Jump to content
Guest kingofsouth

YouTube Premium

Recommended Posts

Brak reklam w YT to ja mam nawet nie korzystając z tego śmiesznego premium.

To napisz jak to zrobić na Tv i Ipadzie korzystając z aplikacji, a nie przez przeglądarkę ;)

Posted (edited)

Szczerze mówiąc nie wiem. Mam smart TV LG, i żadnej reklamy jeszcze nie widziałem korzystając z aplikacji YT.

edit: o przepraszam, właśnie oglądam YT na smart TV. Co jakieś 10 klipów pojawia się na 5 sekund animacja z logo YT, bez żadnych dźwięków. Faktycznie mega wkurzająca reklama :P.

Edited by diabeu

Nie  wiem gdzie się zahaczyć, więc zapytam Was tutaj - jeśli złe miejsce, proszę o podpowiedź. 
Nieczęsto  włączam YT w swoim TV, a już  sporadycznie robię to przez  dekoder Horizon (UPC😏). Niemniej  do dziś raczej  schodów nie było, ale teraz chciałem pooglądać "dinozaurów" rocka, wybrałem pozycję, no i  najpierw długo kręciło się kółeczko...aż wreszcie wyświetlił się komunikat o błędzie z info, że "na tym urządzeniu nie może być to odtworzone"... tak mniej-więcej. Nie żądajcie dokładnego cytatu.Nie wszystkie pozycje mają taki problem, ale czekanie na  odtworzenie  może  wnerwić!!! 
YT w smartTV nie miał już takich oporów, choć pojawił się dotąd  nieobecny panel logowania - na szczęście  do pominięcia...i  wszystko odtworzyło się bez sprzeciwu.

23 godziny temu, diabeu napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem. Mam smart TV LG, i żadnej reklamy jeszcze nie widziałem korzystając z aplikacji YT.

edit: o przepraszam, właśnie oglądam YT na smart TV. Co jakieś 10 klipów pojawia się na 5 sekund animacja z logo YT, bez żadnych dźwięków. Faktycznie mega wkurzająca reklama :P.

Z którego roku jest ten TV? Ja miałem kiedyś podobnie na moim Philipsie z 2012 roku, że przez jakieś 2-3 lata nie było reklam. Teraz akurat Youtube na nim już nie działa, bo jakieś 2 lata temu przestali wspierać aplikację na tym modelu. Po tych 2-3 latach reklamy zaczęły się pojawiać. Trzeba wiedzieć, że na SmartTV(nie jestem pewien czy na wszystkich) materiał w aplikacjach nie jest wyświetlany bezpośrednio ze źródła tylko za pośrednictwem portalu producenta TV. Prawdopodobnie producenci TV wykupują u Google kilkuletni abonament na YouTube bez reklam dla swoich modeli TV. Być może dotyczy to tylko wyższych modeli TV(ja akurat mam odbiornik z serii 8).

Guest kingofsouth
W dniu 15.06.2019 o 08:52, lukimann napisał:

@kingofsouth

4 zł subskrypcja to w ramach promocji czy to stała opłata?

Promocja.

3 godziny temu, strzala napisał:

Z którego roku jest ten TV? 

Zeszłoroczny model.

Guest kingofsouth

Znalazłem film z polskimi napisami. Jest nim "The Thinning" w 4K z 2016.

Spoiler

Guest kingofsouth

Tylko korzystać. Warto.

Tak, warto, ale jak już ma zaabonowany You Tube Music, to nic nie daje. Tak jak ja mam już od 2 miesięcy You Tubę Music, to proponują tylko dopłatę 1,24 (chyba) i od nowego miesiąca dołożenia 4 zł do 19.99. Fajne, jak ktoś jeszcze z tego nie skorzystał.