Skocz do zawartości

OpenATV 6.2 - problem z wykonaniem kompletnej kopii zapasowej


Frazes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po najnowszej aktualizacji OpenATV 6.2 pojawił się u mnie problem z wykonaniem kompletnej kopii zapasowej oprogramowania, tzn. teraz ma być ona umieszczana od razu po wykonaniu w archiwum zip, ale u mnie się ten plik zip nie chce tworzyć...

 

Na oficjalnym forum OpenATV ktoś już zgłosił ten problem i tam poradzili mu, żeby zainstalował/uaktualnił składnik o nazwie 7z archiver, przez komendę opkg update && opkg install p7zip-ful, ale u mnie jej wpisanie nic nie dało i dalej kopia mi się nie tworzy...

 

Może tutaj ktoś ma na to rozwiązanie (może np. da się jakoś inaczej zainstalować ten 7z archiver???)???

 

W ogóle według mnie zupełnie niepotrzebnie chcą pakować tę kopię zapasową do zipa, bo i tak trzeba ją przecież wypakować, żeby przywrócić ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to jest jakiś specyficzny pakiet pod openatv, bo na openpli go nie widzę. Jaką masz wersję tego pakietu, a jaka jest wymagana?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązałem na oficjalnym forum OpenATV.

 

Okazało się, że komenda o której pisałem nie zadziałała prawidłowo, bo miałem aktywowany tzw. "sekretny feed" (z "softcamami" itp. ? ) i po jego usunięciu komenda zadziałała, archiver się zainstalował/uaktualnił (nie wiem co dokładnie się działo ? ), po czym przy próbie zrobienia kopii archiwum zip się już utworzyło, chociaż nie wiem czemu nie zawiera ono pliku o nazwie "noforce", bez którego nie startuje przywracanie kopii z pendrive`a, ale skopiowałem ten plik z wcześniejszej kopii, więc teraz już wszystko znów działa (zgłosiłem na forum OpenATV, że tego pliku "noforce" brakuje w archiwum z kopią i mam nadzieję, że to poprawią ? ) ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Można też albo zostać na wersji OPENATV z końcówki kwietnia i mieć po prostu stary mechanizm tworzenia kopii zapasowych (i ja tak zrobiłem na Xpeed LX2), albo zainstalować najnowszą wersję od nowa i wtedy wszystko działa (tak zrobiłem na Opticum Odin Twin) ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Podepnę się pod temat.

Nie mogę kopii zapasowej odtworzyć z pen drive. Nie ma tego pliku noforce.

Gdzieś z innego forum udało mi się pobrać plik ale również nic to nie dało. Tuner zatrzymuje się na napisie flashing image.

Być może mam niepoprawny ten plik. Mógłbym poprosić o plik z wcześniejszego open atv. Ja wcześniej wgrane miałem inne image.

Pozdrawiam.

Tuner vu plus solo 4k

Edytowane przez Filar2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie pobierz soft OpenATV 6.2 ze strony:

http://images.mynonpublic.com/openatv/6.2/index.php?open=vusolo4k

 

tu masz zaś soft OpenATV 6.1 ze strony:

http://images.mynonpublic.com/openatv/6.1/index.php?open=vusolo4k

 

Następnie rozpakuj - przekopiuj plik noforce i masz.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...