Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam też taką nadzieję. Kanał mógłby nadawać na 11.585V obok NRJ12. W sumie bardzo dobrze się stało że NRJ jest niekodowana, tak samo jak Europe2TV, jednak cały czas nie daje mi spokoju myśl, co stanie się z tymi kanałami gdy TPS ostatecznie opuści HotBirda. Mam nadzieję że te kanały pozostaną dalej, przynajmniej dla abonentów AB Sat, oczywiście fta.

 

PS: PawelU1981, po prostu myślisz w moich myślach, czyżby to telepatia? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ab Sat raczej nie odejdzie z Hot Birda wiec powinny te kanaly pozostac (mysle o NRJ12 i Europe 2 TV) moze nawet przejda na transponder Ab Sat'a. Jednak wtedy moga zostac zakodowane jako kanaly paczki Ab Sat. Sam juz nie wiem jak to bedzie. Jedno jest pewne ta fuzja da wiele dobrego, ale moze tez zabrac nam dobre kanaly FTA.

 

PS @ RAFIX ciesze sie bardzo, ze tak sie rozumiemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da wiele dobrego, dzięki temu włosi nas zauroczą kolejnymi swoimi cudownymi kanałami, szkoda że nie muzycznymi :(

 

Jeszcze jest Music Box Slovakia, szkoda że już zakodowany, dalej nadaje na Intelsacie 1.0W. Zastanawiam się także nad Piervyi Baltic Music Channel nadawany na Siriusie, kanał też ma podobne logo do MusicBox, jest niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z muzycznych kanalow najbardziej ciekawia mnie jeszcze nie istniejace kanaly pakietu Deluxe Music, ktore beda zapewne nadawane na Astrze 1 jako FTA. Oby jak najszybciej wystartowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muzyczny kanał Bridge TV zmieni parametry nadawania na satelicie Express AM 2 (80°E). W chwili obecnej kanał nadaje niekodowany przekaz w pakiecie StarGate TV – częstotliwość 11606, polaryzacja pozioma, SR 44945, FEC 5/6.

 

 

Od 12 marca 2007 roku kanał przejdzie na transponder używany przez Pervyj Kanal - częstotliwość11544, polaryzacja pionowa, SR 44945, FEC 3/4 i pozostanie niekodowany.

 

Nowe parametry Bridge TV na pozycji 80°E:

 

częstotliwość: 11544

polaryzacja: pionowa

SR: 44950

FEC: 3/4

norma: DVB-S

SID: 59

VPID: 308

APID: 256

kodowanie: brak

 

Źródło: parabola

 

Edycja RafiX: Wątpię abyś sam przetłumaczył ten tekst z paraboli. Wiadomość skopiowałeś z serwisu: skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska muzyczna stacja telewizyjna Music Box Italia, nadająca swój sygnał za pośrednictwem satelity Hot Bird @ 13°E od kwietnia wejdzie w skład oferty programowej włoskiej platformy cyfrowej SKY Italia, a tym samym zostanie zakodowana. Widzowie w Europie stracą więc dostęp do kolejnego kanału muzycznego.

 

 

Music Box Italia trafi do płatnego pakietu Mondo platformy SKY Italia. Osoby nieposiadające wykupionego abonamentu włoskiej platformy cyfrowej stracą więc dostęp do tego kanału. Kanał ma zostać zakodowany już na początku kwietnia br.

 

Kanał nadaje swój sygnał za pośrednictwem satelity Hot Bird 8 @ 13°E, na częstotliwości 12.207 GHz, pol. H, SR:27500, FEC:3/4. źr.skysunsat.pl

szkoda :cry: bo nawet fajna ta stacja jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym kanałem muzycznym jest "The Voice" z satelity HellasSat (39 East)

 

jest to bułgarski program,zostawiającym w tyle wiele stacji o podobnym profilu np.Viva

Kanał pojawił się w miejsce VeselinaTV która nadawała niekodowany sygnał z Thora. Szkoda że przekaz The Voice zdjęto z tego satelity i przeniesiono na HellasSat, było na co popatrzeć. :(

 

Nie wiem czy znacie inny kanał muzyczny nadawany z Astry2 (BlissTV). Jest to odpowiednik włoskiego CarpeDiem. Kanał może także swobodnie konkurować z VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Włoska muzyczna stacja telewizyjna Music Box Italia, nadająca swój sygnał za pośrednictwem satelity Hot Bird @ 13°E od kwietnia wejdzie w skład oferty programowej włoskiej platformy cyfrowej SKY Italia, a tym samym zostanie zakodowana. Widzowie w Europie stracą więc dostęp do kolejnego kanału muzycznego.

 

 

Music Box Italia trafi do płatnego pakietu Mondo platformy SKY Italia. Osoby nieposiadające wykupionego abonamentu włoskiej platformy cyfrowej stracą więc dostęp do tego kanału. Kanał ma zostać zakodowany już na początku kwietnia br.

 

Kanał nadaje swój sygnał za pośrednictwem satelity Hot Bird 8 @ 13°E, na częstotliwości 12.207 GHz, pol. H, SR:27500, FEC:3/4.

 

SkySunSat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Nie było mnie tylko dwa dni a tutaj proszę jakie informacje :shock:

Nawet bym się nie spodziewał że taki niepozorny kanał muzyczny Music Box Italia zostanie wchłonięty przez SKY Italia. Są lepsze kanały włoskie np: GAY.TV czy 102.5RTL które są także FTA. Teraz wcale już się nie zdziwię jeżeli te stacje też zostaną wchłonięte do SKY :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni na satelicie HotBird można odbierać nowy włoski kanał muzyczny - ONE. Jest dostępny na częstotliwości

12.558 V 27500, pojawił się na orbicie zaledwie tydzień temu, z początku emitowano programy ezoteryczne. Obecnie formuła chyba się zmieniła i można oglądać tylko same teledyski bez żadnych reklam. Niestety, jakość obrazu nie zachwyca :(

Przy okazji - inny nowy kanał muzyczny - BON zwiększył różnorodność nadawanych teledysków, z dnia na dzień staje się jakby lepszy. Jest dostępny na 11585 V 27500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...