Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na 23,5E są satelity Astra 3A i Astra 1E.

 

SES Astra tak podzieliła swoje pozycje.

19,2E - satelity z numerami "1"

28,2E - satelity z numerami "2"

23,5E - satelity z numerami "3"

Oczywiście bywają rozbieżności co do tego numerowania, ale taki satelita zazwyczaj jest "tymczasowo" na takiej pozycji satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :) niestety nic FTA nie ma... zreszta na hb ciezko z taka tematyka. jeszcze nie dawno niekodowany byl France2TV z duza iloscia czarnej muzyki, potem krotko MTV Base Fr... mozesz polowac na rapowe programy na Viva De i Ocko obie stacje z astry 19,2. jesli chodzi o internet to polecam jost i kanal IMF i generalnie te oznaczone jako Black, Hip-Hop lub Rap :) a i bym zapomnial ogladaj pilnie VH1 tam rapu jest sporo, glownie starych dobrych produkcji z NY i Kalifornii, sporo tez R`N`B i Soulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to już jest z niektórymi kanałami internetowymi.Jednego dnia są ,a drugiego już nie. :( Zamieniłem ten link na inny kanał muzyczny Biscotte TV z Francji,mam nadzieję,że on tym razem dłużej podziała. :)

 

Coś mi nie działa "Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem 217.17.85.110:9000."

 

 

Wybaczcie ale nie wiem jak się cytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)mozesz polowac na rapowe programy na Viva De i Ocko obie stacje z astry 19,2.(...)

Niestety już nie długo z tym Óčko, bo jak wiadomo znika on z pozycji 19.2*E i przenosi się na 23.5*E :( a kanał dobry, mam do niego dostęp, ale stracę, tzn całkiem dobry, nie powiem, że jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip od Mr. Orbity ;)

 

Robię sobie zmiany na orbicie i akurat zakotwiczyłem siłownikiem na Badrach (26E) - albo mam dużo szczęścia i akurat leci audycja muzyczna, albo trafiłem na całkiem ciekawy arabski kanał muzyczny - Yara TV na 11,862V SR=27500 FEC=3/4 :) Przed chwilą Riva ft. Dannii Minogue - Who do You love now, Gwen Stefani - Hollaback girl, a teraz The Black Eyed Peas - My humps. Takie różności puszczają. Jakość przeciętna, ale brak reklam, brak prezenterów :) Poobserwuję jeszcze, czy akurat mi się poszczęściło, czy trafiłem po raz pierwszy na normalny arabski kanał muzyczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip od Mr. Orbity ;)

 

Robię sobie zmiany na orbicie i akurat zakotwiczyłem siłownikiem na Badrach (26E) - albo mam dużo szczęścia i akurat leci audycja muzyczna, albo trafiłem na całkiem ciekawy arabski kanał muzyczny - Yara TV na 11,862V SR=27500 FEC=3/4 :) Przed chwilą Riva ft. Dannii Minogue - Who do You love now, Gwen Stefani - Hollaback girl, a teraz The Black Eyed Peas - My humps. Takie różności puszczają. Jakość przeciętna, ale brak reklam, brak prezenterów :) Poobserwuję jeszcze, czy akurat mi się poszczęściło, czy trafiłem po raz pierwszy na normalny arabski kanał muzyczny :D

 

Dobrym kanałem muzycznym z Badra jest też Melody Tunes (12149 H) - cały czas leci tam muzyka z Europy lub Ameryki, a gadania i reklam również nie za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos kanałów Melody - cała paczka (wraz z Tunes) pokazała się na 11.958H SR=27500 FEC=3/4 (oczywiście dla osób nie będących w temacie - mówimy cały czas o pozycji 26E), czyli zanosi się chyba na przenosiny. Faktycznie ofertę mają dość zróżnicowaną (teraz tym bardziej, bo zgromadzili wszystkie swoje kanały w jednym miejscu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto cos wie oprocz tej strony http://www.music-of-nolimit.com/# na temat tego kanalu R1.Na tyle co zdazylem zaobserwowac leci tam rosyjska muzyka(inna niz na dotychczasowych kanalach),oraz po polnocy zaczal sie jakis film rosyjski.Z tego co widac kanal jest niemiecki,ale po rosyjsku i chyba dla Rosjan.Nadaje z Hotbirda 11785 27500 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety R1 nie jest żadnym muzycznym kanałem, a może i to dobrze... Od rosyjskiej muzyki są Music Box Russia i RuTV (oba FTA na 13E).

 

Większą część ramówki na antenie Pierwyj Ruskij zajmują rosyjskie filmy. Kanał jest głownie adresowany do Rosjan mieszkających poza granicami kraju. Muszę przyznać, że to całkiem konkretny jest kanał. :wink: Ciekawi mnie tylko nazwa, bo z Pierwyj Kanał nie mają nic wspólnego, a nazwy są bardzo do siebie podobne. Ale to już nie ten temat... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk_logo.gif

Od 7 marca MTV Dance w Polsce

7 marca 2008 roku w Polsce zostanie uruchomiony nowy na naszym rynku kanał muzyczny - MTV Dance, produkowany przez MTV Networks. Zastąpi on stację MTV Base emitującą teledyski z muzyką R&B, hip hop i soul. MTV Dance to brytyjski kanał muzyczny dedykowany muzyce tanecznej, który rozpoczął nadawanie w 2001 roku.

 

Powodem zastąpienia MTV Base kanałem MTV Dance jest chęć dopasowania się do gustów nastoletniej publiczności w Polsce i rosnącego zainteresowania muzyką taneczną.

 

MTV Dance jest dostępny na satelicie Astra 2 - 28,2E (11,895 GHz, pol.V, SR 27500, FEC 3/4, kodowanie w NDS-VideoGuard). Kanał ma być dostępny w dosyle dla polskich sieci kablowych, które dotychczas miały w swojej ofercie MTV Base. Kanał MTV Dance trafi do ok. 600 tys. abonentów w Polsce.

 

Na razie nie ma informacji o dołączeniu MTV Dance do którejś z polskich platform satelitarnych, co byłoby mile przyjęte, bo oferta kanałów muzycznych takich "do posłuchania" jest marna, bo MTV Polska przestał być kanalem muzycznym - bardziej rozrywkowym, a zepsuła się także Viva Polska. Poza tym jakość audio i video kanałów muzcznych na polskim rynku jest fatalna.

za satkurier.pl

 

Mi marzył się MTV Base w jakiejś platformie, a tu taka nie miła niespodzianka... W kablu MTV Base choc było, a tu Dance nam dadzą... Świadczy to trochę o guście polaków, ale też o niszowości naszego rynku dla Viacom. Po co dodać coś nowego dla fanów Dance, jak można zastąpić kanał dla fanów czarnych brzmień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolałbym VH1 Classic Polska z muzyką non stop i bez prezenterów,ale MTV Dance też moze być.Póki co ten kanał jest tylko w UK.

Z drugiej strony jednak szkoda,że MTV Base zniknie całkowicie.Widocznie stwierdzili,że ma niską oglądalność i postanowili go zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma zamiaru likwidować MTV Base UK!

Kanał nadal będzie dostępny ale tylko w ramach Sky Digital.

Zniknie on tylko z Astry, 19'E, z transpondera MTV Networks co wiąże się z tym że nie tylko nasz kraj straci dostęp do tego kanału ale także inne kraje gdzie poprzez platformy płatne jest on oferowany.

Moim zdaniem jest to bezsens żeby w miejsce MTV Base dodać MTV Dance.

Nie potrzebnie transponder MTV Networks zajmuje kiczowaty kanał MTV Music gdzie playlista jest już dawno nieaktualna a teledyski tam puszczane są z lipca 2007 roku.

Osobiście cieszy mnie fakt że będzie w końcu dostępny MTV Dance chociażby dzięki karcie MTV Unlimited, ponieważ ze znanych nam przyczyn był on niedostępny przez wiele lat dla naszego kraju i dla innych także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno Oćko ma być wyłączone z astry 1 :( 28.2.2008r

 

Ale do rzeczy co się stało ze stacją WurfelZucker bo jak nastroilem sobie jego transporder to pojawilo mi sie 51 kanałów planszowych o wiadomej treści

 

pomóżcie

 

Zmeinili termin.Na stronie Ocko TV jest podanie, że emisja z Astry 19.2 E zostanie zakończona 31.03.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...