Jump to content
aro

Typowanie LM i LE 2019/20

Recommended Posts

12 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

1 Kolejka 17 - 18 września

SSC Napoli - Liverpool FC 2

Borussia Dortmund - FC Barcelona 2X 

Benfica Lizbona - RB Lipsk X

Chelsea Londyn - València CF 1

Ajax Amsterdam - LOSC Lille 1 (2:0)

Olympiakós Pireus - Tottenham Londyn 2

Paris Saint-Germain FC - Real Madryt X 

Bayern Monachium - FK Crvena zvezda Belgrad 1 (Lewandowski)

Szachtar Donieck - Manchester City 2

Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo X

Atlético Madryt - Juventus Turyn X (1:1)

Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiw Moskwa 1

Liga Europy

Faza Grupowa

1 Kolejka 19 września

APÓEL Nikozja - Football 1991 Dudelange 1

Dynamo Kijów - Malmö FF 1

Getafe CF - Trabzonspor Kulübü X

PSV Eindhoven - Sporting Lizbona 1

CFR Cluj - Lazio Rzym 2

Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn 2

FC Porto - Young Boys Berno 1

Łudogorec Razgrad - CSKA Moskwa 2

VfL Wolfsburg - FK Ołeksandrija 1

Borussia Mönchengladbach - Wolfsberger AC 1

Slovan Bratysława - Beşiktaş Stambuł 2

Manchester United - FK Astana 1 (3:1)

 

 

LM: 1. miejsce w grupie: Manchester City i Bayern Monachium

LE: 1. miejsce w grupie: Manchester United i Sevilla

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

1 Kolejka 17 - 18 września

SSC Napoli - Liverpool FC  2

Borussia Dortmund - FC Barcelona  X

Benfica Lizbona - RB Lipsk  1

Chelsea Londyn - València CF  1

Ajax Amsterdam - LOSC Lille  1  (3:1)

Olympiakós Pireus - Tottenham Londyn  2

Paris Saint-Germain FC - Real Madryt  X2

Bayern Monachium (1B) - FK Crvena zvezda Belgrad  1  P (3:0) (Robert Lewandowski)

Szachtar Donieck - Manchester City  (1C)  2

Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo  1

Atlético Madryt - Juventus Turyn  2

Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiw Moskwa  1

Liga Europy

Faza Grupowa

1 Kolejka 19 września

APÓEL Nikozja - Football 1991 Dudelange  1  (2:1)

Dynamo Kijów - Malmö FF  1

Getafe CF - Trabzonspor Kulübü  1

PSV Eindhoven - Sporting Lizbona  1

CFR Cluj - Lazio Rzym  2

Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn  1

FC Porto (1G) - Young Boys Berno  1

Łudogorec Razgrad - CSKA Moskwa  1

VfL Wolfsburg - FK Ołeksandrija  1

Borussia Mönchengladbach - Wolfsberger AC  1

Slovan Bratysława - Beşiktaş Stambuł  2

Manchester United (1L) - FK Astana  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

1 Kolejka 17 - 18 września

SSC Napoli - Liverpool FC  2:0
Borussia Dortmund - FC Barcelona  0:0
Benfica Lizbona - RB Lipsk  1:2
Chelsea Londyn - Valencia CF  0:1
Ajax Amsterdam - LOSC Lille  3:0
Olympiakós Pireus - Tottenham Londyn  2:2
Paris Saint-Germain FC - Real Madryt  3:0
Bayern Monachium - FK Crvena zvezda Belgrad  3:0
Szachtar Donieck - Manchester City  0:3
Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo  4:0
Atlético Madryt - Juventus Turyn  2:2
Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiw Moskwa  1:2

Liga Europy

Faza Grupowa

1 Kolejka 19 września

APÓEL Nikozja - Football 1991 Dudelange  3:4
Dynamo Kijów - Malmö FF  1:0
Getafe CF - Trabzonspor Kulübü  1:0
PSV Eindhoven - Sporting Lizbona  3:2
CFR Cluj - Lazio Rzym  2:1
Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn  0:3
FC Porto - Young Boys Berno  2:1
Łudogorec Razgrad - CSKA Moskwa  5:1
VfL Wolfsburg - FK Ołeksandrija  3:1
Borussia Mönchengladbach - Wolfsberger AC  0:4
Slovan Bratysława - Beşiktaş Stambuł  4:2
Manchester United - FK Astana  1:0

 

 

Wyniki 12  kolejki:

 

 

1.aro - 33 pkt

...Detonics - 33 pkt

3.SatExpert - 28 pkt

4.fan tv - 26 pkt

5.FanMMA - 25 pkt

6.andi12 - 24 pkt

 

 

Klasyfikacja po 12 kolejce:

 

 

1.aro (4) - 370 pkt

2.tyrla (5) 343 pkt

3.Detonics (3) - 333 pkt

4.SatExpert (1) - 319 pkt

5.FanMMA - 307 pkt

6.fan tv (1) - 248 pkt

7.andi12 - 161 pkt

8.ezequiel93 - 66 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC

Tottenham Londyn - Bayern Monachium

Manchester City - Dinamo Zagrzeb

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt

KRC Genk - SSC Napoli

Slavia Praga - Borussia Dortmund

Liverpool FC - FC Salzburg

FC Barcelona - Inter Mediolan

RB Lipsk - Olympique Lyon

València CF - Ajax Amsterdam

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers

Wolfsberger AC - AS Roma

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad

Feyenoord Rotterdam - FC Porto

Arsenal Londyn - Standard Liège

Lazio Rzym - Stade Rennais FC

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893

FC Lugano - Dynamo Kijów

Sevilla FC - APÓEL Nikozja

 

 

Typy oddajemy do 1 października do godziny 17.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów
Faza Grupowa
2 Kolejka 1-2 października
Real Madryt - Club Brugge KV 1 (4:0) P
Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC 2 Neymar
Tottenham Londyn - Bayern Monachium 2
Manchester City - Dinamo Zagrzeb 1
Juventus Turyn - Bayer Leverkusen 1
Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt 2
KRC Genk - SSC Napoli 2
Slavia Praga - Borussia Dortmund 2
Liverpool FC - FC Salzburg 1
FC Barcelona - Inter Mediolan 1 (2:1)
RB Lipsk - Olympique Lyon 1
València CF - Ajax Amsterdam 1X
Liga Europy
Faza Grupowa
2 Kolejka 2-3 października
FK Astana - Partizan Belgrad 1
Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers 2
Wolfsberger AC - AS Roma 2
AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg 2
Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad 2
Feyenoord Rotterdam - FC Porto 2 (0:2)
Arsenal Londyn - Standard Liège 1
Lazio Rzym - Stade Rennais FC 1
Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven 2
Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893 1
FC Lugano - Dynamo Kijów 2
Sevilla FC - APÓEL Nikozja 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV 1

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC 2

Tottenham Londyn - Bayern Monachium X

Manchester City - Dinamo Zagrzeb 1 (4:0) (P)

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen 1

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt 1X

KRC Genk - SSC Napoli 2

Slavia Praga - Borussia Dortmund 2

Liverpool FC - FC Salzburg 1 (Sadio Mane)

FC Barcelona - Inter Mediolan 1

RB Lipsk - Olympique Lyon X

València CF - Ajax Amsterdam 2

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad 1

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers 1

Wolfsberger AC - AS Roma 2

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg X

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad 2

Feyenoord Rotterdam - FC Porto 2

Arsenal Londyn - Standard Liège 1

Lazio Rzym - Stade Rennais FC 1

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven 2

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893 X

FC Lugano - Dynamo Kijów 2

Sevilla FC - APÓEL Nikozja 1 (2:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV 1

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC 2 (0:1)

Tottenham Londyn - Bayern Monachium 2 (Lewandowski)

Manchester City - Dinamo Zagrzeb 1 (2:0) 

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen 1

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt X2

KRC Genk - SSC Napoli 2

Slavia Praga - Borussia Dortmund 2

Liverpool FC - FC Salzburg 1 (P, 2:0)

FC Barcelona - Inter Mediolan 1

RB Lipsk - Olympique Lyon X

València CF - Ajax Amsterdam 2

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad 1

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers 1

Wolfsberger AC - AS Roma 2

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg X

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad 2

Feyenoord Rotterdam - FC Porto 2

Arsenal Londyn - Standard Liège 1

Lazio Rzym - Stade Rennais FC 1

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven 2

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893 1

FC Lugano - Dynamo Kijów 2

Sevilla FC - APÓEL Nikozja 1 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV 1

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC 2

Tottenham Londyn - Bayern Monachium X

Manchester City - Dinamo Zagrzeb 1 (4:1) Jesus

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen 1

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt 2

KRC Genk - SSC Napoli 2

Slavia Praga - Borussia Dortmund 2

Liverpool FC - FC Salzburg 1

FC Barcelona - Inter Mediolan 1

RB Lipsk - Olympique Lyon 1

València CF - Ajax Amsterdam 2 (1:2)

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad X (1:1)

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers 1

Wolfsberger AC - AS Roma 2

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg 2

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad 2

Feyenoord Rotterdam - FC Porto 2

Arsenal Londyn - Standard Liège 1

Lazio Rzym - Stade Rennais FC 1

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven 2

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893 2

FC Lugano - Dynamo Kijów 2

Sevilla FC - APÓEL Nikozja 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV 1P (4:0)

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC X

Tottenham Londyn - Bayern Monachium 1

Manchester City - Dinamo Zagrzeb 1

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen 1

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt 1 (1:0)

KRC Genk - SSC Napoli 2

Slavia Praga - Borussia Dortmund 2

Liverpool FC - FC Salzburg 1

FC Barcelona - Inter Mediolan 1 (Suarez) (4:2)

RB Lipsk - Olympique Lyon X

València CF - Ajax Amsterdam 2

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad 1

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers 2

Wolfsberger AC - AS Roma 2

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg 1X

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad X

Feyenoord Rotterdam - FC Porto X

Arsenal Londyn - Standard Liège 1

Lazio Rzym - Stade Rennais FC 1

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven 2

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893 X

FC Lugano - Dynamo Kijów 2

Sevilla FC - APÓEL Nikozja 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV  1  P  (2:0) 

Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC  2

Tottenham Londyn - Bayern Monachium  X2  (Robert Lewandowski)

Manchester City - Dinamo Zagrzeb  1

Juventus Turyn - Bayer Leverkusen  1

Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt  X

KRC Genk - SSC Napoli  2

Slavia Praga - Borussia Dortmund  2

Liverpool FC - FC Salzburg  1  (3:0)

FC Barcelona - Inter Mediolan  X

RB Lipsk - Olympique Lyon  1

València CF - Ajax Amsterdam  X  (1:1)

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad  1

Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers  1

Wolfsberger AC - AS Roma  X

AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg  1

Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad  X

Feyenoord Rotterdam - FC Porto  2

Arsenal Londyn - Standard Liège  1

Lazio Rzym - Stade Rennais FC  1

Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven  2

Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893  2

FC Lugano - Dynamo Kijów  2

Sevilla FC - APÓEL Nikozja  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Atlético Madryt - Bayer Leverkusen

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC

Galatasaray Stambuł - Real Madryt

Olympiakós Pireus - Bayern Monachium

Manchester City - Atalanta Bergamo

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn

FC Salzburg - SSC Napoli

KRC Genk - Liverpool FC

Inter Mediolan - Borussia Dortmund

Slavia Praga - FC Barcelona

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona

KAA Gent - VfL Wolfsburg

Başakşehir FK - Wolfsberger AC

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers

Partizan Belgrad - Manchester United

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga

Getafe CF - FC Basel 1893

PSV Eindhoven - LASK Linz

Stade Rennais FC - CFR Cluj

Eintracht Frankfurt - Standard Liège
 

 

Typy oddajemy do 22 października do godziny 17.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka

Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Atlético Madryt - Bayer Leverkusen 1

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC 2

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 2

Olympiakós Pireus - Bayern Monachium 2

Manchester City - Atalanta Bergamo 1

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa 1 (2:1) Ronaldo

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg 1

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 2X

FC Salzburg - SSC Napoli 2

KRC Genk - Liverpool FC 2

Inter Mediolan - Borussia Dortmund X

Slavia Praga - FC Barcelona 2 (0:3) P

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC 1

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2

KAA Gent - VfL Wolfsburg 2

Başakşehir FK - Wolfsberger AC X

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers X

Partizan Belgrad - Manchester United 2 (0:2)

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 1

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1

Getafe CF - FC Basel 1893 2

PSV Eindhoven - LASK Linz 1

Stade Rennais FC - CFR Cluj 1

Eintracht Frankfurt - Standard Liège 1

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Atlético Madryt - Bayer Leverkusen 1 (2:0) Costa

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC 2

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 2

Olympiakós Pireus - Bayern Monachium 2

Manchester City - Atalanta Bergamo 1 (3:1)

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa 1

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg 1X

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn X

FC Salzburg - SSC Napoli 2

KRC Genk - Liverpool FC 2

Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2

Slavia Praga - FC Barcelona 2

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC 1 (2:1)

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2

KAA Gent - VfL Wolfsburg 2

Başakşehir FK - Wolfsberger AC 1

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2

Partizan Belgrad - Manchester United 2

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 1

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1

Getafe CF - FC Basel 1893 X

PSV Eindhoven - LASK Linz 1

Stade Rennais FC - CFR Cluj 1

Eintracht Frankfurt - Standard Liège 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Atlético Madryt - Bayer Leverkusen  1

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC  2  P

Galatasaray Stambuł - Real Madryt  2

Olympiakós Pireus - Bayern Monachium  2  (Robert Lewandowski)

Manchester City - Atalanta Bergamo  1

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa  1  (2:1)

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg  1

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn  X

FC Salzburg - SSC Napoli  2

KRC Genk - Liverpool FC  2

Inter Mediolan - Borussia Dortmund  X2

Slavia Praga - FC Barcelona  2

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC  1

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona  X

KAA Gent - VfL Wolfsburg  2

Başakşehir FK - Wolfsberger AC  X

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers  1

Partizan Belgrad - Manchester United  2

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange  1  (2:0)

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga  1

Getafe CF - FC Basel 1893  X

PSV Eindhoven - LASK Linz  1  (3:1)

Stade Rennais FC - CFR Cluj  1

Eintracht Frankfurt - Standard Liège  1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Atlético Madryt - Bayer Leverkusen 1 (2:0)

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC 2

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 1

Olympiakós Pireus - Bayern Monachium 2

Manchester City - Atalanta Bergamo 1

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa 1

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg X

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1X

FC Salzburg - SSC Napoli 2 (Milik :P)

KRC Genk - Liverpool FC 2

Inter Mediolan - Borussia Dortmund X

Slavia Praga - FC Barcelona 2 (P) (0:3)

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC 1

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 1

KAA Gent - VfL Wolfsburg 2

Başakşehir FK - Wolfsberger AC 1

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers X

Partizan Belgrad - Manchester United X

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 1 (4:0)

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1

Getafe CF - FC Basel 1893 2

PSV Eindhoven - LASK Linz 1

Stade Rennais FC - CFR Cluj 1

Eintracht Frankfurt - Standard Liège 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

3 Kolejka 22-23 października

Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC 2

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 2
Olympiakós Pireus - Bayern Monachium 2

Manchester City - Atalanta Bergamo 1P

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa 1 (2:0)

RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg X

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1

FC Salzburg - SSC Napoli 2X

KRC Genk - Liverpool FC X

Inter Mediolan - Borussia Dortmund X (1:1)

Slavia Praga - FC Barcelona 2 (0:2) (Messi)

Liga Europy

Faza Grupowa

3 Kolejka 24 października

FC Porto - Rangers FC 1

Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 1

KAA Gent - VfL Wolfsburg X
Başakşehir FK - Wolfsberger AC 1

Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2

Partizan Belgrad - Manchester United 2

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 1

Dynamo Kijów - FC Kopenhaga X

Getafe CF - FC Basel 1893 1

PSV Eindhoven - LASK Linz 1
Stade Rennais FC - CFR Cluj 2

Eintracht Frankfurt - Standard Liège X
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Kolejka
Liga Mistrzów
Faza Grupowa
3 Kolejka 22-23 października
Club Brugge KV - Paris Saint-Germain FC 2
Galatasaray Stambuł - Real Madryt 2
Olympiakós Pireus - Bayern Monachium 2
Manchester City - Atalanta Bergamo 1P
Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa 1 (Ronaldo) 3:0
RB Lipsk - Zienit Sankt Petersburg 1
Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1
FC Salzburg - SSC Napoli 2
KRC Genk - Liverpool FC 2
Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2
Slavia Praga - FC Barcelona 2
Liga Europy
Faza Grupowa
3 Kolejka 24 października
FC Porto - Rangers FC 1
Łudogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 1
KAA Gent - VfL Wolfsburg 2
Başakşehir FK - Wolfsberger AC 1
Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2
Partizan Belgrad - Manchester United 2
Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 1 (3:0)
Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1
Getafe CF - FC Basel 1893 1
PSV Eindhoven - LASK Linz 1
Stade Rennais FC - CFR Cluj 1
Eintracht Frankfurt - Standard Liège 1 (2:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

2 Kolejka 1-2 października

Real Madryt - Club Brugge KV  2:2
Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain FC  0:1
Tottenham Londyn - Bayern Monachium  2:7
Manchester City - Dinamo Zagrzeb  2:0
Juventus Turyn - Bayer Leverkusen  3:0
Lokomotiw Moskwa - Atlético Madryt  0:2
KRC Genk - SSC Napoli  0:0
Slavia Praga - Borussia Dortmund  0:2
Liverpool FC - FC Salzburg  4:3
FC Barcelona - Inter Mediolan  2:1
RB Lipsk - Olympique Lyon  0:2
Valencia CF - Ajax Amsterdam  0:3

Liga Europy

Faza Grupowa

2 Kolejka 2-3 października

FK Astana - Partizan Belgrad  1:2
Beşiktaş Stambuł - Wolverhampton Wanderers  0:1
Wolfsberger AC - AS Roma  1:1
AS Saint-Étienne - VfL Wolfsburg  1:1
Ferencvárosi Budapeszt - Łudogorec Razgrad  0:3
Feyenoord Rotterdam - FC Porto  2:0
Arsenal Londyn - Standard Liege  4:0
Lazio Rzym - Stade Rennais FC  2:1
Rosenborg Trodheim - PSV Eindhoven  1:4
Trabzonspor Kulübü - FC Basel 1893  2:2
FC Lugano - Dynamo Kijów  0:0
Sevilla FC - APÓEL Nikozja  1:0

 

 

Wyniki 13  kolejki:

 

 

1.andi12 - 41 pkt

2.Detonics - 35 pkt

3.SatExpert - 30 pkt

4.fan tv - 29 pkt

5.FanMMA - 26 pkt

6.aro - 25 pkt 

 

 

Klasyfikacja po 13 kolejce:

 

 

1.aro (4) - 395 pkt

2.Detonics (3) - 368 pkt

3.SatExpert (1) 349 pkt

4.tyrla (5) -343 pkt

5.FanMMA - 333 pkt

6.fan tv (1) - 277 pkt

7.andi12 (1)- 202 pkt

8.ezequiel93 - 66 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk

SSC Napoli - FC Salzburg

Liverpool FC - KRC Genk

Borussia Dortmund - Inter Mediolan

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV

Real Madryt - Galatasaray Stambuł

Atalanta Bergamo - Manchester City

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów

FC Basel 1893 - Getafe CF

LASK Linz - PSV Eindhoven

CFR Cluj - Stade Rennais FC

Standard Liège - Eintracht Frankfurt

Rangers FC - FC Porto

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad

VfL Wolfsburg - KAA Gent

Wolfsberger AC - Başakşehir FK

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława

Manchester United - Partizan Belgrad
 

 

Typy oddajemy do 5 listopada do godziny 17.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga 1

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk X

SSC Napoli - FC Salzburg 1

Liverpool FC - KRC Genk 1

Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1 (2:1)

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus 1

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 1

Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1

Atalanta Bergamo - Manchester City 2 (1:4) de Bruyne

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt 2

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 2

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów X

FC Basel 1893 - Getafe CF 1 (2:0)

LASK Linz - PSV Eindhoven 2

CFR Cluj - Stade Rennais FC 2X

Standard Liège - Eintracht Frankfurt 2

Rangers FC - FC Porto 2

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad 1

VfL Wolfsburg - KAA Gent 1

Wolfsberger AC - Başakşehir FK 2

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława 1

Manchester United - Partizan Belgrad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów
Faza Grupowa
4 Kolejka 5-6 listopada
FC Barcelona - Slavia Praga 1 (2:0) Messi P
Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk 2
SSC Napoli - FC Salzburg 1
Liverpool FC - KRC Genk 1
Borussia Dortmund - Inter Mediolan X (1:1)
Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1X
Bayern Monachium - Olympiakós Pireus 1
Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2
Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 1
Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1
Atalanta Bergamo - Manchester City 2
Bayer Leverkusen - Atlético Madryt 2
Liga Europy
Faza Grupowa
4 Kolejka 6-7 listopada
Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 2
FC Kopenhaga - Dynamo Kijów X
FC Basel 1893 - Getafe CF 1
LASK Linz - PSV Eindhoven 2
CFR Cluj - Stade Rennais FC 2
Standard Liège - Eintracht Frankfurt 2
Rangers FC - FC Porto 2
Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad 1
VfL Wolfsburg - KAA Gent 1 (2:0)
Wolfsberger AC - Başakşehir FK 1
Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława 1
Manchester United - Partizan Belgrad 1
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga 1P (4:0) (Messi)

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk 1

SSC Napoli - FC Salzburg 1

Liverpool FC - KRC Genk 1 (5:0)

Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam X

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus X

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 1X

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 1

Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1

Atalanta Bergamo - Manchester City 2 (0:3)

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt X

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 2

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 1

FC Basel 1893 - Getafe CF X

LASK Linz - PSV Eindhoven 2

CFR Cluj - Stade Rennais FC 1

Standard Liège - Eintracht Frankfurt 2

Rangers FC - FC Porto 1

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad 2

VfL Wolfsburg - KAA Gent X

Wolfsberger AC - Başakşehir FK X

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława 1

Manchester United - Partizan Belgrad 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga 1 (Messi)

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk X

SSC Napoli - FC Salzburg 1

Liverpool FC - KRC Genk 1 P (3:0)

Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus 1

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 1 (3:0)

Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1

Atalanta Bergamo - Manchester City 2

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt X

 

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 2

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 1

FC Basel 1893 - Getafe CF 1

LASK Linz - PSV Eindhoven 2

CFR Cluj - Stade Rennais FC 1

Standard Liège - Eintracht Frankfurt 2

Rangers FC - FC Porto X

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad 1

VfL Wolfsburg - KAA Gent 1

Wolfsberger AC - Başakşehir FK 1

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława 1

Manchester United - Partizan Belgrad 1 (2:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga  1  P

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk  1

SSC Napoli - FC Salzburg  1  (2:1)

Liverpool FC - KRC Genk  1  (2:0)

Borussia Dortmund - Inter Mediolan  1X

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam  1

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus  1  (3:1)  (Robert Lewandowski)

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn  2

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV  1

Real Madryt - Galatasaray Stambuł  1

Atalanta Bergamo - Manchester City  2

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt  X

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC  2

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów  X

FC Basel 1893 - Getafe CF  1

LASK Linz - PSV Eindhoven  1

CFR Cluj - Stade Rennais FC  1

Standard Liège - Eintracht Frankfurt  2

Rangers FC - FC Porto  X

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad  1

VfL Wolfsburg - KAA Gent  1

Wolfsberger AC - Başakşehir FK  1

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława  1

Manchester United - Partizan Belgrad  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Kolejka
Liga Mistrzów

Faza Grupowa

4 Kolejka 5-6 listopada

FC Barcelona - Slavia Praga 1 (3:0)

Zienit Sankt Petersburg - RB Lipsk 1

SSC Napoli - FC Salzburg 1

Liverpool FC - KRC Genk 1 (3:0) P (Mane)

Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1

Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam X

Bayern Monachium - Olympiakós Pireus 1

Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn X2

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 1 (4:0)

Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1

Atalanta Bergamo - Manchester City 2

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt 1

Liga Europy

Faza Grupowa

4 Kolejka 6-7 listopada

Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 2

FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 1

FC Basel 1893 - Getafe CF 1

LASK Linz - PSV Eindhoven 1

CFR Cluj - Stade Rennais FC 1

Standard Liège - Eintracht Frankfurt 1

Rangers FC - FC Porto X

Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad X

VfL Wolfsburg - KAA Gent 1

Wolfsberger AC - Başakşehir FK 1

Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratysława 1

Manchester United - Partizan Belgrad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...