Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2019 o 12:04, kamil2505 napisał:

W związku z tym, że dzisiaj w tv zaczyna się nowy sezon zdecydowałem się nadrobić pierwszy i przyznam szczerze, że bardzo się rozczarowałem. O ile dwa-trzy pierwsze odcinki były  ciekawe, wciągające - tak niestety im dalej, tym gorzej. I szczerze mówiąc nie wiem czy będę oglądał drugi sezon.

 

Ktoś ma podobne odczucia odnośnie tego serialu?

Ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma konkretnej daty premiery "Doom Patrol". Mnie akurat nie interesują seriale komiksowe, ale jestem pod coraz większym wrażeniem jak dużo seriali pokazuje u nas HBO GO.

 

Z innych ciekawych premier w czerwcu pojawi się najnowszy serial Showtime z Kevinem Baconem - " City on a Hill".

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Wkrótce na HBO:GO serial z platformy DC Universe - "Doom Patrol"

 

Serial to prawdziwa gratka dla fanów komiksu i nie tylko. Spodziewałem się, że serial obejrzymy na Netflixie.  Co za niespodzianka.

Ja również. Szkoda,  że tak wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spodziewałem się że Doom Patrol wzorem Titans pojawi się na N. Będzie w HBO GO. Dla mnie obojętne bo mam oba serwisy, no ale jakość jednak lepsza na Netflixie wiec trochę szkoda.

 

Cytat

Z innych ciekawych premier w czerwcu pojawi się najnowszy serial Showtime z Kevinem Baconem - " City on a Hill".

A może by tak przywrócili 6 sezon Ray Donovan, też od Showtime, który był ale się zmył i zostały tylko 5 sezonów a szósty trzeba piracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
22 minuty temu, diabeu napisał:

 Dla mnie obojętne bo mam oba serwisy, no ale jakość jednak lepsza na Netflixie wiec trochę szkoda.

 

 

Też mam dwa serwisy , zapewne nie tylko my tak mamy ;) , ale tu chodzi o jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,24783048,gra-o-tron-reakcje-widzow-po-przedostatnim-odcinku-znowu.html#s=BoxOpLink

 

Uwaga, możliwe spoilery ;).

Rzeczywiście na IMDB dwa ostatnie odcinki GoT poniżej 7, kiedy średnia całego serialu to 9.5.

Nie jest to taki zjazd jak w przypadku "House of Cards", gdzie ostatni sezon miał oceny poniżej 5, a finał 2.7 :D, no ale też pokazuje, że chyba scenarzystom kończą się pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósmy sezon oglądam z przyzwyczajenia. Niestety, ale panowie Benioff i Weiss poraz kolejny dowodzą, że nie potrafią pisać porządnych scenariuszy. Fanom pozostaje tylko czekać na "Wichry Zimy". Lecz nie zgadzam się z twierdzeniem,  co do postaci Daenerys. W serialu słabo zarysowano jej charakter, od początku była ostro szurnięta. Nie dziwię się, że w końcu "pękła".

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2019 o 14:31, ARTIPAPK napisał:

Ja po  trochu kończę oglądać ,,Templariuszy,,drugi sezon.Obecnie zacząłem oglądać ,,Czarnobyl,, , i jak na razie po pierwszym odcinku zapowiada się dosyć ciekawie.

Jadę na tym samym wózku ;)

 

"Templariusze" tacy bardziej średni. Nie porwali mnie.

 

"Czarnobyl" to jedna z lepszych produkcji jaką widziałem od dawna, a przynajmniej w tym roku jeśli chodzi o seriale. Oby więcej takich produkcji :)

 

Co do 8 sezonu "Gry o tron" to jak mawiał klasyk: "Szkoda szczępić ryja...". 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Solderowy123 napisał:

Ósmy sezon oglądam z przyzwyczajenia. Niestety, ale panowie Benioff i Weiss poraz kolejny dowodzą, że nie potrafią pisać porządnych scenariuszy. Fanom pozostaje tylko czekać na "Wichry Zimy". Lecz nie zgadzam się z twierdzeniem,  co do postaci Daenerys. W serialu słabo zarysowano jej charakter, od początku była ostro szurnięta. Nie dziwię się, że w końcu "pękła".

A "recenzent" naekranie.pl dał ocenę 9/10. Jakiś inny serial oglądamy widocznie. :) Czytacie na własną odpowiedzialność, ilość bzdur na centymetr kwadratowy wręcz poraża https://naekranie.pl/recenzje/gra-o-tron-sezon-8-odcinek-5-recenzja

Za to tu jest adekwatna recenzja tego "widowiska"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...