Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie te pakiety od Jambox to po prostu śmietnik.Nie ma jednolitej oferty. Nie ma pakietu by mieć wszystkie kanały które oferuje ten operator. Masz Bogaty brak np. Webcamera , masz Wielotematyczny to masz Webcamera a nie masz innych które są w Bogatym. W platformach C+ czy Polsat takie coś nie występuje. Full to full. Czy tak trudno np. od 1 stycznia 2024 zrobić np. 4 pakiety na cały kraj od najtańszego do zawierającego wszystkie kanaly bez Premium ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj w ofercie Jambox Telewizja Światłowodowa dostępne są dwa nowe kanały:

TV Regio - pozycja 419, dostępny w pakietach podstawowych plus od pakietu Korzystnego oraz we wszystkich pakietach podstawowych.

Nuta Gold - pozycja 423, dostępny w pakietach podstawowych plus w pakiecie Bogatym. W pakietach podstawowych kanał ten był już dostępny wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można skwitować tak: 

Albo amatorszczyzna albo wyrachowane cwaniactwo.  Pakiet Bogaty powinien zawierać WSZYSTKIE kanały z tańszych pakietów oraz nie powinno być już oferowanych starych pakietów i powinni je zmienić na nowe od razu lub wygaszać do zakończenia umów i ujednolicić ofertę. Śmietnik i tyle. Jak może nie być kanału oferowanego w tanich pakietach w najdroższym ! W Canal+ czy Polsacie to nie do pomyślenia. Webcamera TV to przykład.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.12.2023 o 12:47, PIOOLE napisał(a):

To jest to samo co cznal online czy coś wybrakowanego beż wszystkich tytułów z biblioteki?

Kup sobie Canal+ Online na rok z góry i wyjdzie ci dużo taniej niż z Jambox. Dodatkowo za kilkanaście zlotych miesięcznie będzie Polsat Sport Premium i bez żadnych zobowiązań. Ciekawe kiedy wszystkie wersje TVP3 podniosą do jakości HD ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Abonenci tego dziwnego stwora od niedawna   zwanego Jambox Telewizja światłowodowa zostali skołowani tak jak i operatorzy lokalni którzy nie wiedzą że mają do dyspozycji miks pakietów . Pakiety evio : Smart , optimum, Platinum 

Pakiety SGT:  mikro , mini , wielotematyczny , super ,mega 

Pakiety plus: podstawowy , korzystny , bogaty . Czy tak ciężko było zrobić jedną ofertę ? A może powstanie jeszcze dziesięć nowych ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakietach evio taniej w jambox ceny kosmos. Pakietyzacja katastrofa. Jakość bardzo dobra polecam dekoder adb podłączam dysk twardy i nagrywam wszystko. W dekoderach z nagrywaniem w chmurach nagrania tylko 5 dni są przechowywane nie nagra kanałów z paczki TVP I TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Cofanie czy nagrywanie na wielu kanałach brak. Pakietyzacja katastrofa bo zamiast dążyć jak w Polsacie czy C+ by było kilka to mamy kilkanaście niczym sobą nie powiązanych pakietów. Np. kanał Webcamera TV w starych tańszych jest a np. w Bogatym brak. Dziadostwo na całego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ok. 90 zł. Oferują jakiś [beep] typu Polsat News 2 a wycofali Wydarzenia 24. Żenada. Po to płacę ponad 150 zł za samą TV w Jambox by nie musieć korzystać z naziemnej anteny a tu tylko dla Wydarzeń 24 teraz muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie telewizje z Canal+ satelitarną i chciałbym przejść na Jambox z dekoderem Arris 5305 4K. Chciałem zapytać jak jest ze stabilnością tej TV od Jambox? Z jakością obrazu? I tak wogóle jak to się sprawuje? Zależy mi też na nagrywaniu oraz cofaniu programów live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam evio z zicom. Teraz się połączyli w jedno. Dekodery do nagrywania w chmurze nie nagrywają wszystkiego co związane z TVP I TVN. Mam dekoder adb i swój twardy dysk wtedy nagrywam wszystko TVN i TVP też. Nie jest źle ale uważam że canal jest tańszy i lepszy. Ja mam bo nie mam gdzie dać anteny a online niektóre audycje są blokowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak samo jak w Vectrze, z oferty Jambox Telewizja Światłowodowa został usunięty kanał Zebrra TV. Ma to najprawdopodobniej związek z retransmisją programu TV MN na antenie Zebra TV zamiast programu lokalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...