Jump to content
Sign in to follow this  
ircios

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

Soory...może I moje rady z d..y, ale za to Twoje to raczej z czarnej d..y. z skwarkami😁. Nie podoba się, to inaczej się odnoś, bez obrażania. Tyle w temacie. 

@ircios zwisa mi czy się obrażasz czy nie ale dałeś dwie rady nietrafione. Co więcej narażasz gościa na niepotrzebne koszty dlatego jak nie masz o czymś pojęcia to może nie pisz a nie tworzysz tysiące postów o niczym i wprowadzasz w błąd. W jednym się z Tobą zgodzę: tyle w temacie.

Ja się obrażam? Co Ty za farmazony tu klepiesz? To Ty mnie próbujesz obrażać. Widzę, że dobry matematyk jesteś..tzn probujesz nim być i policzyłeś moje tysiace postów o niczym.  Policz swoje puste posty nic nie wnoszące, i często z brakiem wiedzy. O dekoderach nie wspomne, a potem pisz pod moim adresem. Nic dziwnego, że tu siedzisz i sprzedajesz swoje mądrości sprzedażowe, bo nie masz klientów w tym swoim punkciku . Nic dziwnego z takim podejściem. Braku szacunku dla klienta i jak ktoś kończy rozmowę to jest koniec, a Ty mielisz, aby tylko na Twoje było. Na chleb jeszcze mówiłeś beb, jak ja już byłem tu na forum. Z czym do ludzi się pytam? 😁

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.