Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zyskasz! To jest jasna promocja Black Week w Platformie Canal+. Właczasz w okresie od 28.11.2019 do 02.12.2019 i opcje dodatkowe HBO z HBO GD oraz MultiMan Pack masz do końca roku za 0 zł a potem decydujesz czy rezygnujesz lub zostajesz bez zobowiązania za kwotę 25 zl miesięcznie i możesz też w każdej chwili zrezygnować do końca trwania umowy. Takie są warunki promocji Platformy Canal+. Tutaj nie ma tak jak +miesiaca że jak sobie włączysz w grudniu czyli 1 lub 2 grudnia aktywacji zawsze jest za 0zł (bo niepełny!) to miesiąc styczeń masz już za 0 zł jak pełny miesiąc. Tutaj masz jasno określone jakie są zasady i co musisz spełnić. Włączasz we wskazanym okresie dostajesz do końca roku za 0 zł a potem decydujesz co z tym zrobisz bo to promocja bez zobowiązania do końca trwania umowy. :-) To wszystkie jest jasno jak słońce i nic nie ma ukrytego. Promocja jest dla tych co nie mają obu promocyjnych opcji. Jest jeszcze paczka 10xCanal+ za 20 zł do końca roku też w Black Week ale to było też już z początkiem listopada 2019 niby jako +miesiaca tylko potem się z tego wycofali. Ja z tego skorzystałem własnie w listopadzie bo listopada za 0 zł a potem zobowiązania za 20 zł do końca grudnia czyli 10 zł na miesiac za całą paczkę Canal+ :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wg. opisu pomocji za 0 zł tylko do końca roku a potem płatne. Tutaj zapis jest z +miesiaca ale opis inny. Tak więc ja to rozumiem że to oferta specjalna i ograniczona czyli że obojętnie którego dnia w okresie 28.11-02.12.2019r. właczych to i tak za 0 zł tylko do końca roku i potem trzeba zlecić wyłaczenie z końcem roku. Ja bym nie ryzykował z zostawieniem tego na styczeń skoro PC+ jasno opisała ofertę że za 0 zł do końca roku. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsultant na chacie ICA potwierdził że nie ważne którego dnia się właczy to i tak za 0 zł tylko do końca roku a potem trzeba płacić lub wyłaczyć by nie płacić. Chociaż zapisy regulaminu temu przeczą. Dziwne to ale zobaczymy? Jak będzie tak jak Ty piszesz to "brawo Ty!" :-) Ale nie jasno to wszystko jest bo pisało wyraźnie do końca roku za 0 zł. Ale oni popełnili błąd bo skopiowali zapisy regulaminu "+miesiąca" stąd taki cyrk :-) eśli ktoś jest niepewny to niech poczeka z właczeniem do jutra :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

Tak było dotychczas.Nie tylko + miesiąca ale i inne promocje są niedostępne dla umów nieoznaczonych

Mnie też Pan konsultant powiedział, że "black weekend" nie jest dla umów nieoznaczonych.

Edytowane przez K2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu wariantach zdanie 0 zł do końca grudnia jest prawdziwe.Regulamin jasno mówi, że miesiąc aktywacji i kolejny są bezpłatne.Jedyne ryzyko jest takie, że promocja zniknie o północy i jutro nie będzie już dostępna.Sam się waham czy aktywować czy czekać do jutra ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, elkanguro napisał:

No to jeśli regulamin promocji jest aktualny to tak powinno być. Według grafiki w otrzymanym e-mailu czas trwania promocji black weekend to od 29.11 do 2.12. Ale z drugiej strony napisane, że bezpłatnie do końca roku.

hmmm, jeśli weźmiesz w listopadzie, to masz zgodnie z dokumentami, czyli do końca grudnia. Właśnie otworzyłem multi i w tabelce jest to dość jasno opisane. W listopadzie bez zmian, w grudniu 0 i potem 30.

8 godzin temu, Pawel napisał:

W obu wariantach zdanie 0 zł do końca grudnia jest prawdziwe.Regulamin jasno mówi, że miesiąc aktywacji i kolejny są bezpłatne.Jedyne ryzyko jest takie, że promocja zniknie o północy i jutro nie będzie już dostępna.Sam się waham czy aktywować czy czekać do jutra ;)

data promocji jest do 2.12.. ja ryzykuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oni chyba sami nie wiedzą, co piszą.

Wyraźnie dziś napisane, że opcje są do końca stycznia bez opłat.

Po włączeniu MMP na koncie widnieje data końca okresu gwarantowanego 01.01.2020r. i opłata już od stycznia. Konsultant twierdzi to samo, że bez opłat do końca tego miesiąca, mimo że w dokumentach promocji widnieje okres bezpłatny do 31/01/2020.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest właśnie pies pogrzebany bo kolega też dzisiaj rano znajomy też z tego skorzystał w swoim ICA i tak samo okres gwarantowany datę 01.01.2020. Dzwonił specjalnie z tym na infolinię Canal+ i mu powiedzieli że ma za 0 zł do końca roku mimo iż dzisiaj jest 1 grudnia i to dzisiaj właczył. Przytoczył regulamin zaakaceptowany w dokumentach to konsul powiedział że to jest błąd w samej promocji ale miało być nie ważne czy właczasz w listopadzie 28-30 listopada czy w grudnia 1-2 grudnia tylko za 0 zł do końca roku. Ktoś w Canal+ przekopiował zapisy w regulaminie z +miesiaca i się to wyklucza teraz na korzyść abonenta z uwagi na datę właczenia opcji dodatkowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martwcie. Jak mam na mailu jaki regulamin zaakceptowałem i nie muszę siedzieć i przeglądać ICA bo to oni powinni zapewnić odpowiedni regulamin przy akceptacji. Jak w styczniu będzie opłata, to wystarczy reklamacja, że podczas aktywacji usługi był taki i taki regulamin. Bedę musieli wywiązać się z tego co zaaferowali i dodatkowo nawet jakiś bonus mogą dorzucić. Przerabiałem to nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...