Skocz do zawartości

YouTube Premium


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To 60 zł miesięcznie w Irlandii za pakiet rodzinny odpowiada naszym 36 zł, jeśli chodzi o siłę nabywczą. A nawet patrząc obiektywnie masz to taniej ;).

Zapewne jako mieszkaniec, wiesz, że średnia pensja to 3 tysiące euro, nie złotych jak w PL.

Tak więc moje pytanie, o to ile chciałbyś płacić pozostaje aktualne, możesz zamienić złotówki na euro, funty, korony, ruble, dirhamy, co tam wolisz ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to duże znaczenie. Przykładowo Sky Sports F1 w Sky Now to 33 funty miesięcznie, albo 195 funtów za jeden sezon ;).

Więc po prostu ceny takie są. To Netflix i Amazon są jak na rynek UK bardzo tanie (i zresztą pisał o tym @umek wielokrotnie).

Youtube Premium jest wyceniony adekwatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawa usluga , z dobra jakoscia obrazu. 

Ktoś nie ma ochoty, to  nie musi subskrybować. To moje zdanie. Więcej produkcji oryginalnych przetlumaczonych i będzie dobrze ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Wziąłem na 3 miesiące z ciekawości, córka i tak cały czas coś tam ogląda, to przynajmniej bez reklam będzie miała:), nic z tłumaczeniem z tych originals nie znalazłem póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 17:22, bugmenot napisał:

Zapewne jako mieszkaniec, wiesz, że średnia pensja to 3 tysiące euro, nie złotych jak w PL.

Średnia w Polsce to (podobno) 5164zł brutto - biorąc kurs Euro z piątku daje to 1200 Euro. A i tak w PL mało kto takie wynagrodzenie widzi co miesiąc na swoim koncie. Ale to w już zupełnie inny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo to chyba oczywiste, że kwota brutto to nie jest netto. W tym kontekście to jedno i to samo, bo żeby dostać na konto ok. 3700zł trzeba zarabiać ok 5164zł brutto. 

Druga kwestia - nie zmienia to tego, że w PL mało kto widzi takie pieniądze na swoim koncie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg numbeo, które ageguje różne dane statystyczne z wielu źródeł średnia w Polsce po opodatkowaniu to 3300 zł, a w Irlandii 2300 euro, a rodzina w Dublinie "na życie" wydaje 2 razy tyle co rodzina w Warszawie. Ale to chyba mimo wszystko nie na temat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do średniej z tego co wiem zalicza się przedsiębiorstwa z co najmniej 9 pracownikami więc nic dziwnego, że średnia jest zawyżona. Wiadome, że w większych firmach płaci się więcej, więc tak naprawdę zarabia się mniej w Polsce niż to wynika z badań :)

 

No ale to nie temat na ten wątek.

 

Czy też zauważyliście, że po wprowadzeniu Youtube Premium reklamy są dłuższe i bardziej nachalne? Tylko czekać, aż zlikwidują przycisk pomijania reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, mingo napisał:

 

 

Czy też zauważyliście, że po wprowadzeniu Youtube Premium reklamy są dłuższe i bardziej nachalne? Tylko czekać, aż zlikwidują przycisk pomijania reklamy.

Zauważyłem,  że posiadając Premium korzystanie z Youtube to czysta przyjemność.

Brak reklam jest odczuwalny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kingofsouth napisał:

Zauważyłem,  że posiadając Premium korzystanie z Youtube to czysta przyjemność.

Brak reklam jest odczuwalny. :)

To wiadome, jednak zauważyłem, że po pierwsze zwiększyli częstotliwość reklam a po drugie je wydłużyli. Jeżdżąc do pracy często słucham muzyki z youtube, nie mam za bardzo możliwości w samochodzie szukać przycisku pomijania reklam i do tej pory mi nie przeszkadzały zbyt mocno. Jednak od blisko tygodnia w ten sposób więcej nasłuchałem się reklam niż muzyki :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Korzystał ktoś z was z YouTube TV?

Będzie to u nas w kraju śmigało? ;)

 

1.jpg

2.jpg

 

Edit:

Już znalazłem info , że to w Stanach działa. A szkoda :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2019 o 17:59, umek napisał:

Youtube jest wyceniony tak by z miejsca wziąć pakiet rodzinny.

 

Tyle tylko że pakiet rodzinny ma sens jeśli masz do tego MUZYKĘ (Google Play Music) oraz TELEWIZJĘ!!!

A tylko ja zmusiłem telewizję od Youtube do działania w Polsce ale to inna historia..

W dniu 20.05.2019 o 19:31, kingofsouth napisał:

Korzystał ktoś z was z YouTube TV?

Będzie to u nas w kraju śmigało? ;)

 

1.jpg

2.jpg

 

Edit:

Już znalazłem info , że to w Stanach działa. A szkoda :/

 

Śmiga. Ale trzeba umieć to ustawić. Bije na głowę wszystkie Playery + i - NCplusy Go, Iplę (to akurat nietrudne) WP Piloty i inny polski szajs.

W dniu 16.05.2019 o 20:21, GrubyBubu napisał:

Wziąłem na 3 miesiące z ciekawości, córka i tak cały czas coś tam ogląda, to przynajmniej bez reklam będzie miała:), nic z tłumaczeniem z tych originals nie znalazłem póki co.

 

Kobra Kai możesz oglądać bez napisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Miesiąc korzystania z usługi YouTube Music oraz YouTube Premium już za mną,  wczoraj została pobrana mi opłata 4 zł(YouTube Premium) za kolejny miesiąc. Uważam , że warto. Brak reklam powoduje, że korzystanie z YouTube na Smart TV, PS4, Androidzie to czysta przyjemność.  Produkcje Oryginale mam nadzieje, że zostaną na nasz rynek potraktowane poważnie, bo brak tłumaczeń ( napisów) nie przyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wstępnie,  jeśli chodzi o oryginale to jest tam coś co przyciąga uwagę?

Przypuszczam, że puki co na razie jest znikome zainteresowanie i na napisy kiedyś tam..w przyszłości przyjdzie czas.

@kingofsouth

Oprócz braku reklam ta wersja różni się jeszcze od tej za Free?

4 zł subskrypcja to w ramach promocji czy to stała opłata?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...