Jump to content
ircios

+ Miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

+ miesiąca polega na 6 miesięcy za free po dobraniu MR. Niestety aktywacje standardowe 😂

Info od konsula.

Dzwoniłem na Ica i tam mówili , że plusem miesiąca są eleweny ? Czy to prawda na infolinii kwitlem 10 minut i się rozlaczylem. Napiszcie jak to wygląda jak się czegoś dowiecie.

Ja dzisiaj brałem 2 deki wifi do MR i za obydwa aktywacja po 0zł i za obydwa 6miesięcy za darmo potem od grudnia po 10zeta za każdy.

Spieszcie się bo niedługo braknie deków.

Nie wiem czy to w ramach +miesiąca ale miałem dzisiaj propozycje bezpłatnej wymiany mydelniczki na wifiboxa. Gdybym się zdecydował mam w ciągu 14 dni dokonać wymiany w punkcie.Oczywiście się nie zdecyduję :D

Ja dziś byłem w punkcie i Pani proponowała mi wifi box aktywacja 0zł,  0zł przez 6 miesięcy a później po 10zł do końca umowy.

Gdyby ten dekoder działał jak należy można by się było zastanowić nad wymianą. Chociaż w pierwszej kolejności szybciej pozbyłbym się turboboxa. Ale akurat na ten model nie ma takiej promocji :D

3 godziny temu, tombik87 napisał:

Ja dziś byłem w punkcie i Pani proponowała mi wifi box aktywacja 0zł,  0zł przez 6 miesięcy a później po 10zł do końca umowy.

Pytałem o tą promocję i w punkcie i na infolinii. Jest, ale tylko dla osób, które jeszcze nie mają multiroomu. Ktoś, kto już ma choć 1 dodatk. dekoder nie może z niej skorzystać. Ot, całe nc+ i równe traktowanie klientów.

Ot popatrz jak ktoś ma już C+ to też nie może skorzystać z innych promocji na C+. Tak samo jest z multiroomem.

A ja wczoraj dobrałem MR w ofercie + miesiąca. Jak się okazało aktywacja dekodera do MR w tym przypadku wifibox 0. 6 m. za 0, a potem 10. W sumie wyszło prawie 7 m. za free..

• Thanks 1

Pierwszy. To jest oferta dla tych co dobierają MR.

I dla tych co mają min 12m do końca umowy.

• Like 1

Ktoś próbował brać ten +miesiąca z mydelniczką? Interesuje mnie czy biorąc ITI-2851S też brak aktywacji, czy w tym wypadku trzeba zapłacić 49 zł aktywacji? Jutro muszę i tak zrobić wycieczkę po APS, bo coś czuję że i tak tych dekoderów na stanie mogą nie mieć. Szkoda że wifiboxy nie obsługują Unicable (chyba najgorsze złomy jakie mają w nc+ 😋 ).

Wszystkie dodatkowe są za free. 

• Thanks 1

Posted (edited)

b2e5a870301e6.png

Także to nie jest promocja tylko na pierwszy dekoder ale też na drugi, trzeci, czwarty i piąty.

Edited by tombik87
  • Thanks 1

Dzięki za odpowiedź, także czas na wycieczkę w poszukiwaniu dekodera.

Witam 

Interesuje mnie wymiana dekoderów na dekoder 4K i wifibox. Teraz posiadam stary multiroom po cyfrze na kartach cameloon. Dekodery które posiadam to premiumbox wifi i sagemcom. I mam pytanko jak teraz zdam dwa dekodery i zrobię aneks do umowy na nowy multi. To czy na multi będę miał promocje 5 free? Pozdrawiam 

Posted (edited)

No nie wiem czy to promocja na drugi lub trzeci dekoder multiroom. Gdy dowiedziałem się o tej promocji zadzwoniłem do NC+ by dobrać jeszcze jeden multiroom. Pani konsultantka która odebrała telefon początkowo nie miała pojęcia o czym ja mówię, po rozmowie z kimś mądrzejszym stwierdziła że mi ta promocja się nie należy bo już jeden multiroom posiadam a to promocja dla tych co biorą pierwszy do umowy. Więc nie wiem jak to jest.

Edited by Ozzy666

Na umowie z pakietem Nowy Start+ i dekoder WIFI-box+  przyszła mailem oferta na multiroom w promocji  z ewentualną koniecznością wymiany dekodera głównego jeśli nie jest PVR.

I co w zwiazku z tym? Jest to +miesiąca dla abonentów. 

To że miesiąc wcześniej w tej umowie twierdzili że nie można tego zrobić. Teraz się odmieniło i proponują jako +miesiąca i już się da, jednak klient już nie chce.

Drobny komunikat techniczny: jeśli ktoś zauważył, że nieco się zmniejszyła lista postów w tym wątku, to niech się nie martwi, nic nie zostało skasowane, doszło tylko do pomyłki, bo zamiast przenieść jeden post, to cały temat o tej promocji poszedł do dyskusji ogólnej o NC+. W najbliższym czasie zrobi się przegląd i wyodrębni resztę postów o promocji "+ miesiąca".

Czy na czerwiec jest przygotowany + miesiąca ?

Można sprawdzić na stronie nc+.

Konsultant odpisal : " Canal+ za 20 zł na 1 miesiąc. Z promocji będzie można skorzystać od 03.06.2019 r."

• Like 1