Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bym przeszedł na ten pakiet. Sportowe kanały mnie nie interesują a kanałow Filmbox prawie nie oglądam. Na plus to to że są kanały Dioscovery. Mój operator w najbliższym czasie wprowadzi nowe pakiety. Cena za pakiet bogaty będzie u mojego operatora taka sama jak Wielotematycznego HD lub niewiele wyższa.

 

Odpisz proszę ile wynoszą opcje dodatkowe czyli Więcej Erotyki i ewentualnie Więcej sportu plus i ewentualnie Filmbox, ale ten pakiet mnie najmniej interesuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc. Jak uruchomić hbo go na telewizorze? - dekoder mag255.

A może powinienem używać hbo od ? W abonamencie mam... więc mam pytanie czy oglądanie na hbo od jest jakoś dodatkowo płatne?

Pozdrawiam 

 

Ps. Czy jeśli zarejestrowałem hbo go na stronie hbo i podałem dane operatora id i tvpin to będą mi coś doliczac do abonamentu czy mogę swobodnie korzystać na urządzeniach mobilnych nie martwiac się o dodatkowe opłaty?

Edytowane przez Lukey1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe pakiety są zdecydowanie lepsze od poprzednich. Przedłużyłem umowę, bo jest więcej kanałów lifestylowych, przyrodniczych i filmowych. Przez dwa tygodnie maja obejrzałem więcej filmów na TNT i Paramount niż przez rok na wcześniejszych Filmboxach. Dodatkowe kanały Canal+ to też dobra sprawa. Jak ktoś będzie miał, niech da znać czy warto przechodzić na dekoder 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@michalx1974 https://www.jambox.pl/lajt

 

https://www.jambox.pl/sites/default/files/2018-06-instrukcja-jambox-lajt.pdf

 

jednak maksymalny strumień to 2,5 Mbps przy bodajże 720p więc rewelacyjne to to nie jest...

 

Całkowicie inna usługa niż standardowa Jamboxa. Tutaj mamy unicastowy streaming adaptywny. Więc jakość może skakać, ;) zależy jakie oprogramowanie i infrastruktura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ze strony internetowej JAMBOXa zauważyłem dużo zmian - wypadło około 80 kanałów.

Poniżej lista:

Polsat Sport News HD
Polsat Sport Fight HD
Outdoor Channel HD
Gametoon HD
AMC HD
Sundance HD
Polsat Romans
CBS Europa HD
CBS Action
Eurochannel HD
JimJam
Duck TV
2X2 HD
Eska TV Extra HD
MTV Rocks
MTV Hits
MTV Dance
VH1 Classic
Disco Polo Music
Polsat Music HD
Mezzo Live HD
Stingray DJAZZ HD
Stingray Classica HD
Polsat Viasat Explorer HD
Viasat History/Nature HD
CBS Reality
13 HD
13 3D
Love TV HD
TO!TV
K-
WebCamera HD
Tawizja HD
Twoja.TV HD
RTL
Pro Sieben
Sat1
VOX
n-tv
BBC World
RT HD
RT Documentary HD
SKY News
Channel One Russia
TVN24
TVN24 BiS
TVN Style
TVN Turbo
HGTV
Puls 2
Super Polsat
TV6
Metro
WP
Nowa TV
Zoom TV
TVS
TV Republika
Eurosport 1
Eurosport 2
nSport+
Stars.TV
Power TV
Nuta TV
ID Investigation Discovery
National Geographic
National Geographic Wild
BBC Earth
Planete+
Polsat Viasat Nature
Travel Channel
Domo+
Kuchnia+
BBC Brit
TLC
Adventure
Love TV
Tele5
Polsat Viasat Explorer
History
Discovery Science

 

O ile wersje SD i duble są usunięte to zrozumiałe, ale dużo kanałów TV wypadło.

Może ktoś potwierdzić. Czy dostaliście jakieś pisma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie dotyczące ustawienia formatu audio. Mam dekoder Arris 1113 i w opcji format dźwięku cały czas mam Stereo (downmix) zmiana na Wielokanałowy AC3/AAC nie działa i amplituner cały czas widzi sygnał PCM stereo - sprawdzane na kanałach które powinny mieć DD. Jednocześnie nie działają napisy po zmianie ścieżki dźwiękowej na oryginalną. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paskud napisał:

A jak masz podłączony amplituner? Na moim Arrisie 1113 też napisy nie działają od paru tygodni.

Podpięte poprzez HDMI bezpośrednio do amplitunera, przesiadłem się z dekodera „enki” na którym te funkcje działały bez zarzutu w tej konfiguracji. Czy na Twoim Arrisie ta opcja format dźwięku działa? - u mnie gdy zmienię na wielokanałowy to po wyjściu z menu i ponownym wejściu mam ponownie stereo(downmix).

Edytowane przez Tmqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...