Jump to content
Kirk

HBO GO - oferta programowa

Recommended Posts

W końcu znalazłem serial, który mnie wciągnął na całego. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych seriali ostatnich miesięcy. Niestety dla tego serialu nie jest amerykański  więc został pominięty w różnych serwisach lub przez samych użytkowników. Izraelski "Nasi chłopcy" (Our Boys) to bardzo wciągający kryminał, bardzo szczegółowy, powolny, ukazujący zawiłe sprawy izraelsko-palestyńskie, ekstremizm z obu stron czy ciekawostki działania służb. Porządna robota.

• Upvote 2

14 godzin temu, diabeu napisał:

Ray Donovan został anulowany przez swoją macierzystą stację Showtime. 7 sezon okazał się zatem sezonem finałowym, niestety kończy się cliffhangerem. Ale jak ktoś jeszcze nie oglądał to i tak warto to zrobić bo w tym sezonie jest sporo retrospekcji z przeszłości Ray'a, które wprowadzają sporo nowego do historii rodziny.

Piszę o tym w tym temacie bo serial był emitowany na kanałach HBO i co za tym idzie udostępniany w ofercie HBO GO.

Między innymi dlatego częściej oglądam teraz filmy i zamknięte mini seriale. Człowiek ogląda serial przez 7 lat, żeby na koniec zostać z urwaną historią. Po prostu rewelacja. Nie zamierzam więcej sięgać po produkcje Showtime.

Może się jakiś Amazon albo Netflix zlituje - odkupi i dokończy :).

• Like 1

Szkoda bo lubiłem serial w dodatku był w 4K..

W niedzielę na hbo:go wpadł film "Hotel Mumbaj" 

"Wieczór 26 listopada 2008. Tętniącym życiem Mumbajem wstrząsa seria zamachów bombowych. Islamscy terroryści, siejąc chaos i zniszczenie, wdzierają się z bronią do najważniejszych budynków miasta, w tym ekskluzywnego hotelu Taj Mahal. Ponad tysiąc gości i pracowników hotelu zostaje uwięzionych w wielopiętrowym labiryncie, w którym za każdym rogiem czai się śmierć."

Dawno żaden film nie trzymał mnie w takim napięciu. Polecam obejrzeć w wolnej chwili.

https://hbogo.pl/filmy/hotel-mumbaj

Edited by Solderowy123
  • Upvote 1

Conan: Ja też już skupiam się na filmach i miniserialach ale niestety takich seriali jest bardzo mało. Powstają sporadycznie w stosunku do tradycyjnych choć trzeba przyznać, że zazwyczaj są warte obejrzenia.

Dwie fantastyczne informacje dla abonentów HBO GO:
1 Są już dwa odcinki II sezonu rewelacyjnej Genialnej przyjaciółki.
2. HBO planuje 6-godzinny serial limitowany Parasite.

• Confused 1
  • Sad 1

Może uznali, że wystarczy konkurować świetnymi propozycjami serialowymi i to dla przeciętnego odbiorcy ma wystarczyć..

" Przybysze" wiadomo coś na temat kontynuacji serialu, tu akurat jakość im się " udała" ;-)?

Edited by lukimann
  • Confused 1

Chyba Was nie rozumiem. Ważniejsze jest byle co, oby było w 4K? Przecież to bez sensu...

• Confused 2
  • Sad 1
  • Upvote 2

W streamingu  wystarczyłaby jakość 1080p.Ale nawet z HD jest problem..

Albo czekać na każdy odcinek oglądając jednak w lepszej jakości na HBO.

Edited by lukimann
  • Like 1

Tak wracając do meritum, to podobno do jednej z głównych ról w serialu Parasite kandyduje Mark Ruffalo.  Ile można pisać o słabej jakości HBO GO!? Odnoszę wrażenie, że pomyliliście tematy, bo ten jest o ofercie programowej- o problemach technicznych jest oddzielny temat.

Dobra znowu na jakiś czas się wyłączam, bo już mnie krew zalewa jak ciągle czytam narzekania tych samych osób.

• Confused 3

Tak jak pisał jeden z użytkowników forum . Film Hotel Mumbaj polecam gorąco.10/10 fabuła akcja wzruszenie i co najważniejsze cała prawda.

Dawno tak dobrego filmu nie ogladalem.(od momentu włączenia nie ruszyłem się z kanapy)👍

14 godzin temu, Arkon napisał:

Chyba Was nie rozumiem. Ważniejsze jest byle co, oby było w 4K? Przecież to bez sensu...

A dlaczego albo albo? Ja chciałbym 4K w HBO GO, właśnie ze względu na jakość merytoryczną ich produkcji.

• Like 2
  • Upvote 2

Zwłaszcza że niektóre pozycje mają w 4K..jak choćby "Genialna przyjaciółka" 

Swoją drogą widzę że Polska jako pierwsza pokazała drugi sezon nawet przed USA:)

Edited by umek

W dniu 12.01.2020 o 14:27, ARTIPAPK napisał:

Od jutra w serwisie "Outsider". Ponoć dwa pierwsze odcinki na start. Według mnie zwiastun zapowiada się dosyć ciekawie. Mam nadzieję, iż także serial będzie wciągający.

Oglądam i gorąco polecam. :)

P.s. Od 15 lutego "Zero zero zero" twórców Gomorry. Również dobrze się zapowiada.

Pojawił się film "Zemsta różowej pantery" z wytwórni MGM

Nowy zwiastun miniserialu od twórców "The Wire" i "Kronik Times Square", ekranizacja powieści Philipa Rotha "Spisek przeciwko Ameryce".

Edited by Solderowy123
  • Like 1

Powiem wam że fajne bajki w marcu się szykują król lew toy story 4 i westworld choć tą ostatnią bardzo lubię.....przerażający obraz przyszłości.....

Edited by _Artek_

Jeśli chodzi o Westworld to 2 sezon mnie odrzucił od tej produkcji. Mam nadzieję że 3 będzie lepszy. Jest m.in. Aaron Paul w obsadzie więc już jest jakiś powód żeby obejrzeć. W Breaking Bad był genialny.

Jeszcze nie oglądałem. Ale mogę polecić Get Shorty (Dorwać Małego). Taki trochę Breaking Bad, Ray Donovan i Ozark w jednym. Są 3 sezony, nie wiadomo czy będzie kolejny bo stacja emitująca ten serial (Epix) jeszcze się nie określiła.

Fajny ten Outsider. :) Jestem po 4 odcinkach i wciąga.

• Upvote 1