Skocz do zawartości

Wycofanie kolekcji NCGO TV Najlepsze TVP / VOD+ Premiery TVP


Mikizncplus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat 57/2019 Wycofanie kolekcji nc+go tv Najlepsze TVP i VOD+ Prapremiery TVP

Warszawa 28.03.2019

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 1.05.2019 zostaną wycofane kolekcje „nc+go TV Najlepsze TVP” oraz „VOD+ Prapremiery TVP”.

Do Abonentów, którzy posiadają w swojej obecnej ofercie powyżej wymienione kolekcje, zostanie wysłana komunikacja o zmianach w warunkach kontraktów (list papierowy/mail). Abonenci będą mogli z kolekcji korzystać jeszcze do 30 kwietnia.

W sytuacji, gdy Abonent nadal będzie chciał wypowiedzieć umowę ze względu na wycofanie powyższych kolekcji, należy przyjąć rezygnację przez zakładkę PRZYJĘCIE REZYGNACJI I ODSTĄPIENIA, a następnie z kategorii rezygnacji należy wybrać „WYŁĄCZENIE PROGRAMU Z OFERTY”. Abonenci mogą składać rezygnację do 30.04.2019.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pierścień napisał:

Ale ten myCanal to coś podobnego do playera z plusem czy tylko opcja dla abonentów oferty satelitarnej nc+?

Coś podobnego, tylko we Francji w dużej lepszej jakości i dostępne na większej gamie urządzeń. Oczywiście opcja nie tylko dla abonentów canal.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w związku z tym nadal można choć jedną z tych opcji włączyć.
Ja dzisiaj włączyłem na próbę i zobaczę jak sytuacja się rozwinie, chociaż mam do końca umowy jeszcze pięć miesięcy . , dobrze wynegocjonowany pakiet, tylko za ultrabox4k płacę 15.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w umowie jest taki zapis 5. Dostawca usług informuje, że Kolekcje: VOD+ Prapremiery.TVP, nc+ go TV Najlepsze TVP są świadczone do dnia 22 lutego 2019 r., Kolekcja nc+ go TV Kino Świat jest świadczona do dnia 31 lipca 2019 r., Kolekcje: Zest 18+ GO, VOD+ Fun VOD+ (obecna nazwa Zest VOD 18+) są świadczone do dnia 31 sierpnia 2019 r., Kolekcja nc+ go TV Da Vinci Learning Extra jest świadczona do dnia 31 grudnia 2019 r., usługa Music+ Premium dostępna w ramach Portalu Music+ jest świadczona do dnia 22 lutego 2019 r., Opcja dodatkowa TV France oraz kanały: Filmbox Premium HD, Filmbox Extra, Filmbox Action, Filmbox Family, Filmbox Arthouse, Fightbox, Filmbox Live są świadczone do dnia 31 grudnia 2018 r., Kolekcja nc+ go TV AXN Now jest świadczona do dnia 31 marca 2020 r., Kanały: Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz serwisy: Polsat Sport Premium PPV3, Polsat Sport Premium PPV4, Polsat Sport Premium PPV5 oraz Polsat Sport Premium PPV6 są świadczone do 30 czerwca 2019 r. W przypadku przedłużenia okresu świadczenia ww. kanałów i serwisów, od 1 lipca 2019 r. będą one świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy.

Po  rozmowie  z konsultantem to samo powiedział że jeżeli usługa nie była gwarantowana to nie będzie można odstąpić od umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 11:22, ziom309 napisał:

w umowie jest taki zapis 5. Dostawca usług informuje, że Kolekcje: VOD+ Prapremiery.TVP, nc+ go TV Najlepsze TVP są świadczone do dnia 22 lutego 2019 r.,
Po  rozmowie  z konsultantem to samo powiedział że jeżeli usługa nie była gwarantowana to nie będzie można odstąpić od umowy

 

Każdy ma inaczej, trzeba sprawdzić na swoim koncie. Ja mam np. tak:

https://imgur.com/zgA6hUf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja  też mam okres gwarancyjny na ica  do 01.12.2020 lecz po rozmowie z konsultantem na czacie  stwierdził  że nie można wypowiedzieć umowy ale jutro  zadzwonię na infolinie i pójdę do punktu nc+ może czegoś się  dowiem

Edytowane przez ziom309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 16:26, ziom309 napisał:

ja  też mam okres gwarancyjny na ica  do 01.12.2020 lecz po rozmowie z konsultantem na czacie  stwierdził  że nie można wypowiedzieć umowy ale jutro  zadzwonię na infolinie i pójdę do punktu nc+ może czegoś się  dowiem

Po  rozmowie z konsultantem  to  wychodzi  że nie każdy może wypowiedzieć umowę  wszystko zależy od zapisu w umowie (ja niestety nie mam usługi gwarantowanej) a okres gwarantowany  w ica nic nie mówi  ( tak jakby był dla picu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...