Jump to content

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

Witam, jestem świezy i nie bardzo się znam (umowa w listopadzie - EXTRA+ i HBO na 5msc gratis) mam kilka pytań...

- jak w końcu jest z tymi opcjami MMP i C+x10 - jak włącze dziś to MMP jest grudzień i styczeń gratis? a 10xC+ za grudzień free i styczeń 20zł?

- czy po aktywowaniu opcji trzeba dekoder ustawić na kanale 11 w celu przesłania uprawnień?

- jak wygląda technicznie wyłączenie tych opcji, loguję się na ICA wchdzę w szegóły mojej ofert -> zestwienie ofert i tam będą na liście MMP i 10xC+ i będzie jakiś guzik "wyłącz ofertę"? i kalendarzem to zaznaczenia daty wyłączenia? czy może jakiś formularz i trzeba napisać jakaś formułkę że zelcam wyłączenie i podaje datę 31stycznia 2020? bo teraz mam w "zestawieniu ofert" paczkę HBO na 5msc gratis i tam nie ma na razie żadnego przycisku "wyłącz ofertę"

- Znajoma mi jeszcze mówiła tak na szybko że w grudniu może być jeszcze jakaś oferta na paczkę C+ na 3msc gratis icoś tam jeszcze - nie do końca zrozumiałem...  bywały takie oferty?

Ogólnie to Canal= przez ten Black Week ma bajzel w systemie i tyle. U mnie też dzisiaj w ICA wskoczyła nowa oferta na Black Week dla MultiMan Pack i kliknałem ją ponownie mimo że włączyłem to samo wcześnie w listopadzie.

Teraz konto miele i polowa rzeczy nie działa. Oczywiście na e-maila przyszło mi potwierdzenie skorzystania z nowej oferty na MultiMan Pack. CYRK! :-) Zobaczymy jutro co z tym jak nie to zadzwonię na infolinię bo w końcu potwierdzenie włączenia z systemu i PDF z warunkami promocji dostałem :-(

Godzinę temu, TolekBanan napisał:

Ja skorzystałem i za styczeń płacę tyle samo co za grudzien. Za multi dopłacam dopiero w lutym. Z

Dokładnie mam tak samo.

Edited by szunaj

dzwoniłem na infolinie i 10xC+ black weekend jest na grudzień za free i styczeń 20zł, konusl mnie kusił grudniem gratis i 25zł do końca umowy, ciekawe czy jak się skorzysta z black weekend to czy pozniej - od lutego opcja za 25zł będzie mozliwa do włączenia

Napisałem na chacie, że jak to jest, że w dokumentach mam bezpłatny okres do 31/01/2020, a widnieje koniec okresu gwarantowanego 01.01.2020r., dostałem info, że opcja jest bezpłatnie jednak do 31/01/2020 i już widnieje taka data wyłączenia w Strefie CANAL+.

Aktywując opcję dostajecie na maila regulamin a w nim jest jasno napisane miesiąc aktywacji i kolejny za 0 zł. Dlatego nie ma co drążyć tematu z Konsultantami na czacie.Jest jasny regulamin.Jak dolicza opłatę to będzie reklamacja.

Zrób to póki możesz bo zaraz poprawią ten bląd :-) Ja to zrobiłem a potem reklamacyjnie od ręki konsultant mi poprawił właściwie tzn tamta usunał by ta prawidłowo wskoczyłą w system. Ogólnie konsul powiedział że mają błedy w systemie i dlatego te oferty maja wszyscy prawie co uruchamiali listopadowe w ICA. To teraz w ICA wskoczył grudniowe na Black Week a tak nie powinno być. System przez pomyłkę obdarował wszystkich. :-) no i przechodzą z błędami przez system :-)

Edited by pablo21

Wg mnie to celowe działanie. U mnie tez pojawiła się ponownie opcja MMP którą aktywowałem w listopadzie.Ale w nocy gdy aktywowałem HBO jej nie było. Wniosek stąd taki, że coś cały czas grzebią w systemie.

ta oferta 10xc+ black weekend za 0zł grudzien i 20zł styczeń - wyłączenie w każdym momencie jest do jutra? czy dziś koniec? mozliwe że w grudniu będzie jakaś oferta na paczkę c+ 3msc gratis? bywało coś takiego?

Edited by robertokot25
7 minut temu, czerstwy napisał:

Oferta dla wybranych od dawna 3 miesiace za free i kolejne 30zł do końca umowy.

czyli jakbym się łapał to powinna być w ICA dostepna, bo nie widzę? po 3msc można zrezygnować? umowę podpisałem w listopadzie. a ta black weekend jest do jutra?

Bo trzeba po tym reklamować bo to błąd systemu że znowu nowa opcja pojawia się i da się właczyć w ICA. Tak być nie powinno. Musza jednak uznawać to od reki i ręcznie dawać gratis na styczeń. Ktoś u nich popełnił błąd i na szybko w systemie przekopiował warunki promocji z "+miesiaca" ale zamysł ich był że nie ważne czy właczysz w dniach 28-30 listopada czy też 1-2 grudnia to i tak tylko do końca roku za 0 zł. niestety warunki dają co innego i abonent jest wygranej pozycji.

Edited by pablo21
  • Confused 1
4 minuty temu, pablo21 napisał:

Bo trzeba po tym reklamować bo to błąd systemu że znowu nowa opcja pojawia się i da się właczyć w ICA. Tak być nie powinno. Musza jednak uznawać to od reki i ręcznie dawać gratis na styczeń. Ktoś u nich popełnił błąd i na szybko w systemie przekopiował warunki promocji z "+miesiaca" ale zamysł ich był że nie ważne czy właczysz w dniach 28-30 listopada czy też 1-2 grudnia to i tak tylko do końca roku za 0 zł. niestety warunki dają co innego i abonent jest wygranej pozycji.

Nie wipisuj tu bzdur.To jest standardowa opcja która pojawia się od czasu do czasu.Pierwszy niepełny + pełny miesiac za free następnie opłata lub możliwość wyłączenia.Więc jak według regulaminu przy włączeniu 1-2 grudnia mogło być do końca [email protected] szybki jesteś😂 ja sobie cierpliwie poczekam i meila z regulaminem nie kasuje.

Edited by czerstwy
  • Upvote 1