Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Nie jest to warte żebym musiał wstać i usiąść do laptopa, więc ogarnij się wreszcie bo ewidentnie szukasz zaczepki :), poza tym "Czernobyl" nie jest interesujący dla "gumożujów" tak jak Breaking Bad, tą tragedią żyła głównie Europa i tutaj można zająć się oglądalnością skoro nadal nie dajesz za wygraną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Noc z 2 na 3 czerwca, ale tam większość Twoich jest edytowana bo ciśnienia nie trzymałeś, dla mnie temat jest zakończony, ale zdaje sobię sprawę że nadal będziesz drążył, co mnie akurat nie dziwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Solderowy123 napisał:

W pewnym wątku dyskutowaliśmy o oglądalności "Czarnobyla" - i proszę, serial w USA obejrzało 8 mln. widzów

https://naekranie.pl/aktualnosci/czarnobyl-jest-hitem-dobra-ogladalnosc-serialu-hbo-1560421937

Za żywo oglądało to o wile mniej widzów. Tutaj pewnie dodali właśnie usługi VOD, ale nie to jest najważniejsze.

 

Najważniejsze jest to że serial jest do bani bo nie ma żadnego czarnego bohatera. I geja też nie ma. Netflix tego nie lubi. HBO też zostanie oskarżone o rasizm ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dyskusję między 23:29 a 1:50 to najwcześniejsza data edycji mojego posta jest minimum kilkanaście minut przed tym jak Ty odpisałeś. Bo jak się okazuje można to po najechaniu na informację o edycji sprawdzić ;).

Tak więc, niestety Twoja sugestia, że w jakimś z tych postów rzekomo Cię obraziłem i dlatego sugerowałeś,  że np. mam "ból [beep]", "nie posiadam rozumu" itd (akurat pod postem, który edytowany w ogóle nie był) nie trzyma się kupy, delikatnie mówiąc.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 18:49, Arkon napisał:

Jak Wam się podoba II sezon "Wielkich kłamstewek"? Na razie zachwyca tylko Meryl Streep w roli teściowej. Genialna rola. Oglądał ktoś "Paragraf 22"? Bo recenzje ma różne i nie wiem czy warto.

"Wielkie kłamstewka" to dla mnie produkcja, którą można oglądać do tzw. "kotleta". Zwykła obyczajówka. Jeśli będziemy o niej jeszcze pamiętać za kilka lat to tylko ze względu na gwiazdorską obsadę. "Paragrafu 22" jeszcze nie widziałem, bo jestem fanem książki i w związku z tym mam spore obawy.

 

Za to bardzo polecam brytyjski "Rok za rokiem". Dopiero wczoraj nadrobiłem 5 odcinków (został jeszcze finał) i nie sądziłem, że po "Czarnobylu" i "When They See Us" tak szybko trafię na kolejny świetny mini serial.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rok za rokiem" rzeczywiście świetny, choć widziałem dopiero dwa odcinki. Teraz wciągnął mnie ponownie rewelacyjny "Dexter"- z nudów włączyłem jeden odcinek i już oglądam II sezon. :) Też mam opory przed obejrzeniem "Paragrafu 22", bo książka była genialna. Mnie jednak coraz bardziej podoba się drugi sezon "Wielkich kłamstewek" nie tylko z powodu fantastycznej obsady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth
Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać  Fear The Walking Dead?

Usługa Amazon Prime Video, tam serial można oglądać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w HBO GO jest dostępne 8 sezonów The Walking Dead. Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać sezonu 9 i całego Fear The Walking Dead?
Nie sądze. Prawa do The Walking Dead u nas na Fox, a do Fear The Walking Dead posiada AMC. Produkcje AMC sa dostępna najpierw na kanale AMC, a potem w Prime Video.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomo21 napisał:

Zauważyłem, że w HBO GO jest dostępne 8 sezonów The Walking Dead. Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać sezonu 9 i całego Fear The Walking Dead?

Na fb HBO Polska, włodarze stacji poinformowali widzów, że 9 sezon trafi do usługi jesienią, przed premierą sezonu 10.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomo21 napisał:

Zauważyłem, że w HBO GO jest dostępne 8 sezonów The Walking Dead. Czy ktoś się orientuje czy można się w najbliższej przyszłości spodziewać sezonu 9 i całego Fear The Walking Dead?

The Walking Dead zapewne po jakimś czasie od zakończenia emisji na FOX pojawi się najnowszy sezon zarówno w Netflix jak i HBO GO. Bo raczej wątpie że oba serwisy kupiły prawa tylko do 8 sezonów bez możliwości pokazania kontynuacji ;).

 

Fear The Walking Dead, to jak wspomnieli koledzy wyżej jest w Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...