Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 08.04-14.04

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

15:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 1. etap (do 17:30)
16:00 E2 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 59 kg
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 17:30)

 

Wtorek, 09.04:

 

15:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 2. etap (do 17:35)
16:00 E2 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 64 kg
18:30 E1 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 73 kg

 

Środa, 10.04:

 

15:15 E2 KOLARSTWO: Wyścig Scheldeprijs (do 17:45)
15:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 3. etap (do 17:30)
18:30 E1 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 71 kg

 

Czwartek, 11.04:

 

15:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 4. etap (do 17:30)
16:00 E2 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 89 kg
18:30 E1 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 89 kg
21:00 E1 GOLF: Turniej Masters w Auguście (do 01:00)

 

Piątek, 12.04:

 

15:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 5. etap (do 17:30)
16:00 E2 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 87 kg
17:45 E2 PŁYWANIE: Nordic Swim Tour w Sztokholmie - 1. dzień (do 19:30)
18:30 E1 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 96 kg
21:00 E1 GOLF: Turniej Masters w Auguście (do 01:00)

 

Sobota, 13.04:

 

09:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Brisbane - 2. dzień (do 11:00)
10:00 E1 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi
11:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Assen - superpole
12:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship w Rzymie - kwalifikacje
13:00 E2 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi
14:00 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Assen - 1. wyścig
15:30 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Kraju Basków - 6. etap (do 17:30)
16:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship w Rzymie
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:30)
21:00 E1 GOLF: Turniej Masters w Auguście (do 01:00)

 

Niedziela, 14.04:

 

08:00 E1 MARATON: Zawody w Paryżu (do 11:00)
08:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Brisbane - 3. dzień (do 11:00)
11:00 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Roubaix (do 17:30)
11:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Assen
12:00 E2 WYŚCIGI SUPERSPORTÓW: Mistrzostwa Świata w Assen
14:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Assen - 2. wyścig
15:00 E2 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Blancpain GT Series w Monzy (do 18:30)
18:00 E2 PŁYWANIE: Nordic Swim Tour w Sztokholmie - 3. dzień (do 19:30)
20:30 E1 GOLF: Turniej Masters w Auguście (do 01:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

01:00 PS  CURLING: Mistrzostwa Świata w Lethbridge - mecz finałowy

17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz o 9. miejsce: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
17:55 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Fastav Zlin
20:30 PS      MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 09.04:

 

18:00 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz półfinałowy: Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica (+ studio od 17:00 i 20:00) (mecz również w Super Polsacie!)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Liverpool FC - FC Porto (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 10.04:

 

17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
18:00 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz półfinałowy: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (+ studio od 17:00 i 20:00) (mecz również w Super Polsacie!)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Manchester United FC - FC Barcelona (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: AFC Ajax - Juventus FC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 11.04:

 

16:00 PS      7. STREFA
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz finałowy fazy play-off
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - SSC Napoli (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz ćwierćfinałowy: SK Slavia Praga - Chelsea FC (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz ćwierćfinałowy: SL Benfica - Eintracht Frankfurt (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz ćwierćfinałowy: Villarreal CF - Valencia CF (+ wstęp od 20:15)

 

Piątek, 12.04:

 

16:00 PSN    MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Ameryk - 1. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 18:35)
19:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Houston - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 03:30)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz o 7. miejsce: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
20:30 PSN    PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Jastrzębie - PGE FKS Stal Mielec

 

Sobota, 13.04:

 

03:00 PS      BOKS: Walka o pas mistrzowski federacji WBA w Los Angeles - waga lekka: Wasyl Łomaczenko - Anthony Crolla
07:00 PS   BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Singapurze - mecze półfinałowe (do 15:10)
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
16:00 PSN    MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Ameryk - 3. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 18:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
17:30 PSE    PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - ŁKS Łódź
18:30 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - SBV Excelsior
20:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Houston - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 00:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz o 5. miejsce: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
20:40 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Heracles Almelo

 

Niedziela, 14.04:

 

02:00 PSE    BOKS: Walka o pas WBO World w Monterrey - waga superpółśrednia: Jaime Munguia - Dennis Hogan

02:30 PSN   PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps FC
04:00 PS      SPORTY WALKI: UFC 236: Holloway vs. Poirier 2
07:00 PSN    BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Singapurze - mecze finałowe (do 12:00)
11:00 PS      CAFE FUTBOL
11:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 14:45)
12:10 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - De Graafschap
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Arka Gdynia - King Szczecin
14:30 PS      ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik
14:45 PSE    SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz półfinałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
15:00 PSN    TENIS: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 18:00)
17:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga angielska - mecz: IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam
18:00 PSN    MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Ameryk - wyścig w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 22:30)
21:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Houston - mecz finałowy gry pojedynczej

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 59 kg
20:25 4-4-2
21:30 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 09.04:

 

16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 64 kg
18:00 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 10.04:

 

17:35 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Niemcy
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Manchester United FC - FC Barcelona (+ studio od 20:00) (mecz również w TVP1!)
23:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty (również w TVP1!)

 

Czwartek, 11.04:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets
12:00 KOLARSTWO: Tour de Pologne - prezentacja trasy
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 89 kg
18:00 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz finałowy fazy play-off: GKS Tychy - Comarch Cracovia
21:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 12.04:

 

04:00 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: Calgary Flames - Colorado Avalanche

11:00 TENIS: Turniej WTA w Lugano - mecz ćwierćfinałowy
12:55 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Szczecinie - wielobój mężczyzn (do 16:00)
16:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - kobiety w kategorii do 87 kg
17:55 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Szczecinie - wielobój mężczyzn (do 19:35)
19:35 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - podrzut mężczyzn w kategorii do 96 kg
20:30 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

22:45 E-SPORT: 2019 Blast Pro Series - Miami (do 00:20)

 

Sobota, 13.04:

 

01:30 HOKEJ: NHL - mecz 1. rundy fazy play-off: New York Islanders - Pittsburgh Penguins
07:20 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Ylläs-Levi (do 10:00)
10:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa Europy w Batumi - mężczyźni w kategorii do 109 kg (między 10:50-11:00 wejście na Ski Classics!)
12:00 STAN FUTBOLU
13:30 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Polska
17:50 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk (+ studio od 16:15 i 20:00)
20:50 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 14.04:

 

02:15 BOKS: Walka o pasy IBF World, WBA World, WBC World i WBO World w Atlantic City - waga średnia: Claressa Shields - Christina Hammer
08:55 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin (od 45. minuty!) (+ studio od 08:00)
11:30 TENIS: Turniej WTA w Lugano - mecz finałowy gry pojedynczej

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
13:25 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Szczecinie - 3. dzień (do 16:25)
21:30 SPORTOWY WIECZÓR

+ od 10:25, 11:25, 13:15 i 14:20 5-minutowe wejścia z Orlen Warsaw Marathon

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - West Ham United FC

 

Wtorek, 09.04:

 

17:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz półfinałowy: Fenerbahce Opet Stambuł - Imoco Volley Conegliano

 

Środa, 10.04:

 

17:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia
20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów
20:25 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz półfinałowy: Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł (również w nSport+!)

 

Czwartek, 11.04:

 

02:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: San Antonio Spurs - Dallas Mavericks
04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Utah Jazz
20:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV

 

Piątek, 12.04:

 

20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Newcastle United FC

 

Sobota, 13.04:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Huddersfield Town FC
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - VfL Wolfsburg
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Wolverhampton Wanderers FC
17:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - Multiliga+
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
17:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Korona Kielce
17:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk
17:55 C+  PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - West Ham United FC
19:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Metz Handball - CSM Bukareszt

20:25 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska -  mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Saugella Team Monza - Unet E-Work Busto Arsizio
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Betis Balompie (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
23:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Orlando Magic - Toronto Raptors

 

Niedziela, 14.04:

 

11:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
11:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Getafe CF (również w nSport+!)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Hertha BSC
15:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Manchester City FC
16:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (+ wstęp od 15:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Chelsea FC (w technologii 4K w Canal+ 4K)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Girona FC - Villarreal CF
19:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: BETARD Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 18:30)
20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - UD Levante
20:45 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz fazy play-off: Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Chievo Werona
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - 1. FC Magdeburg
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Środa, 10.04:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: MSV Duisburg - 1. FC Köln

 

Piątek, 12.04:

 

03:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa (+ studio od 03:30 i 05:30)
07:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa (+ studio od 07:30 i 09:30)
18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (+ wstęp od 17:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Norymberga - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (również w Eleven Sports 4!)
20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (+ wstęp od 20:15)

 

Sobota, 13.04:

 

04:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin - 3. sesja treningowa (+ studio od 04:30 i 06:00)
07:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 07:00 i 09:15)
12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - CD Alaves (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - MSV Duisburg
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
16:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - FC Barcelona (+ studio od 15:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Udinese Calcio (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 (+ studio od 18:15)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Celta Vigo
20:15 ES2 ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (+ wstęp od 20:00)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - SS Lazio (+ studio od 22:30)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 14.04:

 

06:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin - parada kierowców
08:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Chin (+ studio od 07:10 i 10:15)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Cagliari Calcio
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Charlton Athletic FC - Norwich City FC
13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - Arminia Bielefeld
13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Genoa CFC
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00)
16:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - SD Eibar (również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - SSC Napoli (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Frosinone Calcio - Inter Mediolan (+ studio od 20:00 i 22:30) (również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.04:

 

19:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darüssafaka Tekfen - Besiktas Sompo Japan

 

Wtorek, 09.04:

 

18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahce Beko - Gaziantep Basketbol

 

Środa, 10.04:

 

17:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol

19:15 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Adatip Sakarya Büyüksehir Belediye Basketbol - Anadolu Efes

 

Czwartek, 11.04:

 

18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan

 

Piątek, 12.04:

 

18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko

 

Sobota, 13.04:

 

12:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Adatip Sakarya Büyüksehir Belediye Basketbol
14:15 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Pinar Karsiyaka - Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol
18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Tecnyconta Zaragoza - Barca Lassa

 

Niedziela, 14.04:

 

12:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Besiktas Sompo Japan - Bahcesehir Koleji
14:15 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darüssafaka Tekfen - Banvit
17:00 PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz
19:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Divina Seguros Joventut - San Pablo Burgos

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czwartek, 11.04:


04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Utah Jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Sevilla FC - Real Betis Balompie również w Canal+ 4K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×