Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 15.04-21.04

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.04:

 

18:00 E1 PŁYWANIE: Nordic Swim Tour w Sztokholmie - 4. dzień (do 19:25)

 

Wtorek, 16.04:

 

12:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 1. etap (do 14:00)

 

Środa, 17.04:

 

12:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 2. etap (do 14:00)
16:00 E1 KOLARSTWO: Wyścig Brabantse Pijl (do 17:45)

 

Czwartek, 18.04:

 

12:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 3. etap (do 14:00)

 

Piątek, 19.04:

 

12:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 4. etap (do 14:00)

 

Sobota, 20.04:

 

11:00 E1 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień (do 14:00)
14:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 5. etap (do 16:00)
14:45 E2 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE: FIM Endurance World Championship w Le Mans (do 16:00)
16:00 E1 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień (do 18:30)
16:00 E2 KOLARSTWO: Tour du Finistere (do 17:30)
17:30 E2 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE: FIM Endurance World Championship w Le Mans (do 00:55)
19:30 E1 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień (do 22:55)
23:00 E1 JEŹDZIECTWO: Zawody Global Champions Tour w Miami (do 01:15)

 

Niedziela, 21.04:

 

07:00 E2 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE: FIM Endurance World Championship w Le Mans (do 15:30)
11:00 E1 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień (do 14:00)
14:00 E1 KOLARSTWO: Tour of Turkey - 6. etap (do 15:15)
15:15 E1 KOLARSTWO: Wyścig Amstel Gold Race (do 17:30)
15:30 E2 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień (do 17:00)
17:00 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Tsmoki-Minsk
19:30 E1 SNOOKER: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień (do 22:55)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.04:

 

04:30 PS     PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: LA Galaxy - Philadelphia Union

11:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 20:30)
20:30 PSE   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 16.04:

 

11:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz o 5. miejsce: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off:Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - Manchester United FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AFC Ajax (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 17.04:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off: Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:55 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
20:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Porto - Liverpool FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 18.04:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 19:00)
17:30 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: MKS Ślepsk Suwałki - Stal Nysa
19:00 PS      7. STREFA
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - Arsenal FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - SK Slavia Praga (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP3 PIŁKA NOZNA: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Eintracht Frankfurt - SL Benfica (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Valencia CF - Villareal CF (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 19.04:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
19:00 PSN    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Anadolu Efes Stambuł - Barca Lassa
20:15 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
20:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino

 

Sobota, 20.04:

 

12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: TBV Start Lublin - Anwil Włocławek
13:30 PS  TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 18:00)
14:45 PS      ŻUŻEL: Turniej o Złoty Kask - zawody finałowe w Pile

16:00 PSF   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik (do 22:00) (między 16:00-19:00 również w Polsacie Sport News, 20:00-22:00 również w Polsacie Sport!)
17:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice

18:25 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - AFC Ajax

19:00 PSN   PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Chicago Fire - Colorado Rapids
20:30 PS   BOKS: Gala w Londynie - waga ciężka: Dave Allen - Lucas Browne (do 00:30)

 

Niedziela, 21.04:

 

03:00 PS      BOKS: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku - waga półśrednia: Terence Crawford - Amir Khan
11:00 PS      CAFE FUTBOL
14:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz finałowy gry pojedynczej
16:40 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag

16:55 PS   PIŁKA NOŻNA Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - MFK Karviná
22:00 PS  PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: D.C. United - New York City FC

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.04:

 

15:25 LEKKOATLETYKA: Maraton w Bostonie (do 18:25)
20:30 4-4-2
21:30 SPORTOWY WIECZÓR
21:55 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 16.04:

 

23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 17.04:

 

17:20 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: Start Elbląg - Perła Lublin
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC (+ studio od 20:00) (mecz również w TVP1!)
23:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty (również w TVP1!)

 

Czwartek, 18.04:

 

18:00 BOKS - mecz towarzyski: Polska - Niemcy
21:20 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 E-SPORT: ESL Pro League - mecz fazy grupowej CS:GO: devils.one - Heroic

 

Piątek, 19.04:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 20.04:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
12:00 STAN FUTBOLU
15:25 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (+ studio od 15:00) (mecz również w TVP2!)
21:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 21.04:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: St. Louis Blues - Winnipeg Jets
21:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.04:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Arsenal FC
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Piątek, 19.04:

 

20:10 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów (+ wstęp od 20:00)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Real Valladolid

 

Sobota, 20.04:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Boston Celtics - Indiana Pacers 
12:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec (+ wstęp od 12:45)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Werder Brema
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Piast Glwiice (+ wstęp od 15:10)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Leicester City FC (+ GPS od 15:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (+ wstęp od 17:40)

17:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:40)

17:55 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Southampton FC (+ GPS od 18:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia (+ wstęp od 20:00) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim
22:30 C+S   LIGA+

23:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Denver Nuggets - San Antonio Spurs

 

Niedziela, 21.04:

 

11:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
11:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - RCD Espanyol (również w nSport+!)
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Sevilla FC
14:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
16:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Athletic Bilbao
16:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Cardiff City FC - Liverpool FC
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - CD Leganes
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Golden State Warriors - Los Angeles Clippers

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.04:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Empoli FC (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - Hamburger SV
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Środa, 17.04:

 

18:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Udinese Calcio

 

Piątek, 19.04:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Norwich City FC - Sheffield Wednesday FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 20.04:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - AC Milan (+ studio od 12:00)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Girona FC (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Union Berlin
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - UC Sampdoria (+ studio od 14:30)
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Chievo Werona
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf
16:10 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Atletico Madryt
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina (+ studio od 17:00)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - RB Lipsk
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Rayo Vallecano - SD Huesca (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AS Roma (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Sociedad (+ studio od 20:00)
22:45 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 21.04:

 

13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SG Dynamo Drezno - 1. FC Köln (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - Borussia Dortmund (również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Hannover 96 (również w Eleven Sports 4!)
18:00 ES1 ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź (+ wstęp od 17:45)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Środa, 17.04:
 

19:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga Kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław

 

Czwartek, 18.04:

 

19:00 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Füchse Berlin - THW Kiel


Sobota, 20.04:

 

15:00 FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
17:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Tofas
19:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol - Istanbul BBSK

 

Niedziela, 21.04:

 

14:30 PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
16:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Adatip Sakarya Büyüksehir Belediye Basketbol - Darüssafaka Tekfen
19:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 18.04:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 19.04:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 20.04:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 21.04:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cała gala UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik w Polsat Sport Fight. 16-19 PSN, od 20 w PS

 

Sobota, 20.04:

01:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

17:55 C+N SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci

 

Niedziela, 21.04:
11:00 PS      CAFE FUTBOL (premiera)
14:25 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - AFC Ajax (mecz jest rozgrywany w sobotę, premiera o 21:40)

20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×