Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o rosyjski kanal muzyczny to najlepszy merytorycznie jest RTVIMusic . Jest to retransmisja MY3 . Niestety jakosc video obu jest nieporownywalna . RTVI nadaje video gorzej niz NRJ audio ;)

 

Co do NRJ Hits. Stwierdzielm , ze w godzinach 9-11 i 14-16 nie nadaja dodatkowych osd. Czy moze sa jeszcze inne okienka w ktorych mozna ten kanal nagrywac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Flava zamiast Flaunt

 

W Wielkiej Brytanii pojawi się kolejny kanał muzyczny. Nowy projekt będzie nosił nazwę "Flava". Niestety, zastąpi on inny kanał o podobnym profilu, dotychczas działający na brytyjskim rynku pod nazwą "Flaunt". Na antenie "Flaunt" pokazywane są teledyski z gatunku techno, dance. Natomiast nowy kanał "Flava" zaprezentuje muzykę w rytmie Black Music i Hip-Hop. Przekaz nowego projektu nie zostanie zakodowany. Flava ma ruszyć od marca 2008 roku.

 

Fani kanału "Flaunt" mogą się podpisywać pod specjalnie uruchomioną petycją w celu ratowania swojej ulubionej stacji. :arrow:Petycja

 

Taką informację prezentuje portal satnews.de.

 

Myślę, że kilka osób ucieszy ta wiadomość (mnie akurat nie za bardzo :/) :wink: Obecnie z ciekawszych kanałów na satelicie prezentujących teledyski wykonawców techno, dance to ClublandTV (EuroBird 28.5E) oraz Star TV Ukraina (Sirius 4.8E). Jeszcze coś się znajdzie na NRJ Hits i Ocko (Astra 19.2E).

Flava ma ruszyć 26 marca 2008 roku i pojawi się w odbiornikach SKY na kanale 357. Tak wynika z reklamy, która została wyemitowana na antenie Flaunt :wink: Co ciekawe, pozycję 357 zajmuje inny kanał muzyczny - B4. Czyżby Flava zamiast B4? :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może już odbiera z Astry 23,5? Z jaką oni tam jakością nadają, bo ostatnio na Astrze 19,2 jakość była marna.
Tak na oko, to nie jest najgorzej, jednak przy bardziej dynamicznych scenach, to wyskakuje pikseloza. Całe szczęście, że Ocko korzysta z transpondera, który pracuje na pokładzie satelity Astra 1E - sygnał jest bardzo silny w całym kraju.

 

Ciekawostka dla posiadaczy konwerterów monoblock i fanów kanału Ocko oraz brytyjskich kanałów z 28.2E... Spokojnie da się w obu trąbkach tego konwertera uzyskać sygnał zarówno z pozycji 28.2E/28.5E jak i 23.5E. Największe pole popisu mają mieszkańcy Polski zachodniej, którzy mają najsilniejszy sygnał z obu pozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakodowane na 3 spusty. Nie wiem co teraz jest, ale zdaje się, że leci nadal Oćko, ale zakodowane. U mnie totalne OFF.

Wlasnie sam zastanawiałem sie czemu nadal leci EPG :crazy: Kanał mam oznaczony jako kodowany i jest aktualne EPG, które zmienia sie ze zmienionym programem :?: Czy jest możliwość ze ten kanał nadal jest na tej pozycji satelitarnej, czy tez jakiś błąd mojego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba trochę źle napisałem :P sam dokładnie nie sprawdziłem, z tego co widzę kanał jest nadal wyszukiwany, ale nie ma przekazu. U mnie kanał nie pokazuje się jako kodowany, jedyne co zostało po tym kanale na tym satelicie to EPG :lol2: i tak pewnie tymczasowo, a niedługo zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotbird 13.0E

12,303 V - 27500 3/4

Kanał CMC (CROATIAN MUSIC CHANEL) jest obecnie FTA i zanosi sie ze taki już pozostanie

:arrow:http://www.cmc.com.hr/index.php?page=onama

bardzo sie ciesze z tego powodu :brawo: zdarza mi sie oglądać ten kanał i słyszeć fajna muzykę. To na tym właśnie kanale po raz pierwszy, zobaczyłem teledysk Gorana Bregovicia 'Kalashnikov"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...