Jump to content

Recommended Posts

Osobiście bym przeszedł na ten pakiet. Sportowe kanały mnie nie interesują a kanałow Filmbox prawie nie oglądam. Na plus to to że są kanały Dioscovery. Mój operator w najbliższym czasie wprowadzi nowe pakiety. Cena za pakiet bogaty będzie u mojego operatora taka sama jak Wielotematycznego HD lub niewiele wyższa.

Odpisz proszę ile wynoszą opcje dodatkowe czyli Więcej Erotyki i ewentualnie Więcej sportu plus i ewentualnie Filmbox, ale ten pakiet mnie najmniej interesuje. Pozdrawiam.

Udało mi się zwalczyć problemy z apką Jamboxna Android TV Box MXQ. Wystarczyło w opcjach aplikacji zmienić odtwarzacz wideo na starszą wersję.

• Thanks 1

No to się cieszę razem z Tobą. Dzięki za info. Przyda się na przyszłość bo też zamierzam za jakiś czas nabyć podobnego boxa.

Posted (edited)

Witam, proszę o pomoc. Jak uruchomić hbo go na telewizorze? - dekoder mag255.

A może powinienem używać hbo od ? W abonamencie mam... więc mam pytanie czy oglądanie na hbo od jest jakoś dodatkowo płatne?

Pozdrawiam 

Ps. Czy jeśli zarejestrowałem hbo go na stronie hbo i podałem dane operatora id i tvpin to będą mi coś doliczac do abonamentu czy mogę swobodnie korzystać na urządzeniach mobilnych nie martwiac się o dodatkowe opłaty?

Edited by Lukey1984

Lukey,

Rozumiem że masz wykupiony pakiet Hbo Hd + Go,jezeli tak to:

1.W telewizorze używasz Hbo od. Usługa bezpłatna.

2.Możesz swobodnie korzystać z hbo go , opłata jest już w abonamencie.

Warto dodać, że HBO OD jest okrojone w stosunku do HBO Go

Nowe pakiety są zdecydowanie lepsze od poprzednich. Przedłużyłem umowę, bo jest więcej kanałów lifestylowych, przyrodniczych i filmowych. Przez dwa tygodnie maja obejrzałem więcej filmów na TNT i Paramount niż przez rok na wcześniejszych Filmboxach. Dodatkowe kanały Canal+ to też dobra sprawa. Jak ktoś będzie miał, niech da znać czy warto przechodzić na dekoder 4K.

Czy działa Wam w VOS biblioteka Viasat World? U mnie od zawsze wyrzuca błąd listowania.

Mam pytanie czy ktoś korzysta z  JAMBOX lajt?

Jakieś problemy są w odbiorze?

@michalx1974 https://www.jambox.pl/lajt

https://www.jambox.pl/sites/default/files/2018-06-instrukcja-jambox-lajt.pdf

jednak maksymalny strumień to 2,5 Mbps przy bodajże 720p więc rewelacyjne to to nie jest...

Całkowicie inna usługa niż standardowa Jamboxa. Tutaj mamy unicastowy streaming adaptywny. Więc jakość może skakać, ;) zależy jakie oprogramowanie i infrastruktura.

Mam prośbę czy możecie podać ceny pakietów  TV w Jamboxie  na stronie coś nie mogę znaleźć.