Jump to content
Kirk

HBO GO - oferta programowa

Recommended Posts

Jesteśmy zbyt niedojrzałym społeczeństwem, które absolutnie nie jest gotowe na tego typu seriale bowiem u nas taka produkcja od razu miałaby wydźwięk polityczny pogłębiający już i tak bardzo głębokie podziały. W cywilizowanych krajach, gdzie występuje wysoka kultura polityczna oraz dojrzała demokracja takie seriale czy filmy po prostu wywołują dyskusję społeczną. U nas niestety zamiast polemiki mielibyśmy krucjaty jednych przeciwko drugim i na odwrót.

W tej chwili nie jesteśmy gotowi na takie produkcje, ale czy będziemy za 50 lat czy 100 lat gdy bohaterów tych wydarzeń nie będzie na tym padole? Jeśli poprawność polityczna dalej będzie tak postępować to obawiam się, że to już będzie musztarda po obiedzie.

Edited by Anita Kaźmierska
Odbieganie od tematu
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 4

Serialowa fajny serwis, ale adminka tej strony i zarazem właścicielka to nie tolerująca innego zdania niż swoje własne egoistyczna pani.

Widać to szczególnie po komentarzach gdzie wieje pustkami, no ale jak się banuje konta bo ktoś ma inne zdanie to cóż.

• Upvote 1

W serwisie pojawiły się 2 części epoki lodowcowej od Foxa.Zdaje sobie sprawę że dostanę od was kontrę w postaci " to o niczym nie świadczy " Często jednak tak jest że gdy dany podmiot nabywa nowe prawa to zaczyna od emisji starszych produkcji. Do kiedy Canal + ma Foxa?

W Wigilię Bożego Narodzenia zostanie dodana najnowsza, trzy-odcinkowa wersja "Opowieści wigilijnej" koprodukcji BBC i FX. Twórcą jest Steven Knight ("Peaky Blinders", "Taboo").

Seriale, które pojawiają się w ofercie w 2020 roku.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hbo-serial-odwilz-premiera-rezyser-xawery-zulawski-lista-premier-w-2020-roku-opinie

Wataha z odcinka na odcinek coraz lepsza:)

Próbowałem oglądać ''Opowieść Wigilijną'', ale po pierwszym odcinku dałem sobie spokój, bo niczym mnie nie zaciekawiła.

W styczniu na pewno obejrzę serial ''Outsider'' i drugi sezon ,,Babylon Berlin''.

Też macie problem z zalogowaniem się na HBO GO? 

Na laptopie loguje się bez problemu, zaś na Android tv wyskakuje komunikat :brak połączenia z internetem. Pomimo że połączenie z urządzeniem jest aktywne. Wszystkie inne aplikacje działają. 

Właśnie sprawdzałem przed chwilą i działa bez problemu na Android tv...

To dzisiaj w HBO GO i w kanale HBO niespodzianką Noworoczną będzie Król lew z 2019? Czy coś innego? 

Ktoś coś wróży?  :-) 

Noworoczna niespodzianka to właśnie trwa od 21:40, Narodziny Gwiazdy z Lady Gagą. 

Uuuu, spodziewałem się czegoś nowego. 

No było nowe, bo oficjalna premiera  HBO dziś o 21:00.

"Wataha" - 3 sezon równie dobry jak poprzednie. Świetna rola Aleksandry Popławskiej.

Ubiegły rok był bardzo ubogi w polskie seriale, "Wataha", to jedyny jaki oglądałem. W tym roku powinno być lepiej, HBO GO zapowiada serial "Odwilż", Canal+ ciekawie sie zapowiadający "Król", a Netflix „W głębi lasu”. 

• Upvote 1

Od jutra w serwisie "Outsider". Ponoć dwa pierwsze odcinki na start. Według mnie zwiastun zapowiada się dosyć ciekawie. Mam nadzieję, iż także serial będzie wciągający.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Ray Donovan został anulowany przez swoją macierzystą stację Showtime. 7 sezon okazał się zatem sezonem finałowym, niestety kończy się cliffhangerem. Ale jak ktoś jeszcze nie oglądał to i tak warto to zrobić bo w tym sezonie jest sporo retrospekcji z przeszłości Ray'a, które wprowadzają sporo nowego do historii rodziny.

Piszę o tym w tym temacie bo serial był emitowany na kanałach HBO i co za tym idzie udostępniany w ofercie HBO GO.