Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie wróca. Ponieważ zadałem pytanie na Facebooku na profilu ich i Vectry i odpowiedziano mi że na chwilę obecną nie mają w planach powrotu do ich oferty tego kanału jak również podniesienia do jakości HD kanałów TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 10:15, kobi666 napisał(a):

Coś ok. 90 zł. Oferują jakiś [beep] typu Polsat News 2 a wycofali Wydarzenia 24. Żenada. Po to płacę ponad 150 zł za samą TV w Jambox by nie musieć korzystać z naziemnej anteny a tu tylko dla Wydarzeń 24 teraz muszę.

Z oferty nikt nie usunął kanału Wydarzenia 24 tylko ten został podmieniony przez nadawcę na Polsat News Polityka a Wydarzenia 24 stały się nowym kanałem DVB-T. Co do tego ostatniego to warto zauważyć, że inne największe kablówki też mają problem z jego dodaniem. Obecnie z gigantów kablarzy jest tylko w UPC/Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukasz1122a napisał(a):

Z oferty nikt nie usunął kanału Wydarzenia 24 tylko ten został podmieniony przez nadawcę na Polsat News Polityka a Wydarzenia 24 stały się nowym kanałem DVB-T. Co do tego ostatniego to warto zauważyć, że inne największe kablówki też mają problem z jego dodaniem. Obecnie z gigantów kablarzy jest tylko w UPC/Play.

Dobrze wiemy że ta niby zamiana miała na celu tylko i wyłącznie zdobycie miejsca na Mux-1 gdzie warunek był - nowy kanał. Powstały W24 i zaraz wniosek o zmianę na Wydarzenia 24. Czym różnią się obecne Wydarzenia 24 od poprzednich Wydarzeń 24 ? Kompletnie Niczym !!! Mam za dużo lat by wierzyć w takie bzdury. Skoro zdobyli już ten slot w Mux-1 to niech się nie ośmieszają z ograniczaniem dostępu do Wydarzenia 24 bo to dobry kanał jest. Dla jednego kanału zakładaj antenę naziemną jak wszystkie pozostałe mam z Jambox. Jaki to ma sens ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi po prostu o umowy. Wydarzenia24 zmieniły się w Polsat News Polityka i na taki kanał umowe ma kablówka. Jak będzie chciała dodać Wydarzenia24 to musi nową umowę podpisać z Polsatem, a skoro kablówki nie kwapią się z dodaniem tego kanału to pewnie Polsat ma żądania z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, diabeu napisał(a):

Tu chodzi po prostu o umowy. Wydarzenia24 zmieniły się w Polsat News Polityka i na taki kanał umowe ma kablówka. Jak będzie chciała dodać Wydarzenia24 to musi nową umowę podpisać z Polsatem, a skoro kablówki nie kwapią się z dodaniem tego kanału to pewnie Polsat ma żądania z kosmosu.

Trudno mieć żądania z kosmosu za kanał, który nadaje z każdego druta (anteny) na dachu za free (naziemnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale pytałem właścicieli mojej dawnej kablówki i powiedzieli mi że ten kanał mają dostępny beż dodatkowych opłat bo umowa z Polsatem jest na wszystkie kanaly i nic za niego nie płacą więc nie wiem w czym tu jest ren problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PIOOLE napisał(a):

Nie wiem o co chodzi ale pytałem właścicieli mojej dawnej kablówki i powiedzieli mi że ten kanał mają dostępny beż dodatkowych opłat bo umowa z Polsatem jest na wszystkie kanaly i nic za niego nie płacą więc nie wiem w czym tu jest ren problem.

Ja obstawiam że Jambox nie śpieszy się. Rozumiem że w przypadku platform satelitarnych problemem było miejsce bo transpondery zapełnione były choć teraz jest już lepiej. W przypadku internetu chyba tego problemu nie ma. Nawet taki kanał jak Webcamera TV jest w tanich pakietach a nie ma w np. Bogatym. Operator kpi sobie z abonentów. Gdzie nowe kanały MWE , News 24 ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z informacji z Facebooka Jambox wynika, że jutro do oferty dołączy kanał Toya TV HD. Kanał znajdzie się na pozycji 613 w dekoderach Jambox i pozycji 521 w dekoderach Evio. Co ciekawe kanał dołączy tylko do pakietów SGT i Evio, w pakietach podstawowych Plus ten kanał nie będzie dostępny.

Jambox poinformował również, że od 16 kwietnia kanały Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ Now zostaną dołączone do pakietu Canal+ Select. Dotychczas kanały te były dostępne w pakiecie Canal+ Prestige.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

Mtv otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Jambox poinformował, że od dzisiaj do oferty pakietów podstawowych Plus dołączył kanał Kabaret TV HD. Znajduje się on na pozycji 424 w dekoderach SGT i pozycji 368 w dekoderach Evio. Dodatkowo kanały Polsat News 2 i EWTN zostały dzisiaj podniesione do jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIOOLE napisał(a):

Mam pakiet smart w evio i na kabarety tv hd widzę ciemność. Na ich stronie ten kanał nie widnieje w moim pakiecie tylko te od sgt.

Kanał Kaberat TV HD dostępny jest tylko w pakietach Plus więc w Smart go nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 12:45, Mtv napisał(a):

Jambox poinformował, że od dzisiaj do oferty pakietów podstawowych Plus dołączył kanał Kabaret TV HD. Znajduje się on na pozycji 424 w dekoderach SGT i pozycji 368 w dekoderach Evio. Dodatkowo kanały Polsat News 2 i EWTN zostały dzisiaj podniesione do jakości HD.

Co do EWTN to po prostu zamieniono amerykańska wersję kanału na polską nadającą w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...