Skocz do zawartości

Polsat Box - podwyżka cen za usługi od Jesieni 2019.


Paweł Szmit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Zapewne najbardziej podwyżki odczują abonenci Smart Domu, gdyż im przywalą podwyżkę abonamentową za każdą z usług, którą posiadają w umowie. Tj. abonament tv, internet i telefon. 

Przecież podwyżki obejmą tylko przedłużających - inaczej taki wpieniony abonent rozwiąże w diabły cały SmartDom i po złości pójdzie gdzie indziej, a to by się nie spodobało Grupie CP.

Czyli - luz, w najgorszym razie zostawi się umowy na czasie nieokreślonym, co czasem może mieć swoje zalety. Sam we wrześniu dostałem list, że moja taryfa internetowa (35 GB za 49,99, rabatowane do 1,08) wylatuje z oferty, więc w to miejsce dają mi 70 GB + "nielimitowane" LTE, całość zrabatowana do zera. Taryfa weszła już w życie, oczywiście bez przedłużania obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. W moim przypadku posiadam Smart Dom. I jeśli będą chcieli mi podnieść ceny za wszystkie usługi, to z internetu i telefonu rezygnuję definitywnie. Stracić dużo nie stracę gdyż małżonka ma już w Plusie od dawna net i internet no limit za 19,90 i jakoś dotychczas przez tyle lat nie zdażyło mi się wykorzystać netu do zera. Tym bardziej że te dwie ostatnie usługi u mnie przeszły na czas nieokreślony. Więc w każdej chwili mogę zrobić aut z umów. A abonament telefoniczny zawsze można wziąć od konkurencji z obecnym numerem.  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Filmbox to powinni zmniejszyć do 2-3 kanałów. Asterix 10 razy w tygodniu od 5 lat. Wczoraj czy przedwczoraj na Kino TV i Filmoxbie Extra leciał w ogóle ten sam film tylko z 5 minutowym opóźnieniem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SatExpert napisał:

Nic nie wróżę! :P Filmboxy podobno mają w grudniu skoczyć. :P A czy jeszcze coś skoczy, to nie wiem. :P

No to chłopie porównianie z nie powiem skąd wzięte?Brawo ty .Tu zmiejszenie gratisów w wybranych umowach zresztą nie pierwszy raz +prawdopodobne zwiększenie opłat za pakiety.A ty porównujesz z podwyżką śmieciowej opcji dodatkowej którą zapewne mało kto abonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu Filmboxy w PC+ skoro jest tam paczka Canal+, HBO, Cinemax i ponad 20 innych filmowych kanałów? Poza tym w nowym pakiecie Superpremium+ 4K, Filmboxy są już chyba w pakiecie zamiast Cinemaxów, więc podwyższka ceny samego pakietu i tak nikogo nie zaskoczy. Mi teraz proponują od dawna Filmboxy ( w tym kolekcję Filmbox Live) za 5zł a i tak nie kupuję. Najpierw trzeba by mieć czas, żeby to wszystko oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport 3,4 doszedł do pełnej paczki C+ a cena się nie zmieniła.Mało tego pokazują rozgrywki najbardziej popularne w kraju.Reszta wymienionych są jakie są ale trudno ich porównywać do śmieciowych filmboxów.Faktycznie jak w kablówce to kaanł juz bardziej wartościowy?Jestem za tym by np NC+ pozbyło się kanałów Polsatu jeśli podwyżka będzie znaczna bo te kanały i tak nic  nie wnoszą do oferty.No może poza duża ilością reklam.Natomiast jeśli podwyżki w CP też będą znaczne to sie pożegnamy bo i tak nie ma co tu oglądać a boks i UFC nie są tego warte.Tym bardziej że zawsze sie gdzieś wyłapie transmisje na innych satelitach za free. Podam jako ciekawostkę wczoraj badałem taki kanał jak Sony AXN i średni bitrate było 1 mega.Kanał nadaje na Astrze 19.2 i jest w ofercie SKY DE.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, takie super rozrgywki że muszą lecieć przy dobrych wiatrach na 4 kanałach jednocześnie (Canal+ Sport, Sport 3, 4K, TVP). Co do popularności to jakoś z oglądalności to nie wynika...

Natomiast Filmbox Arthouse jest wartościowy sam w sobie, w dobrej jakości jeszcze bardziej. Natomiast całą reszte można byłoby skupić na dwóch kanałach zamiast 5, bo emitują ciągle to samo o czym tu pisałem.

 

Canal+ o którym wspomniałeś robi to samo, tylko z bardziej wartościowym kontentem, ale rozbija go aż na 11 kanałów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się sport 3,4 widomo dla kogo są nadawane a w NC+ są nijako z obowiązku.Dla ciebie może i wartościowy dla większość kanał śmieciowy nie wart złamanego grosza.Paczka ma tyle kanałów ile ma też uważam że za dużo ale cena i tak jest praktycznie ta sama co HBO a oferty nawet nie ma co porównywać.Dla większości wiadomo dlaczego jeden mecz jest na C+Sport,Sport3 i C+4K ale dla ciebie to za bardzo skomplikowane.Zresztą temat wątku jest o czym innym a mianowicie o podwyżkach w CP a nie o ofercie innych operatorów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot ma rację. Dawniej były 3/4 kanały rodziny CANAL+ (C+, C+ Film, C+ Sport i okazjonalnie C+ Sport2), mieli dużo więcej praw sportowych i bez problemu mieścili się na tych 3-4 stacjach. Teraz z mniejszym "kontentem" wręcz "niezbędne" jest im aż 11 stacji... poszli w ilość, nie w jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

To Ty zacząłeś temat Canal+ :). Fakty są takie, że tak jak Filmbox emituje 5 razy w tygodniu "Asterixa na Olimpiadzie", tak C+ to samo robi np. z filmem "Zimna Wojna"...

Dziś emisja na C+ 4K, we wtorek na C+ Family, w sobotę na Canal+ Film, w poniedziałek na C+ Dokument ;). Wiadomo, że klasa filmów inna, ale mogą znudzić się tak samo i emisja 5 razy w tygodniu nie jest usprawiedliwiona.

Arthouse jest wartościowy bo nie emituje tego samego co wszystkie inne kanały.  Bez przesady z tą ignoracją, sprawdzenie ramówki to jest minuta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...