Jump to content
aro

Typowanie LM i LE 2019/20

Recommended Posts

Typowanie LM i LE 2019/20

 

1.Typowanie obejmuje wybrane spotkania eliminacji, fazy grupowej, a także fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w sezonie 2019/20 oraz spotkanie Superpucharu Europy za sezon 2018/19
2.W typowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum SAT Kurier.
3.Typowanie trwa od 25.06.2019 r. do 30.05.2020 r.
4.Użytkownik może dołączyć do typowania w dowolnym momencie, ale startuje z zerowym dorobkiem punktów.
5.Typujemy końcowy rezultat spotkania, a także w trzech meczach w kolejce można wytypować dokładny wynik w regulaminowym czasie gry. W spotkaniach półfinałowych i finałowych, możemy wytypować dwóch strzelców bramek, natomiast w wcześniejszych fazach pucharowych i grupowych typujemy jednego strzelca bramki w całej kolejce. W meczach rund wstępnych i eliminacyjnych oraz fazy pucharowej LM i LE można wytypować dwie drużyny (jedna z LM i jedna z LE), która awansuje do kolejnej rundy, zaznaczamy to wpisując przy nazwie drużyny A
6.Typujemy następująco: 1 - zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości, jedno spotkanie typujemy z "podpórką" to znaczy 1X lub 2x.
7.Punktacja:
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach od I-III rundy przyznaję 2 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach – runda play-off, w fazie grupowej i pucharowej przyznaję 2 pkt.
- za błędny typ w każdej fazie przyznaję 0 pkt., ponieważ nie daję punktów ujemnych.
- za prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry przyznaję 2 pkt.

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w fazie pucharowej i grupowej przyznaje 3 pkt.

- jedno spotkanie można oznaczyć jako pewniak wpisując przy meczu literę P , za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 pkt.

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w półfinale i finale przyznaję 5 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie całej kolejki spotkań przyznaję bonus 10 pkt.
- w meczach półfinałowych i finałowych punkty będą liczone podwójnie.

- za prawidłowe wytypowanie drużyny, która awansuje do kolejnej rundy przyznaje 4 pkt.

- w fazie grupowej LM i LE, można wytypować czterech zwycięzców grup (dwie drużyny z LM i dwie drużyny z LM), za prawidłowe wytypowanie przyznam po 5 pkt.

- proszę wytypować w pierwszej kolejce zwycięzce Ligi Mistrzów i Ligi Europy, za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy przyznam 15 pkt.

8.Typy należy oddać do godziny przed rozpoczęciem pierwszego spotkania kolejki.
9.Jedna kolejka obejmuje typy na przestrzeni jednej rundy eliminacji (dotyczy rund I, II, III), a w przypadku rundy play-off, fazy grupowej i pucharowej jednej kolejki rozgrywek rozgrywanej w jednym tygodniu.
10.Napisanych wcześniej postów nie można edytować.
11.Za łamanie regulaminu będę karał dyskwalifikacją w jednej kolejce, a w przypadku rażącego łamania regulaminu wykluczeniem z całej zabawy.
12.Jeśli dopatrzę się, że użytkownicy przepisują posty z typami od innych, będę również karał dyskwalifikacjami.
13.Wyniki i tabele będą podane przed każdym rozpoczęciem następnej kolejki.
14.Przed rozpoczęciem typowania użytkownik zobowiązany jest przeczytać regulamin.
15.Zwycięzcą typowania zostanie użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów.
16.Terminy i drużyny, które typujemy biorę ze stron 90minut.pl i livesports.pl .
17.Nagrodą w typowaniu jest ranga Król LM/LE Typer 2019/20
18.Tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji będzie bronić @tyrla
19.Bardzo proszę o zachowanie czystości wątku, o nie spamowanie i wysłanie wiadomości nie związanych z typowaniem.
20.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wątku proszę o pisanie na PW.

 

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia w typowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora)

Feronikeli Drenas (Kosowo) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia)

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna)

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino)

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora)

FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar)

 

 

Typy oddajemy do 25 czerwca do godziny 14.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora) 2

Feronikeli Drenas(A) (Kosowo) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia) X

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) 2

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar) X

KÍ Klaksvík(A) (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) 1X

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora) 2

FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca
SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:1)
Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 (2:0) Kastriot Rexha P
Liga Europy
Runda wstępna
Pierwsze mecze 27 czerwca
FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia) 1X
Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) X
UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar) 2
KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino) 2
Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) 1
SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora) 1
FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1 (3:0)
 

Zwycięzca Ligi Mistrzów: Real Madryt

Zwycięzca Ligi Europy: Atletico Madryt

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora)  2

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  1  (3:0) 

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia)  1

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna)  2

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar)  1  (2:1)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino)  1

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)  1X

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora)  2

FC Prishtina (Kosowo) (A) - St Joseph's FC (Gibraltar)  1  P  (2:0)  (Meriton Korenica)

 

Zwycięzca Ligi Mistrzów  -  Real Madryt

Zwycięzca Ligi Europy  -  AC Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora)  2

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  1  (5:0) 

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia)  1

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna)  1

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar)  1 

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino)  1 (3:0)

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)  X2

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora)  X

FC Prishtina (Kosowo) (A) - St Joseph's FC (Gibraltar)  1 (3:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora) 2

Feronikeli Drenas (Kosowo) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 (4:0)  ( Rexha Kastriot )

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia) 1

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) 1X

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar) 1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) 1

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora) 2

FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1 (3:0)

 

Zwycięzca Ligi Mistrzów: Barcelona

 

Zwycięzca Ligi Europy: Arsenal Londyn

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora) 2

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 (3:0) Kastriot Rexha

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia) 1

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) 1

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar) 1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino) 1 (3:0)

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) 1

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora) X2

FC Prishtina (Kosowo) (A) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1 P (3:0)

Zwycięzca Ligi Mistrzów: Real Madryt

Zwycięzca Ligi Europy: Manchester United

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) (A) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia) X

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) 1 P (3:0)

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar) 1 (3:1)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) X2

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora) X

FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1 (2:0)

 

Zwycięzca LM: FC BARCELONA

Zwycięzca LE: MANCHESTER UNITED

Edited by fan tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora)

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino)

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna)

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora)

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia)

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)

 

 

Typy oddajemy do 28 czerwca do godziny 19.45

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:0)

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) X

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) 1 (4:1)

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) 1X

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 2

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) 1 (3:1)

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora) 1

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1 (1:0)

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) X

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) X2

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 1 (2:0)

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) 2

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2P (0:2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:0) ( Rexha Kastriot )

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) (A) X2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1 (2:0)

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) 1

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) 2

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 1 (1:0)

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) 1

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca
Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:1)
Liga Europy
Runda wstępna
Rewanże  2 - 4 lipca
St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2 (0:2)
Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1X
UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) 1
NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) 2
Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) X
Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) 1
SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2 (0:3) Joannes Bjartalid P
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:0) 

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 2

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) 1

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) 1X

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 1

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) 1 (2:1)

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2 P (0:2) Joannes Bjartalid 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (2:0 P)

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2 (0:2)

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1 (1:0)

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) X1

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) X

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 1 

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) X

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) (A) - FC Santa Coloma (Andora)  1 P  (3:1)

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)  2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  1

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino)  1  (2:0)

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna)  1X

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora)  1  (2:1)   (Liam Walker) 

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia)  1

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 2 (0:1)

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino) 1 (2;0) P

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna) 1

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora) 1X

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia) X (1:1)

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 2 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda przedwstępna
1/2 finału  25 czerwca

SP Tre Penne (San Marino) - FC Santa Coloma (Andora)  0:1

Feronikeli Drenas (Kosowo) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  1:0

Liga Europy

Runda wstępna

Pierwsze mecze 27 czerwca

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - Cardiff Metropolitan University FC (Walia)  1:0

Barry Town United FC  (Walia) - Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna)  0:0

UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar)  3:2

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - SP Tre Fiori (San Marino)  5:1

Ballymena United FC (Irlandia Północna) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)  2:0

SP La Fiorita (San Marino) - UE Engordany (Andora)  0:1

FC Prishtina (Kosowo) - St Joseph's FC (Gibraltar)  1:1

 

 

Wyniki i klasyfikacja po 1 kolejce:

 

 

1.aro (1) - 18 pkt

...tyrla (1) - 18 pkt

3.Detonics - 16 pkt

...SatExpert - 16 pkt

5.ezequiel93 - 14 pkt

...FanMMA - 14 pkt

7.fan tv - 4 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
Liga Mistrzów

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 10 lipca

FK Astana (Kazachstan) - CFR Cluj (Rumunia)

Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - AIK Sztokholm (Szwecja)

JK Nõmme Kalju (Estonia) - FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia)

HJK Helsinki (Finlandia) - HB Tórshavn (Wyspy Owcze)

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic Glasgow (Szkocja)

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Valletta FC (Malta)

The New Saints FC (Walia) - Feronikeli Drenas (Kosowo)

Sūduva Marijampolė (Litwa) - Crvena zvezda Belgrad (Serbia)

Partizani Tirana (Albania) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Saburtalo Tbilisi (Gruzja)

BATE Borysów (Białoruś) - Piast Gliwice

Ferencvárosi Budapeszt (Węgry) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)

Slovan Bratysława (Słowacja) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)

Dundalk FC (Irlandia) - Ryga FC (Łotwa)

Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia)

Valur Reykjavík (Islandia) - NK Maribor (Słowenia)

Liga Europy

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 11 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - Rangers FC (Szkocja)

CSKA Sofia (Bułgaria) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)

AS La Jeunesse d'Esch (Luksemburg) - Toboł Kostanaj (Kazachstan)

KF Laçi (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)

Kuopion Palloseura (Finlandia) - FK Witebsk (Białoruś)

Balzan FC (Malta) - NK Domžale (Słowenia)

Crusaders FC (Irlandia Północna) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)

Brøndby Kopenhaga (Dania) - Inter Turku (Albania)

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - UE Engordany (Andora)

Speranța Nisporeni (Mołdawia) - Neftçı Baku (Azerbejdżan)

Žalgiris Kowno (Litwa) - Apóllon FC (Cypr)

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja) - Cracovia Kraków

Europa FC (Gibraltar) - Legia Warszawa

Cork City FC (Irlandia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)

Breiðablik Kópavogur (Islandia) - FC Vaduz (Liechtenstein)

 

 

Typy oddajemy do 9 lipca do godziny 14.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
Liga Mistrzów

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 10 lipca

FK Astana (Kazachstan) - CFR Cluj (Rumunia) 1 

Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - AIK Sztokholm (Szwecja) 2 (P, 0:1)

JK Nõmme Kalju (Estonia) - FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia) 1

HJK Helsinki (A) (Finlandia) - HB Tórshavn (Wyspy Owcze) 1 (1:0)

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic Glasgow (Szkocja) 2 (0:1)

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Valletta FC (Malta) X

The New Saints FC (Walia) - Feronikeli Drenas (Kosowo) 1

Sūduva Marijampolė (Litwa) - Crvena zvezda Belgrad (Serbia) 2

Partizani Tirana (Albania) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Saburtalo Tbilisi (Gruzja) 1

BATE Borysów (Białoruś) - Piast Gliwice 1

Ferencvárosi Budapeszt (Węgry) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) X

Slovan Bratysława (Słowacja) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Dundalk FC (Irlandia) - Ryga FC (Łotwa) 1

Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia) 2

Valur Reykjavík (Islandia) - NK Maribor (Słowenia) 2

Liga Europy

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 11 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - Rangers FC(A) (Szkocja) 2

CSKA Sofia (Bułgaria) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 1

AS La Jeunesse d'Esch (Luksemburg) - Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2

KF Laçi (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Kuopion Palloseura (Finlandia) - FK Witebsk (Białoruś) 1

Balzan FC (Malta) - NK Domžale (Słowenia) 2

Crusaders FC (Irlandia Północna) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 1

Brøndby Kopenhaga (Dania) - Inter Turku (Albania) 1

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - UE Engordany (Andora) 1

Speranța Nisporeni (Mołdawia) - Neftçı Baku (Azerbejdżan) X

Žalgiris Kowno (Litwa) - Apóllon FC (Cypr) 2

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja) - Cracovia Kraków 2

Europa FC (Gibraltar) - Legia Warszawa 2

Cork City FC (Irlandia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 1

Breiðablik Kópavogur (Islandia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

Edited by andi12

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka
Liga Mistrzów
Runda wstępna
Finał  28 czerwca

Feronikeli Drenas (Kosowo) - FC Santa Coloma (Andora)  2:1

Liga Europy

Runda wstępna

Rewanże  2 - 4 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)  2:0

Cardiff Metropolitan University FC (Walia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  2:1

UE Engordany (Andora) - SP La Fiorita (San Marino)  2:1

NSÍ Runavík (Wyspy Owcze) - Ballymena United FC (Irlandia Północna)  0:0

Europa FC (Gibraltar) - UE Sant Julià (Andora)  4:0

Cliftonville F&AC  (Irlandia Północna) - Barry Town United FC  (Walia)  4:0

SP Tre Fiori (San Marino) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  0:4

 

 

Wyniki 2 kolejki:

 

 

1.aro - 25 pkt

2.tyrla - 23 pkt

3.SatExpert - 19 pkt

4.Detonics - 17 pkt

5.andi12 - 16 pkt

6.FanMMA - 14 pkt

...fan tv - 14 pkt

8.ezequiel93 - 10 pkt

 

 

Klasyfikacja po 2 kolejce:

 

 

1.aro (2) - 43 pkt

2.tyrla (1) - 41 pkt

3.SatExpert - 35 pkt

4.Detonics - 33 pkt

5.FanMMA - 28 pkt

6.ezequiel93 - 24 pkt

7.fan tv - 18 pkt

8.andi12 - 14 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
Liga Mistrzów

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 10 lipca

FK Astana (Kazachstan) - CFR Cluj (Rumunia) 1

Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - AIK Sztokholm (Szwecja) 2

JK Nõmme Kalju (Estonia) - FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia) 2

HJK Helsinki (Finlandia) - HB Tórshavn (Wyspy Owcze) 1

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic Glasgow (Szkocja) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Valletta FC (Malta) 1

The New Saints FC (Walia) - Feronikeli Drenas (Kosowo) X

Sūduva Marijampolė (Litwa) - Crvena zvezda Belgrad (Serbia) 2

Partizani Tirana (Albania) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2 (1:3)

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Saburtalo Tbilisi (Gruzja) 1X

BATE Borysów (Białoruś) - Piast Gliwice 1

Ferencvárosi Budapeszt (Węgry) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2

Slovan Bratysława(A) (Słowacja) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Dundalk FC (Irlandia) - Ryga FC (Łotwa) 1 (2:0)

Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia) 2

Valur Reykjavík (Islandia) - NK Maribor (Słowenia) 2

Liga Europy

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 11 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - Rangers FC(A) (Szkocja) 2

CSKA Sofia (Bułgaria) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 1

AS La Jeunesse d'Esch (Luksemburg) - Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2

KF Laçi (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Kuopion Palloseura (Finlandia) - FK Witebsk (Białoruś) 2

Balzan FC (Malta) - NK Domžale (Słowenia) 2

Crusaders FC (Irlandia Północna) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) X

Brøndby Kopenhaga (Dania) - Inter Turku (Albania) 1 (4:0) 

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - UE Engordany (Andora) 1

Speranța Nisporeni (Mołdawia) - Neftçı Baku (Azerbejdżan) 2

Žalgiris Kowno (Litwa) - Apóllon FC (Cypr) 2

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja) - Cracovia Kraków 1

Europa FC (Gibraltar) - Legia Warszawa 2

Cork City FC (Irlandia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) X

Breiðablik Kópavogur (Islandia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
Liga Mistrzów
I runda eliminacyjna
Pierwsze mecze 9 - 10 lipca
FK Astana (Kazachstan) - CFR Cluj (Rumunia) 1
Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - AIK Sztokholm (Szwecja) 2
JK Nõmme Kalju (Estonia) - FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia) 2
HJK Helsinki (Finlandia) - HB Tórshavn (Wyspy Owcze) 1
FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic Glasgow (Szkocja) 2X
Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Valletta FC (Malta) 1
The New Saints FC (Walia) - Feronikeli Drenas (Kosowo) 1
Sūduva Marijampolė (Litwa) - Crvena zvezda Belgrad (Serbia) 2
Partizani Tirana (Albania) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Saburtalo Tbilisi (Gruzja) 1
BATE Borysów (Białoruś) (A) - Piast Gliwice 1 (3:1) P
Ferencvárosi Budapeszt (Węgry) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2
Slovan Bratysława (Słowacja) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 2
Dundalk FC (Irlandia) - Ryga FC (Łotwa) 1
Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia) X
Valur Reykjavík (Islandia) - NK Maribor (Słowenia) 2
Liga Europy
I runda eliminacyjna
Pierwsze mecze 9 - 11 lipca
St Joseph's FC (Gibraltar) - Rangers FC (Szkocja) 2
CSKA Sofia (Bułgaria) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 1
AS La Jeunesse d'Esch (Luksemburg) - Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2
KF Laçi (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2
Kuopion Palloseura (Finlandia) - FK Witebsk (Białoruś) 1
Balzan FC (Malta) - NK Domžale (Słowenia) 2
Crusaders FC (Irlandia Północna) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 1
Brøndby Kopenhaga (Dania) - Inter Turku (Albania) 1
Dinamo Tbilisi (Gruzja) - UE Engordany (Andora) 1
Speranța Nisporeni (Mołdawia) - Neftçı Baku (Azerbejdżan) 2
Žalgiris Kowno (Litwa) - Apóllon FC (Cypr) 1
FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja) - Cracovia Kraków 2 (0:2)
Europa FC (Gibraltar) - Legia Warszawa (A) 2 (0:4) Carlitos
Cork City FC (Irlandia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1
NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 1
Breiðablik Kópavogur (Islandia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
Liga Mistrzów

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 10 lipca

FK Astana (Kazachstan) - CFR Cluj (Rumunia)  1

Ararat-Armenia Erewań (Armenia) - AIK Sztokholm (Szwecja)  2

JK Nõmme Kalju (Estonia) - FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia)  X

HJK Helsinki (Finlandia) - HB Tórshavn (Wyspy Owcze)  1

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic Glasgow (Szkocja)  2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Valletta FC (Malta)  1  (2:0)

The New Saints FC (Walia) - Feronikeli Drenas (Kosowo)  X

Sūduva Marijampolė (Litwa) - Crvena zvezda Belgrad (Serbia)  (A)  2

Partizani Tirana (Albania) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)  X

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Saburtalo Tbilisi (Gruzja)  1

BATE Borysów (Białoruś) - Piast Gliwice  1

Ferencvárosi Budapeszt (Węgry) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)  X

Slovan Bratysława (Słowacja) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)  1

Dundalk FC (Irlandia) - Ryga FC (Łotwa)  1

Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia)  2

Valur Reykjavík (Islandia) - NK Maribor (Słowenia)  2

Liga Europy

I runda eliminacyjna

Pierwsze mecze 9 - 11 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - Rangers FC (Szkocja)  2  P

CSKA Sofia (Bułgaria) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)  1

AS La Jeunesse d'Esch (Luksemburg) - Toboł Kostanaj (Kazachstan)  1

KF Laçi (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)  2

Kuopion Palloseura (Finlandia) - FK Witebsk (Białoruś)  1

Balzan FC (Malta) - NK Domžale (Słowenia)  2

Crusaders FC (Irlandia Północna) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)  1

Brøndby Kopenhaga (Dania) (A) - Inter Turku (Finlandia)  1

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - UE Engordany (Andora)  1  (2:1)

Speranța Nisporeni (Mołdawia) - Neftçı Baku (Azerbejdżan)  X

Žalgiris Kowno (Litwa) - Apóllon FC (Cypr)  X

FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja) - Cracovia Kraków  X2  (Pelle van Amersfoort)

Europa FC (Gibraltar) - Legia Warszawa  2

Cork City FC (Irlandia) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  1

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)  1

Breiðablik Kópavogur (Islandia) - FC Vaduz (Liechtenstein)  X  (1:1)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...