Jump to content
ircios

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

5 minut temu, robertokot25 napisał:

niby to co szunaj ale może byc jakiś cyrki jak przy MMP

Interesuje Ciebie tylko regulamin i to co w nim się znajduje i to musisz posiadać po akceptacji.Jak nie to reklamacją którą muszą uznać nie mają innego wyjścia.

• Haha 1

@czerstwy Przyszła pierwsza odpowiedź: " informuję, że naliczona opłata w wysokości 77,50zł za grudzień 2019r nie jest błędem obsługowym, który podlega korekcie. Opłata obejmuje pakiet COMFORT+ 22,50zł, MULTI MAN PACK ? 30zł i CANAL+ 25zł ". To teraz będzie wymiana korespondencji :)

Ja uruchomiłem HBO w piątek i mam dostęp tylko do końca grudnia.Można jeszcze coś ugrać aby dostęp był do końca stycznia??

• Like 1

właśnie aktywowałem opcję 10xc+ black weekend i też koniec okresu gwarantowanego to 01-01.2020, a powinno być 31-01-2018 ale bazjzel, jutro dzwonie i będą to prostowal i odraz zlęcę wyłączenie paczki c+ i mmp z black weekend na koniec okresy gwarantowanego czyli 31-01-2020, mozna przez infolinię? będzie jakiś podgląd w ICA z datą wyłączenia?

25 minut temu, markar napisał:

@czerstwy Przyszła pierwsza odpowiedź: " informuję, że naliczona opłata w wysokości 77,50zł za grudzień 2019r nie jest błędem obsługowym, który podlega korekcie. Opłata obejmuje pakiet COMFORT+ 22,50zł, MULTI MAN PACK ? 30zł i CANAL+ 25zł ". To teraz będzie wymiana korespondencji :)

Bezczelni.Mnie już by zagotowali😃

• Haha 1

2 godziny temu, misiek1985 napisał:

Ja uruchomiłem HBO w piątek i mam dostęp tylko do końca grudnia.Można jeszcze coś ugrać aby dostęp był do końca stycznia??

Ja uruchomiłem też w piątek, napisałem dziś o wyłączenie, dostałem potwierdzenie że 31.12 wyłączą, pojawiła się oferta z darmowym styczniem i uruchomiłem od nowa. Jutro napiszę żeby wyłączyli 31.01 😉

13 godzin temu, czerstwy napisał:

Bezczelni.Mnie już by zagotowali😃

Opłata już skorygowana :)  Ale MMP nadal do 01-01-2020  :( .

Sam też sprawdziłem jak to wygląda u mnie i oba pakiety za free grudzień, a styczeń mam C+ za 20, Multimanpack styczeń też gratis.

Wysłane z mojego Nokia 5.1 Plus przy użyciu Tapatalka

U mnie na  ICA jest już poprawna oferta do końca stycznia bez opłat  i prognozach jest tak samo do końca stycznia bez opłat :) 

Edited by XMAREKK30

U mnie po reklamacji na nieprawidłowo pobraną opłatę za MMP na koncie pojawiła się nadpłata 30zł😎promocja na wypasie.

• Upvote 1

Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko

Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł

Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia.

Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.

43 minuty temu, bobo235 napisał:

Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko

Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł

Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia.

Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.

Black Week był do wczoraj.

1 minutę temu, bobo235 napisał:

Szkoda :(

Czyli plusa miesiąca w grudniu rozumiem nie ma.

Możesz spróbować zadzwonić jeszcze na infolinię, bo na stronie wisi jeszcze ta opcja, chociaż miała być dostępna tylko do wczoraj. Może ktoś będzie miał możliwość włączenia :)

22 minuty temu, bobo235 napisał:

Szkoda :(

Czyli plusa miesiąca w grudniu rozumiem nie ma.

Od wczoraj świeci dopełnienie do Extra+ na niższych pakietach. Zamiast + miesiąca, bonus świąteczny :)

Niestety już po promocji. Spóźniłem się.

W ICA pojawiła mi się zakładka Netlixa, jak w nią wchodzę pojawia się komunikat, że jak nie masz w swojej ofercie to wejdź w zkaładkę poszerz swoją ofertę, ale tam nic nie ma dot. Netflixa. Ciekawe jakie ceny dadzą. Mogliby wypromować tą ofertę dając np ten grudzień za free. Akurat by było na wiedźmina.

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Chcesz na miesiąc za darmo? 

Tutaj zapraszam.

30 dni na próbę. 

https://www.netflix.com/signup/planform

Ja tam nie widzę nic "za darmo" ale za najtaniej 34 zł.

Zresztą widzę, że netflix w pc+ nie dla mnie bo tylko na wifiboxy ma byc dostępny.

Edited by bobo235

5 minut temu, bobo235 napisał:

Ja tam nie widzę nic "za darmo"

Jak nie ma jak jest. :P

2019-12-03-100805.jpg

Edited by kingofsouth

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Jak nie ma jak jest. :P

2019-12-03-100805.jpg

To może Ty masz, ja w miejscu Twojego "Otrzymasz plan Premium za darmo..." mam "Możesz zmienić plan na wyższy lub nizszy w dowolnym momencie".

Myśłałem że sobie jaja robisz, ale odpaliłem na innej i faktycznie inaczej wygląda trochę opcje wyboru pakietu, ale za free dalej nie ma.