Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisze bzdur tylko to co konsule mówią i się upierają. Tak bzdury to oni gadają czy to infolinia czy to czat. Ja wszedłem w spór z konsulem i po analizie konta i konsultacjach z przełożonym przyznał mi racje ale powiedział mu przełożony że tak nie miała wygląda ta promocja bo to nie jest "+miesiąca" tylko oferta specjalna itd. Konsul musiał to ręcznie poprawiać. Zobaczymy czy wam ten bałagan co macie teraz na kontach po właczeniu najpierw oferty z listopada a teraz drugi raz z grudnia da możliwość darmowego stycznia 2020 nadal bez reklamacji. Trzeba od reki to wyjaśniać bo jak zlecacie wyłaczenie to wam liczą koniec okres darmowego jako 31.12.2019r. a nie 31.01.2020r. Ja już mam od reki poprawione na koncie.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie włączyłem sobie opcje HBO z HBO go na dwa miesiące w promocji Black Weekend, straciłem cenę 20 zł za miesiąc ale zyskałem dwa miesiące i tak planowałem te opcje wyłączyć pod koniec stycznia.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, czerstwy napisał:

Nie wipisuj tu bzdur.To jest standardowa opcja która pojawia się od czasu do czasu.Pierwszy niepełny + pełny miesiac za free następnie opłata lub możliwość wyłączenia.Więc jak według regulaminu przy włączeniu 1-2 grudnia mogło być do końca roku?@markar szybki jesteś? ja sobie cierpliwie poczekam i meila z regulaminem nie kasuje.

Dokładnie. W nc+ od zawsze w każdej opcji jest, że miesiąc włączenia za free, nie ważne czy ta oferta nazywa się +miesiące czy jest to zwykła cennikowa opcja to za miesiąc włączenia nie płacimy. Jak wół stoi w obydwu opcjach, że miesiąc włączenia za 0 zł i kolejny miesiąc też 0 zł. Jak chcą to niech naliczają opłatę za styczeń, zareklamuje się i w ramach rekompensaty poprosić się o luty gratis :D

 

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi policzyli za obydwie opcje juz w grudniu 65zl doszlo za nic,podwoiły sie oferty ta dzisiejsza i ta 2dni temu na HBO I SMP.

poszło pismo,jutro już nowe rachunki wysyłaja,beda miec,malo czasu na poprawe i korekty?

podobno jedna ze specjalistek juz dziala z tym , dostalem info.na czacie, ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, robertokot25 napisał:

mi konsul na czace napisał że data 01-01-2020 jest prawidłowa (Multi man pack) i styczeń i grudzień jest za darmo, a tutaj czytam że niektórym zmieniili daty na 31-01-2020.. ale bajzel

Nie jest prawidłowa.Proponuje pisać reklamacje.Im więcej tym lepiej dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pablo21 napisał:

Zrób to póki możesz bo zaraz poprawią ten bląd :-) Ja to zrobiłem a potem reklamacyjnie od ręki konsultant mi poprawił właściwie tzn tamta usunał by ta prawidłowo wskoczyłą w system. Ogólnie konsul powiedział że mają błedy w systemie i dlatego te oferty maja wszyscy prawie co uruchamiali listopadowe w ICA. To teraz w ICA wskoczył grudniowe na Black Week a tak nie powinno być. System przez pomyłkę obdarował wszystkich. :-) no i przechodzą z błędami przez system :-)

 

Dzięki, aktywowałem. Niestety nie miałem takiego szczęścia do konsultanta. Od pierwszego wypowiedzianego słowa był bardzo nieuprzejmy i lekceważący. Niby reklamacja została złożona, ale będzie trzeba sprawę monitorować.

 

A w "Szczegóły mojej oferty" jaką masz datę "końca okresu gwarantowanego" oraz "aktualną cenę" dla włączonych opcji z Black Weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...