Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 13.05-19.05

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 3. etap: Vinci - Orbetello (+ Giro Extra od 17:00)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:30)
23:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 2. etap (do 01:00)

 

Wtorek, 14.05:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 4. etap: Orbetello - Frascati (+ Giro Extra od 17:00)
20:25 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 20:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 3. etap (do 01:00)

 

Środa, 15.05:

 

13:45 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 5. etap: Frascati - Terracina (+ Giro Extra od 17:00)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Lubin - Cracovia (+ wstęp od 20:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 4. etap (do 01:00)

 

Czwartek, 16.05:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 6. etap: Cassino - San Giovanni Rotondo (+ Giro Extra od 17:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 5. etap (do 01:00)

 

Piątek, 17.05:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 7. etap: Vasto - L'Aquila (+ Giro Extra od 17:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 6. etap (do 01:00)

 

Sobota, 18.05:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 8. etap: Tortoreto Lido - Pesaro (+ Giro Extra od 17:00)
15:25 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (+ wstęp od 15:00)
18:45 E2 JEŹDZIECTWO: Zawody Global Champions Tour w Madrycie (do 20:40)
21:00 E1 KOLARSTWO: Tour of California - 7. etap (do 22:55)

 

Niedziela, 19.05:

 

08:00 E2 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig w Holandii
12:00 E1 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig w Holandii
13:05 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 9. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas (+ Giro Extra od 17:15)
14:00 E2 MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata w Aguedzie (do 16:00)
16:00 E2 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig w Holandii
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

11:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 19:00)
16:30 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz: Szwajcaria - Turcja
18:45 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz: Japonia - Chiny

19:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 20:30)
20:30 PSE MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
21:15 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Tajlandia - Włochy

 

Wtorek, 14.05:

 

11:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 18:45)
16:30 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Niemcy - Chiny
18:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Szwajcaria - Tajlandia
19:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
21:15 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Polska - Japonia

 

Środa, 15.05:

 

11:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 16:30)
16:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Chiny - Polska
17:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 21:00)
18:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Włochy - Turcja
19:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: De Graafschap - AFC Ajax
21:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:15 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Niemcy - Chiny

 

Czwartek, 16.05:

 

11:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PS   7. STREFA
17:00 PSN TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 20:00)
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
18:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Niemcy - Polska
20:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
21:15 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz fazy grupowej: Turcja - Tajlandia

 

Piątek, 17.05:

 

09:00 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - 1. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 11:35)
11:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 16:00)
13:15 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - 2. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 16:00)
16:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
16:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz o miejsca 7-8
18:15 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz półfinałowy
20:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Final Four Turkish Airlines Euroligi - mecz półfinałowy: CSKA Moskwa - Real Madryt
21:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz półfinałowy
21:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

 

Sobota, 18.05:

 

02:50 PSE   TRIATLON: Zawody ITU World Triathlon Series w Jokohamie - wyścig kobiet (do 05:00)
05:50 PSE   TRIATLON: Zawody ITU World Triathlon Series w Jokohamie - wyścig mężczyzn (do 08:30)
09:00 PSE   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 11:35)
12:30 PS     SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz o miejsca 5-6
12:35 PSE   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasach Moto3 i MotoGP (do 14:30)
13:00 PSN   LEKKOATLETYKA: Diamentowa Liga w Szanghaju
14:30 PSE   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
14:45 PS     SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz o 3. miejsce
15:05 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 (do 16:00)
17:15 PS     SIATKÓWKA KOBIET: Turniej Montreux Volley Masters - mecz finałowy
17:15 PSE   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Katowice - Bytovia Bytów
17:15 PSN   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki

17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz finałowy: FC Barcelona - Olympique Marsylia
19:00 PPV   SPORTY WALKI: KSW 49 - walki: Michał Materla - Scott Askham, Roberto Soldić - Krystian Kaszubowski
20:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
20:15 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
21:55 PSN   PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire

 

Niedziela, 19.05:

 

02:00 PS   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: dos Anjos vs. Lee - waga półśrednia: Rafael dos Anjos - Kevin Lee
08:30 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour w Aydin - mecze półfinałowe mężczyzn i kobiet (do 12:30)
08:40 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 10:00)
11:00 PS   CAFE FUTBOL
11:00 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Francji - wyścig w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 15:20)
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
12:30 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour w Aydin - mecze o 3. miejsce i finałowe mężczyzn i kobiet (do 18:00)
16:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz finałowy gry pojedynczej
17:15 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Final Four Turkish Airlines Euroligi - mecz o 3. miejsce
20:15 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Final Four Turkish Airlines Euroligi - mecz finałowy
21:05 PSN PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: FC Dallas - Los Angeles FC

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 15:00)
16:10 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Rosja - Czechy
20:40 4-4-2
21:35 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 14.05:

 

03:00 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: San Jose Sharks - St. Louis Blues
11:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 14:55)
18:05 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: MKS Perła Lublin - Start Elbląg
20:10 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Niemcy - Francja
22:35 SPORTOWY WIECZÓR
23:15 E-SPORT: ESL Pro League - mecz: ex-devils.one - Fnatic

 

Środa, 15.05:

 

02:00 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
11:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 14:55)
20:25 TVP1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (+ studio od 19:35 w TVP Sport!)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz finałowy: SS Lazio - Atalanta BC (+ studio od 20:20)
23:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 16.05:

 

02:00 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: St. Louis Blues - San Jose Sharks
11:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 16:55)
20:15 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Czechy - Łotwa
22:35 SPORTOWY WIECZÓR
23:15 E-SPORT: Pro Liga - mecz: ex-devils.one - OpTic

 

Piątek, 17.05:

 

02:00 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
11:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
14:30 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
16:10 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Austria - Norwegia
19:50 RING TVP SPORT
21:00 SPORTY WALKI: Gala King of Kings w Helsinkach - walka: Daniel Forsberg - Raimonds Aukstikalnis
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 18.05:

 

02:00 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: St. Louis Blues - San Jose Sharks

12:20 STAN FUTBOLU
13:30 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Puchar Polski - mecz finałowy: SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin
16:10 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Kanada - Niemcy
20:10 HOKEJ: Mistrzostwa Świata w Słowacji - mecz fazy grupowej: Szwecja - Szwajcaria
22:35 SPORTOWY WIECZÓR
23:00 BOKS: World Boxing Super Series - walka półfinałowa w wadze superlekkiej: Josh Taylor - Iwan Baranczyk

 

Niedziela, 19.05:

 

01:15 HOKEJ: NHL - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Boston Bruins - Carolina Hurricanes

12:55 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Elana Toruń - Olimpia Elbląg
13:00 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecz finałowy gry pojedynczej
17:50 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ studio od 16:45) (mecz również w TVP2!)
21:35 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Wtorek, 14.05:

 

18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: KPR Gwardia Opole - PGE Vive Kielce (+ wstęp od 18:15)
19:30 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - Multiliga+
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Wisła Płock (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

 

Środa, 15.05:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock (+ wstęp od 18:15)
18:25 C+N   PIŁKA NOŻNA: Puchar Rosji - rewanżowy mecz półfinałowy: FK Rostow - Lokomotiw Moskwa
19:30 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - Multiliga+
20:25 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
20:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

 

Czwartek, 16.05:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
19:00 C+S   GOLF: US PGA Championship - 1. runda (do 01:00)
20:10 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin (+ wstęp od 20:00)

 

Piątek, 17.05:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
18:45 C+S   ŻUŻEL: Grand Prix Polski - sesja treningowa (również w nSport+!)
19:00 C+S2 GOLF: US PGA Championship - 2. runda (do 21:00)
21:00 C+S   GOLF: US PGA Championship - 2. runda (do 01:30)

 

Sobota, 18.05:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
12:00 nS+   FUTBOL AMERYKAŃSKI: CEFL Championship - mecz fazy grupowej: Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers
14:30 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - Multiliga+
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka -  mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund

15:25 C+F   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
15:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
16:10 C+ PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - Mecz+Mecz (Valladolid - Valencia / Getafe - Villarreal / Espanyol - Sociedad)
17:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: PGE Vive Kielce - KPR Gwardia Opole (+ wstęp od 17:45)
18:50 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
19:00 C+     ŻUŻEL: Grand Prix Polski (+ wstęp od 18:00) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

20:30 C+N   GOLF: US PGA Championship - 3. runda (do 01:00)

20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
 

Niedziela, 19.05:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
11:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
12:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn (+ wstęp od 12:45)

15:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno

16:10 C+ PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - FC Barcelona
17:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - Multiliga+
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
17:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
20:00 C+S2 GOLF: US PGA Championship - finał (do 01:00)
20:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń (+ wstęp od 20:00)

22:00 nS+   MAGZYN PGE EKSTRALIGA

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

18:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Parma Calcio (również w Eleven Sports 4!)
20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Chievo Werona (również w Eleven Sports 4!)
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 14.05:

 

20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: West Bromwich Albion FC - Aston Villa FC

 

Środa, 15.05:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Leeds United AFC - Derby County FC

 

Czwartek, 16.05:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 3. liga angielska - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Portsmouth FC - Sunderland AFC

 

Piątek, 17.05:

 

18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: truly.work Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław (+ wstęp od 17:40)

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 3. liga angielska - rewanżowy mecz fazy play-off: Charlton Athletic FC - Doncaster Rovers FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 18.05:

 

09:55 ES3 FORMUŁA 3: Wyścig W Series w Zolder - kwalifikacje

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Atletico Madryt 

14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - SPAL 2013
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (+ studio od 14:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Bayer 04 Leverkusen

16:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Athletic Bilbao 
17:50 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz finałowy: Manchester City FC - Watford FC (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Cagliari Calcio (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - AS Roma (+ studio od 20:00 i 22:30)

20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Girona FC (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SC Huesca - CD Leganes
22:50 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

Niedziela, 19.05:

 

11:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Real Betis Balompie

12:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - UC Sampdoria (również w Eleven Sports 4!)
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Torino FC (+ studio od 14:30)
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma FC - AC Fiorentina

15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - 1. FC Union Berlin
16:30 ES2 ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno (+ wstęp od 16:10)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Frosinone Calcio (+ studio od 17:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Inter Mediolan (+ studio od 20:00 i 22:30)

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Atalanta BC (również w Eleven Sports 4!)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

20:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Gatta Active Zduńska Wola

 

Środa, 15.05:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TBV Lemgo Lippe - SC Magdeburg

 

Czwartek, 16.05:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen

 

Piątek, 17.05:

 

13:00 FK SPORTY WALKI: Gala ONE FC: Enter The Dragon (do 17:30)

 

Niedziela, 19.05:

 

13:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Tecnyconta Zaragoza
17:00 SK PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: SK Puntigamer Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.05:

 

21:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: RXF Real Xtreme Fighting (do 23:00)

 

Piątek, 17.05:

 

13:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Kunlun Combat Professional League w Tongling (do 16:00)
19:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Gala King of Kings w Helsinkach (do 23:30)

 

Sobota, 18.05:

 

13:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Kunlun Combat Professional League w Tongling (do 16:00)
13:05 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Moście - wyścig
14:35 MOTOWIZ SPORT MOTOROWODNY: F1H2O UIM World Championship w Portimao - kwalifikacje
16:20 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup w Moście - podsumowanie

 

Niedziela, 19.05:

 

11:50 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup w Moście - wyścig
13:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Kunlun Combat Professional League w Tongling (do 16:00)
13:05 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Moście - wyścig
15:30 MOTOWIZ SPORT MOTOROWODNY: F1H2O UIM World Championship w Portimao - wyścig

 

Edited by bart18
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobota, 18.05:


15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
16:10 C+N  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - Mecz+Mecz (Valladolid - Valencia / Getafe - Villarreal / Espanyol - Sociedad)

20:40 C+S  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

OD 16.10 W Niedziele C+N SD Eibar - FC Barcelona

21.55 C+S2 Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano: finał Cev kobiet z otworzenia (transmisja w Facebook i canal plus online na zywo)

w sobote z otworzenia

18.20 C+N PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz Werder Brema - RB Lipsk z otworzenia 

Edited by fanliverpool
nc+

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×