Jump to content
Kirk

HBO GO - oferta programowa

Recommended Posts

Generalnie to mam podgląd na to, kiedy i ile minut temu edytowano post, przy czym dotyczy to ostatniej próby edycji.

@bugmenot, jak jakiś czas temu chciałeś pokazać wyższość produkcji filmowych obecnych na Netflixie nad filmami w C+ i HBO, to wklejałeś oceny z IMDB i jakoś nie zwracałeś uwagi na oglądalność, ile osób oceniło dany tytuł czy Rotten Tomatos

• Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

Nie jest to warte żebym musiał wstać i usiąść do laptopa, więc ogarnij się wreszcie bo ewidentnie szukasz zaczepki :), poza tym "Czernobyl" nie jest interesujący dla "gumożujów" tak jak Breaking Bad, tą tragedią żyła głównie Europa i tutaj można zająć się oglądalnością skoro nadal nie dajesz za wygraną

• Upvote 1

@GrubyBubu jak się okazało, że można to wyjaśnić z moderatorem to jednak zmieniłeś zdanie, dziwne... :D

Ja się nie gniewam, po prostu już nie ściemniaj.

Noc z 2 na 3 czerwca, ale tam większość Twoich jest edytowana bo ciśnienia nie trzymałeś, dla mnie temat jest zakończony, ale zdaje sobię sprawę że nadal będziesz drążył, co mnie akurat nie dziwi :)

4 godziny temu, Solderowy123 napisał:

W pewnym wątku dyskutowaliśmy o oglądalności "Czarnobyla" - i proszę, serial w USA obejrzało 8 mln. widzów

https://naekranie.pl/aktualnosci/czarnobyl-jest-hitem-dobra-ogladalnosc-serialu-hbo-1560421937

Za żywo oglądało to o wile mniej widzów. Tutaj pewnie dodali właśnie usługi VOD, ale nie to jest najważniejsze.

Najważniejsze jest to że serial jest do bani bo nie ma żadnego czarnego bohatera. I geja też nie ma. Netflix tego nie lubi. HBO też zostanie oskarżone o rasizm 😎.

Jeśli chodzi o dyskusję między 23:29 a 1:50 to najwcześniejsza data edycji mojego posta jest minimum kilkanaście minut przed tym jak Ty odpisałeś. Bo jak się okazuje można to po najechaniu na informację o edycji sprawdzić ;).

Tak więc, niestety Twoja sugestia, że w jakimś z tych postów rzekomo Cię obraziłem i dlatego sugerowałeś,  że np. mam "ból [beep]", "nie posiadam rozumu" itd (akurat pod postem, który edytowany w ogóle nie był) nie trzyma się kupy, delikatnie mówiąc.

W dniu 13.06.2019 o 18:49, Arkon napisał:

Jak Wam się podoba II sezon "Wielkich kłamstewek"? Na razie zachwyca tylko Meryl Streep w roli teściowej. Genialna rola. Oglądał ktoś "Paragraf 22"? Bo recenzje ma różne i nie wiem czy warto.

"Wielkie kłamstewka" to dla mnie produkcja, którą można oglądać do tzw. "kotleta". Zwykła obyczajówka. Jeśli będziemy o niej jeszcze pamiętać za kilka lat to tylko ze względu na gwiazdorską obsadę. "Paragrafu 22" jeszcze nie widziałem, bo jestem fanem książki i w związku z tym mam spore obawy.

Za to bardzo polecam brytyjski "Rok za rokiem". Dopiero wczoraj nadrobiłem 5 odcinków (został jeszcze finał) i nie sądziłem, że po "Czarnobylu" i "When They See Us" tak szybko trafię na kolejny świetny mini serial.

Edited by Conan

"Rok za rokiem" rzeczywiście świetny, choć widziałem dopiero dwa odcinki. Teraz wciągnął mnie ponownie rewelacyjny "Dexter"- z nudów włączyłem jeden odcinek i już oglądam II sezon. :) Też mam opory przed obejrzeniem "Paragrafu 22", bo książka była genialna. Mnie jednak coraz bardziej podoba się drugi sezon "Wielkich kłamstewek" nie tylko z powodu fantastycznej obsady.

• Haha 1

Czekam na ten "Paragraf 22" i potem robię dezaktywację  pakietu  i myślałem,że się ktoś wypowie czy warto czekać a tu nic. 

Jednemu bedzie się podobał, a innemu nie. Przeczytaj opis i zorientuj się czy serial Cie interesuje. Jesli tak, to oglądaj. Nie ma co czekać na opinie innych.

• Confused 1

48 minut temu, wuzel napisał:

Czekam na ten "Paragraf 22" i potem robię dezaktywację  pakietu  i myślałem,że się ktoś wypowie czy warto czekać a tu nic. 

A na co czekasz ? Przecież od jakiegoś czasu jest już dostępny.

Tragiczna jakość obrazu na HBO HD, sat, kiedy będzie nadawać tak jak Canal +HD?

Dopóki nadaje z tp. CP, to nie ma co liczyć na poprawe.

• Confused 1
  • Upvote 1

Zauważyłem, że w HBO GO jest dostępne 8 sezonów The Walking Dead. Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać sezonu 9 i całego Fear The Walking Dead?

Guest kingofsouth
Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać  Fear The Walking Dead?

Usługa Amazon Prime Video, tam serial można oglądać. 

Zauważyłem, że w HBO GO jest dostępne 8 sezonów The Walking Dead. Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać sezonu 9 i całego Fear The Walking Dead?
Nie sądze. Prawa do The Walking Dead u nas na Fox, a do Fear The Walking Dead posiada AMC. Produkcje AMC sa dostępna najpierw na kanale AMC, a potem w Prime Video.

12 godzin temu, Tomo21 napisał:

Na fb HBO Polska, włodarze stacji poinformowali widzów, że 9 sezon trafi do usługi jesienią, przed premierą sezonu 10.

Edited by Solderowy123

13 godzin temu, Tomo21 napisał:

The Walking Dead zapewne po jakimś czasie od zakończenia emisji na FOX pojawi się najnowszy sezon zarówno w Netflix jak i HBO GO. Bo raczej wątpie że oba serwisy kupiły prawa tylko do 8 sezonów bez możliwości pokazania kontynuacji ;).

Fear The Walking Dead, to jak wspomnieli koledzy wyżej jest w Amazon.

Skoro są prawie wszystkie sezony,to zapewne i ewentualny ostatni też się pojawi w serwisie.

Też na to liczę bo niestety w nc+ Go odcinki są dostępne jedynie przez bardzo krótki czas po premierze i już się nie da obejrzeć za wiele.

TWD w HBO Go ma być minimum do końca października 2024, więc troche czasu jest.