Jump to content
Sign in to follow this  
ircios

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

Soory...może I moje rady z d..y, ale za to Twoje to raczej z czarnej d..y. z skwarkami😁. Nie podoba się, to inaczej się odnoś, bez obrażania. Tyle w temacie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ircios zwisa mi czy się obrażasz czy nie ale dałeś dwie rady nietrafione. Co więcej narażasz gościa na niepotrzebne koszty dlatego jak nie masz o czymś pojęcia to może nie pisz a nie tworzysz tysiące postów o niczym i wprowadzasz w błąd. W jednym się z Tobą zgodzę: tyle w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się obrażam? Co Ty za farmazony tu klepiesz? To Ty mnie próbujesz obrażać. Widzę, że dobry matematyk jesteś..tzn probujesz nim być i policzyłeś moje tysiace postów o niczym.  Policz swoje puste posty nic nie wnoszące, i często z brakiem wiedzy. O dekoderach nie wspomne, a potem pisz pod moim adresem. Nic dziwnego, że tu siedzisz i sprzedajesz swoje mądrości sprzedażowe, bo nie masz klientów w tym swoim punkciku . Nic dziwnego z takim podejściem. Braku szacunku dla klienta i jak ktoś kończy rozmowę to jest koniec, a Ty mielisz, aby tylko na Twoje było. Na chleb jeszcze mówiłeś beb, jak ja już byłem tu na forum. Z czym do ludzi się pytam? 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×