Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świezy i nie bardzo się znam (umowa w listopadzie - EXTRA+ i HBO na 5msc gratis) mam kilka pytań...

 

- jak w końcu jest z tymi opcjami MMP i C+x10 - jak włącze dziś to MMP jest grudzień i styczeń gratis? a 10xC+ za grudzień free i styczeń 20zł?

- czy po aktywowaniu opcji trzeba dekoder ustawić na kanale 11 w celu przesłania uprawnień?

- jak wygląda technicznie wyłączenie tych opcji, loguję się na ICA wchdzę w szegóły mojej ofert -> zestwienie ofert i tam będą na liście MMP i 10xC+ i będzie jakiś guzik "wyłącz ofertę"? i kalendarzem to zaznaczenia daty wyłączenia? czy może jakiś formularz i trzeba napisać jakaś formułkę że zelcam wyłączenie i podaje datę 31stycznia 2020? bo teraz mam w "zestawieniu ofert" paczkę HBO na 5msc gratis i tam nie ma na razie żadnego przycisku "wyłącz ofertę"

- Znajoma mi jeszcze mówiła tak na szybko że w grudniu może być jeszcze jakaś oferta na paczkę C+ na 3msc gratis icoś tam jeszcze - nie do końca zrozumiałem...  bywały takie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Canal= przez ten Black Week ma bajzel w systemie i tyle. U mnie też dzisiaj w ICA wskoczyła nowa oferta na Black Week dla MultiMan Pack i kliknałem ją ponownie mimo że włączyłem to samo wcześnie w listopadzie.

 Teraz konto miele i polowa rzeczy nie działa. Oczywiście na e-maila przyszło mi potwierdzenie skorzystania z nowej oferty na MultiMan Pack. CYRK! :-) Zobaczymy jutro co z tym jak nie to zadzwonię na infolinię bo w końcu potwierdzenie włączenia z systemu i PDF z warunkami promocji dostałem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Napisałem na chacie, że jak to jest, że w dokumentach mam bezpłatny okres do 31/01/2020, a widnieje koniec okresu gwarantowanego 01.01.2020r., dostałem info, że opcja jest bezpłatnie jednak do 31/01/2020 i już widnieje taka data wyłączenia w Strefie CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to póki możesz bo zaraz poprawią ten bląd :-) Ja to zrobiłem a potem reklamacyjnie od ręki konsultant mi poprawił właściwie tzn tamta usunał by ta prawidłowo wskoczyłą w system. Ogólnie konsul powiedział że mają błedy w systemie i dlatego te oferty maja wszyscy prawie co uruchamiali listopadowe w ICA. To teraz w ICA wskoczył grudniowe na Black Week a tak nie powinno być. System przez pomyłkę obdarował wszystkich. :-) no i przechodzą z błędami przez system :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba po tym reklamować bo to błąd systemu że znowu nowa opcja pojawia się i da się właczyć w ICA. Tak być nie powinno. Musza jednak uznawać to od reki i ręcznie dawać gratis na styczeń. Ktoś u nich popełnił błąd i na szybko w systemie przekopiował warunki promocji z "+miesiaca" ale zamysł ich był że nie ważne czy właczysz w dniach 28-30 listopada czy też 1-2 grudnia to i tak tylko do końca roku za 0 zł. niestety warunki dają co innego i abonent jest wygranej pozycji.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pablo21 napisał:

Bo trzeba po tym reklamować bo to błąd systemu że znowu nowa opcja pojawia się i da się właczyć w ICA. Tak być nie powinno. Musza jednak uznawać to od reki i ręcznie dawać gratis na styczeń. Ktoś u nich popełnił błąd i na szybko w systemie przekopiował warunki promocji z "+miesiaca" ale zamysł ich był że nie ważne czy właczysz w dniach 28-30 listopada czy też 1-2 grudnia to i tak tylko do końca roku za 0 zł. niestety warunki dają co innego i abonent jest wygranej pozycji.

Nie wipisuj tu bzdur.To jest standardowa opcja która pojawia się od czasu do czasu.Pierwszy niepełny + pełny miesiac za free następnie opłata lub możliwość wyłączenia.Więc jak według regulaminu przy włączeniu 1-2 grudnia mogło być do końca roku?@markar szybki jesteś? ja sobie cierpliwie poczekam i meila z regulaminem nie kasuje.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...