Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W informacji podanej przez satkuriera odnośnie MTV HD jest napisane, że transmitowany od będzie z Polski. Niżej napisane jest, że z Polski nadają już: MTV European, VH1 European i VH1 Classic European. Toteż mam pytanie, dlaczego tych kanałów nie ma w Polsce? Skoro nadają tutaj to chyba polskie platformy powinny mieć łatwiejszy dostęp do tych kanałów. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga dla wszystkich miłośników muzyki lat 80-tych: Jak ktoś ma TVU Player niech go włączy i poszuka tam kanału Broccoli TV.U mnie ten kanał na TVU Player jest pod numerem 49048 ;)

Nie wiem ile ten kanał podziała,ale na chwilę obecną puszczają same teledyski non stop z lat 80-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem,ale kilka dni już minęło....

Wg.Zmian na Orbicie z 17.02.2008 r.na tp.11,013H włączono kanał Bridge TV,tylko,że aktualnie nic tam nie nadaje.Mi się ta nazwa kojarzy z rosyjskim kanałem muzycznym nadającym na pozycji 36E o ile dobrze pamiętam i właśnie dlatego piszę w tym temacie.A co Wy o tym sądzicie??czyżby szykował się nam kolejny kanał muzyczny na HB??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, pytanie: kiedy? :) Wspomniany kanał nadaje również na platformie internetowej corbina.tv. Trochę się nasłuchałem tej telewizji, puszczają całkiem fajne teledyski, różnorodne i nie tylko rosyjskich wykonawców. To jest jednocześnie zaskoczenie, dotąd na 13E pojawiały się kanały z Rosji prezentujące muzykę tylko z tego jednego kraju. Minusem tego kanału są reklamy dzwonków na komórki, co jest bardzo irytujące - strasznie długo te reklamy trwają.

 

O właśnie teraz leci dobry teledysk Kraze feat CC.CATCH :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie BET (Black Entertainment Television) nie zostanie zakodowany. Wszystkie poszlaki na satelicie o tym wskazują - wcześniej na tych samych parametrach nadawał MSNBC, kanał był rozpoznawany przez tunery jako kodowany, a jego ID składało się z cyfr. Nadal trwa emisja testowa na tych samych parametrach, tym razem jest testowany właśnie BET i kanał wyszukiwany jest już jako FTA, jego ID nadal składa się z cyfr. W ramówce jest wiele programów poświęconych wywiadom z różnymi wykonawcami, głównie muzyki Hip Hop, Rap... również reality show o tych muzykach. Oczywiście same amerykańskie produkcje. Tak na pierwszy rzut oka, to bardziej mi pod nasze MTV to wszystko podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flava zamiast Flaunt

 

W Wielkiej Brytanii pojawi się kolejny kanał muzyczny. Nowy projekt będzie nosił nazwę "Flava". Niestety, zastąpi on inny kanał o podobnym profilu, dotychczas działający na brytyjskim rynku pod nazwą "Flaunt". Na antenie "Flaunt" pokazywane są teledyski z gatunku techno, dance. Natomiast nowy kanał "Flava" zaprezentuje muzykę w rytmie Black Music i Hip-Hop. Przekaz nowego projektu nie zostanie zakodowany. Flava ma ruszyć od marca 2008 roku.

 

Fani kanału "Flaunt" mogą się podpisywać pod specjalnie uruchomioną petycją w celu ratowania swojej ulubionej stacji. :arrow:Petycja

 

Taką informację prezentuje portal satnews.de.

 

Myślę, że kilka osób ucieszy ta wiadomość (mnie akurat nie za bardzo :/) :wink: Obecnie z ciekawszych kanałów na satelicie prezentujących teledyski wykonawców techno, dance to ClublandTV (EuroBird 28.5E) oraz Star TV Ukraina (Sirius 4.8E). Jeszcze coś się znajdzie na NRJ Hits i Ocko (Astra 19.2E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tp.11,013H włączono kanał Bridge TV

jako ciekawostke podam informacje ze na tym kanale pojawilo sie logo bridge tv z napisem coming soon...

Czy to może oznaczać pojawienie sie na satelicie tego kanału?

Mam na myśli hot bird logo jest takie pomarańczowe.

Czy ktoś ma dostęp do tego kanału na 36 E i powie czy to ten sam kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście szkoda kanału Flaunt - prezentuje on szeroko rozumianą scenę klubową, również i blok poświęcony gatunkowi trance a także godzinny program z klasyką dance i przede wszystkim nowości z gatunku dancefloor.

Nie ma co się za bardzo przejmować - już 7 marca na Astrze wystartuje MTV Dance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że na 13E będzie nadawana ta sama wersja BridgeTV, co z innych satelitów. Miałem pewne wątpliwości, bo zawsze, jak na HotBird'zie pojawiał się jakiś kanał rosyjski, to zawsze to była wersja "Europe". W przypadku kanałów muzycznych, to mamy dwa, pokazujące 100% rosyjskiej muzyki - Music Box RU i RuTV. A BridgeTV to nie jest tylko rosyjska muzyka.

 

Miejmy nadzieję, że to są tylko testy. Obecnie, w miejscu planszy BridgeTV pojawiła się inna plansza z napisem "YOU ARE WATCHING IPN". :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...