ilość, nie w jakość.

Dawniej byl jeszcze C+GOL i C+WEEKEND dla scislosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ GOL i WEEKEND były dopiero od 2011 i to jako transmisje okazjonalne, a nie kanały całodobowe.

edit: @czerstwy a jak było za czasów startu nc+? 2013 rok, mieli najwięcej praw sportowych, 6 kanałów, w tym dwa typowo filmowe i dawali radę na 4 (C+, Family, Family2, Sport). 6 kanałów to byłaby już optymalna ich liczba, a nie rozdrabnianie się i powielanie treści.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

C+sport3,4 jest dla CP i kablówek obecnie Korona -Lech,Wolverhampton-Villa,Wolfsburg-Leverkusen,golf, przed chwilą skończyła się La Liga.I to chciałeś pomieścić w 3-4 stacjach?Gratuluje poczucia humoru ?Nie zapominaj że są abonenci którzy tą paczkę dla oferty filmowej.Paczka jest za duża ale gdy grają ligi nie pomieszczą oferty na   3-4  kanałach.

 

Zwłaszcza C+ Sport 4 na którym coś na żywo poleci 3 razy w roku baardzo jest potrzebny jako całodobowy kanał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vsat napisał:

C+ GOL i WEEKEND były dopiero od 2011 i to jako transmisje okazjonalne, a nie kanały całodobowe.

edit: @czerstwy a jak było za czasów startu nc+? 2013 rok, mieli najwięcej praw sportowych, 6 kanałów, w tym dwa typowo filmowe i dawali radę na 4 (C+, Family, Family2, Sport). 6 kanałów to byłaby już optymalna ich liczba, a nie rozdrabnianie się i powielanie treści.

Teraz to zgoda ale nie 3-4 kanały.Nie zapominaj że kiedyś pokazywali mniejsze ilości spotkań z danych lig więc i mniej się nakładało transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

 

Zwłaszcza C+ Sport 4 na którym coś na żywo poleci 3 razy w roku baardzo jest potrzebny jako całodobowy kanał ;).

Idąc tym tokiem myślenia można zapytać to po co kanały Polsat Sport Premium skoro mecze są tylko kilka razy w miesiącu. Przecież można byłoby utworzyć tylko serwisy uruchamiane na czas meczów. 

CANAL+Sport 4 pokazuje mecze na żywo kiedy trwają równocześnie dwa spotkania. A jeżeli w danej kolejce tak się nie dzieje to mecze weekendowe pokazują z 2,5-godzinnym opóźnieniem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kamil2505 napisał:

Idąc tym tokiem myślenia można zapytać to po co kanały Polsat Sport Premium skoro mecze są tylko kilka razy w miesiącu. Przecież można byłoby utworzyć tylko serwisy uruchamiane na czas meczów. 

 

 

Oczywiście, że można bo to podobna sytuacja :). Tylko mimo wszystko PSP nie dublują transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adamek92 napisał:

Ja mogl bym więcej płacić gdyby Cyfrowy Polsat dodal:

Dekoder 4K 

Kanały w 4K przynajmniej 2

Wybrane kanały Polsatu bez reklam

Brakujace kanały w ofercie cyfrowego Polsatu 

Jak to się stanie to i tak będziesz płacił więcej?Raz za dekoder dwa ża te niby kanały 4K.A tak z ciekawości jakie to powinny być kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamil2505 napisał:

CANAL+Sport 4 pokazuje mecze na żywo kiedy trwają równocześnie dwa spotkania. A jeżeli w danej kolejce tak się nie dzieje to mecze weekendowe pokazują z 2,5-godzinnym opóźnieniem. 

 

 

 

Mądrości Canal+. To dlaczego nie mogą dać meczów o normalnych godzinach tylko piątek 18, niedziela 13 i poniedziałek. Przecież kiedyś i tak mecze będą o podobnych godzinach, więc po co tworzyć pustki i utrudniać kibicom życie. To wszystko się trzyma niczego. Równie dobrze mogli nazwać ten kanał Canal+Sport 3 +2. Ciekawe jakie godziny będą gdy kolejka będzie wtorek-środa. Zrobią absurdy, czy normalne dla kibiców.

 

 

18 minut temu, czerstwy napisał:

Jak to się stanie to i tak będziesz płacił więcej?Raz za dekoder dwa ża te niby kanały 4K.A tak z ciekawości jakie to powinny być kanały?

 

Na początek Eleven Sport 1 4K i Polsat Sport Premium 1 4K. A skończy się na Nasa 4K.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamil2505 napisał:

Tylko, że ja w swoim poście nie odnosiłem się do dublowania transmisji tylko sensu powstania C+Sport4.

No to już Twój brak całościowego podejścia do tematu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MartinFC napisał:

 

Mądrości Canal+. To dlaczego nie mogą dać meczów o normalnych godzinach tylko piątek 18, niedziela 13 i poniedziałek. Przecież kiedyś i tak mecze będą o podobnych godzinach, więc po co tworzyć pustki i utrudniać kibicom życie. To wszystko się trzyma niczego. Równie dobrze mogli nazwać ten kanał Canal+Sport 3 +2. Ciekawe jakie godziny będą gdy kolejka będzie wtorek-środa. Zrobią absurdy, czy normalne dla kibiców.

 

 

 

Na początek Eleven Sport 1 4K i Polsat Sport Premium 1 4K. A skończy się na Nasa 4K.

Nie mogli go nazwać Canal+Sport 3 +2, bo są tam też spotkania na żywo. 

19 minut temu, bugmenot napisał:

No to już Twój brak całościowego podejścia do tematu ;).

To czemu całościowo nie podszedłeś do tematu pisząc post na który Ci odpisałem? :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że Cyfrowy Polsat i Plus nie powinni na ten moment podnosić cen. Rada Polityki Pieniężnej, nie podniosła stóp procentowych, koszty kredytów nie wzrosły, nie mają dobrego uzasadnienia. Od operatorów kablowych zamierzają brać dwukrotnie wyższe opłaty, więc myślałem, że to zaspokoi ich bierzące potrzeby. Okazuje się jednak że zamierzają sięgnąć do kieszeni swoich detalicznych klientów. Mogli zwyczajnie przeorganizować pakiety i kanały które drożej ich kosztują przenieść do nieco wyższych pakietów i wtedy zmiany dotyczyły by tylko nowych klientów i tych przedłużających umowę. Ceny pakietów były by podobne ale zawartość odchudzona. Też była by to podwyżka, ale przemycona w mniej dotkliwy sposób. Podniesienie cen pakietów tak bezpośrednio na pewno rozdrażni dużą część klientów. Założę się, że Canal+ nawet jeśli miał w planach jakieś podwyżki, to w tej sytuacji się z nimi wstrzyma, czekając na reakcję rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil2505 napisał:

To czemu całościowo nie podszedłeś do tematu pisząc post na który Ci odpisałem? :D

 

Tzn co jeszcze tam miałem napisać? O tym, że C+ Sport 4 pokaże parę transmisji na żywo napisałem 15 (edycja, jednak 10 ;)) postów temu, Ty to powtórzyłeś innymi słowami, nie zmienia to tego, że kanał jest redunantny dla abo NC+ i zajmuje miejsce, które mogłoby być wykorzystane na coś innego, albo poprawę nadawania pozostałych kanałów, których bitrate szoruje coraz niżej..

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - zapomniałem - przecież ja z taką reputacją w ogóle nie powinienem się odzywać. :)

Cytując @Pawop z innego wątku z Twoim udziałem: "nasza wina". :) W sumie tu bardziej pasuje w tym przypadku: "moja wina". :)

Edytowane przez kamil2505
Poprawa słowa "wogóle" na "w ogóle", po uwadze ze strony forumowicza @bugmenot :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...