Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie aktywowałem opcję 10xc+ black weekend i też koniec okresu gwarantowanego to 01-01.2020, a powinno być 31-01-2018 ale bazjzel, jutro dzwonie i będą to prostowal i odraz zlęcę wyłączenie paczki c+ i mmp z black weekend na koniec okresy gwarantowanego czyli 31-01-2020, mozna przez infolinię? będzie jakiś podgląd w ICA z datą wyłączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, markar napisał:

@czerstwy Przyszła pierwsza odpowiedź: " informuję, że naliczona opłata w wysokości 77,50zł za grudzień 2019r nie jest błędem obsługowym, który podlega korekcie. Opłata obejmuje pakiet COMFORT+ 22,50zł, MULTI MAN PACK ? 30zł i CANAL+ 25zł ". To teraz będzie wymiana korespondencji :)

Bezczelni.Mnie już by zagotowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek1985 napisał:

Ja uruchomiłem HBO w piątek i mam dostęp tylko do końca grudnia.Można jeszcze coś ugrać aby dostęp był do końca stycznia??

Ja uruchomiłem też w piątek, napisałem dziś o wyłączenie, dostałem potwierdzenie że 31.12 wyłączą, pojawiła się oferta z darmowym styczniem i uruchomiłem od nowa. Jutro napiszę żeby wyłączyli 31.01 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko

Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł

Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia.

Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bobo235 napisał:

Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko

Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł

Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia.

Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.

Black Week był do wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bobo235 napisał:

Szkoda :(

Czyli plusa miesiąca w grudniu rozumiem nie ma.

Możesz spróbować zadzwonić jeszcze na infolinię, bo na stronie wisi jeszcze ta opcja, chociaż miała być dostępna tylko do wczoraj. Może ktoś będzie miał możliwość włączenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już po promocji. Spóźniłem się.

W ICA pojawiła mi się zakładka Netlixa, jak w nią wchodzę pojawia się komunikat, że jak nie masz w swojej ofercie to wejdź w zkaładkę poszerz swoją ofertę, ale tam nic nie ma dot. Netflixa. Ciekawe jakie ceny dadzą. Mogliby wypromować tą ofertę dając np ten grudzień za free. Akurat by było na wiedźmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Chcesz na miesiąc za darmo? 

Tutaj zapraszam.

30 dni na próbę. 

 

https://www.netflix.com/signup/planform

 

 

Ja tam nie widzę nic "za darmo" ale za najtaniej 34 zł.

 

Zresztą widzę, że netflix w pc+ nie dla mnie bo tylko na wifiboxy ma byc dostępny.

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...