Jump to content

Recommended Posts

Na szczęście komentarze są ciekawsze, ludzie się nakręcili i jak już coś nie po ich myśli to lecą żale szerokim strumieniem, poprzednie sezony były spokojne a teraz mamy w każdym odcinku tyle akcji że nie każdy sobie radzi z przetwarzaniem danych na bieżąco.

• Upvote 1

Maja ludzie problemy;)

• Confused 1

Posted (edited)

Jestem fanem seriali... ale zaparłem się na HBO GO za tą *** jakość... choć oferta jest dobra. Poczekam aż wyjdzie na Blu-ray... całe 8 sezonów.

Edited by herman78
  • Upvote 1

Posted (edited)

To żałuj, bo teraz jest np. znakomity "Czarnobyl". Obejrzałem co prawdą dopiero dwa odcinki, ale zaryzykuję twierdzenie, że to najlepsza produkcja tego roku.

Edited by Arkon
  • Upvote 3

Posted (edited)

Zgadzam się z Arkonem, chciałbym ogladać więcej takich krótkich seriali. Pomimo tego, że znamy historię, po prostu ogladając ten serial, wprost otwiera się nóż w kieszeni, gdy obserwujemy, jak wladze nie zdają sobie sprawy z tego, jak poważna jest sytuacja.

Edited by Solderowy123

53 minuty temu, Arkon napisał:

To żałuj, bo teraz jest np. znakomity "Czarnobyl". Obejrzałem co prawdą dopiero dwa odcinki, ale zaryzykuję twierdzenie, że to najlepsza produkcja tego roku.

W 100% się zgadzam.

Drugi odcinek serialu ,,Czarnobyl,,obejrzałem i stwierdzam,że kolejne odcinki także obejrzę.

Posted (edited)

Popieram Wasze zdanie w sprawie "Czarnobyla"  Serial jest super,czekam na kolejne odcinki.

Edited by Jacek

Czarnobyl? Świetna i mocna produkcja. Porządna gra aktorska. Język angielski aż tak nie przeszkadza. Nie brakowało scen, przy których miałem ciarki. A przy jednej, z ewakuacją miasta, to musiałem sobie zrobić krótką przerwę. Nie zareagowałbym tak pewnie, gdyby to wszystko było po prostu fikcją wymyśloną na podstawie czyjejś fantazji. Przy oglądaniu serialu, obok tego siedzi w świadomości fakt, że to wszystko się właśnie wydarzyło! Nie brakuje paru większych czy mniejszych nieścisłości*, ale mimo to całość i tak trzyma w mocnym klimacie i napięciu.

* streszczenie działania reaktora wicepremierowi czy wypadek helikoptera na elektrownią, który miał mieć miejsce parę miesięcy po wybuchu

Posted (edited)

Właśnie jestem po trzecim epizodzie "Czarnobyla"... w sumie to nie mogę znaleźć słowa, które odpowiednio zarekomendowałoby tę produkcję. Wiem, że serial nie jest do końca zgodny z prawdą...  (chociażby ta katastrofa helikoptera), ale nie pamiętam, kiedy ostatnio godzinny epizod serialu wzbudził we mnie tylu skrajnych emocji.

Edited by Solderowy123

Z tym helikopterem to w zasadzie jest to prawdą, ale w serialu było to pokazane bardzo nierówno z czasem. W rzeczywistości miało to miejsce jakieś 5 miesięcy po katastrofie i helikopter zahaczył o liny z żurawia (ten też był widoczny w serialu). Chcieli dodać po prostu trochę dramaturgii. Pewnie na różnych forach czy innych miejscach będą wyliczać tak różne takie niespójności. Oby takich było jak najmniej.

Wczoraj obejrzałem 3 odcinki Czarnobyla jeden za drugim. Jak dla mnie serial roku.

Już trzeci serwis, który kupuje Mr. Robota (był w Shomaxie, jest w Amazonie).

Ja spasowałem po pierwszym odcinku drugiego sezonu, ale trzeba przyznać, że wszystkie odcinki trzymają wysoką średnią na IMDB.

• Upvote 1

Ale Amazon 3 sezony, a 4 pewnie premierowo. 

HBO GO mocno inwestuje to każdy widzi. Pewnie jest to element promocji tej platformy, nie wierzę że przy tej cenie długo tak pociągną. Pewnie przebijają oferty Netflixa przy wielu produkcjach.

Znowu piszesz coś, co Ci się wydaje. To nie jest tak, że jak czegoś nie ma na Netflixie, to znaczy, że ktoś inny przepłacił. Jest cała masa seriali, które są na kanałach kablowych, Netflix wszystkiego nie kupi.
HBO Go działa lokalnie, a Netflix globalnie, jak nie mogą czegoś kupić na dużą część rynków, to nie biorą tego wcale.

• Confused 1
  • Upvote 1

,,Miasto na wzgórzu,, i ,,Jett,, zapowiada się ciekawie jak widzę.

Guest kingofsouth

Serial "Doom Patrol" wylądował w HBO GO. :D

2019-06-05-113102.jpg

Świetnie, co prawda, kilka epizodów obejrzałem poprzez nielegalne źródła, ale teraz obejrze sobie na spokojnie całość. Postać Pana Nikogo, którą gra Alan Tudyk rządzi :). Tyle razy przełamuje tzw "czwartą ścianę" że aż Deadpool pod tym względem się chowa.

Analogicznie jak w przypadku Titans jest to mocno budżetowy serial? 

Bo Titans oglądałem, był całkiem ok, ale małe pieniądze było widać.  

Posted (edited)

Tu jest podobnie, w pierwszym odcinku jest kilka scen z fatalnym CGI. To zresztą charakterystyczne dla wszystkich produkcji DC ;).

Edited by bugmenot